Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

Domus Stil Confort City

- - - - -
  • Please log in to reply
12948 replies to this topic

Poll: Se adauga un chestionar! (672 member(s) have cast votes)

Va place sa locuiti in Confort City?

  1. DA (183 votes [26.83%])

    Percentage of vote: 26.83%

  2. NU (134 votes [19.65%])

    Percentage of vote: 19.65%

  3. Uneori DA, Uneori NU (79 votes [11.58%])

    Percentage of vote: 11.58%

  4. Nu ma intereseaza. Vreau sa vad ce au votat locatarii (286 votes [41.94%])

    Percentage of vote: 41.94%

Din legendele urbane. Principalele neajunsuri

  1. Pozitia periferica si distanta mare de oras (140 votes [20.53%])

    Percentage of vote: 20.53%

  2. Mirosul si aerul in general (173 votes [25.37%])

    Percentage of vote: 25.37%

  3. Spatiul public si transportul (62 votes [9.09%])

    Percentage of vote: 9.09%

  4. Vecinii (49 votes [7.18%])

    Percentage of vote: 7.18%

  5. Nu ma intereseaza. Vreau sa vad ce au votat locatarii (258 votes [37.83%])

    Percentage of vote: 37.83%

Vote Guests cannot vote

#8047
blu3fan4ever

blu3fan4ever

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.02.2011
Buna ziua!

Sunt interesat de inchirierea unei garsoniere in complex, mobilata si utilata, bineinteles, daca exista oferta in acest sens. :)

Va multumesc! O zi buna!

#8048
bamse2011

bamse2011

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 25.01.2011

View Postdcarmenv, on 25th February 2011, 10:07, said:

da, noi avem... a venit prima factura aproape 500 Roni.  :lol:
Nu te deranja sa suni ca nu stiu pe ce lume traiesc, ei spun ce au in calculator, deci ce ai si tu pe factura. Ne-am dus la o casierie. Faza haioasa e ca apaream cu 2 abonamente  ( cablu+ internet) in sistemul lor la aceiasi adresa. Ne-au pus si o luna in plus de la TVK ( noroc ca s-au inventat chitantele) si au uitat de oferta lor stipulata in contract "3 luni gratuite".
Acum o luna am fost la casierie si ne-au spus sa nu platim ca urmeaza sa primim alta factura-factura corecta. Am vrut sa platim doar 1 abonament ( in ideea ca daca nu se rezolva  la timp ne intrerup) si nu au acceptat.
Surpriza mare - de 2 zile nu avem internet-din cauza neplatii  :blink: .. avem 2 abonamente la internet si nu s-au platit ( macar au scos cablul de data aceasta) .
Am un singur calculator- cum sa am 2 abonamente?....  Mi-ati spus sa nu platesc, pana nu vine factura corecta, de ce mi-ati oprit internetul? nu pune aceaste intrebari ca se panicheaza cel de la capatul telefonului.

Avem sesizari peste sesizari si cine stie cate drumuri de facut.
ce sa mai zic......Romania :ciocan: ...eu zic sa nu mai mancam... sa traim doar din calmante.

Si eu am patit-o cu TVK, la momentul in care am trecut pe RDS. In fapt, am solicitat vecinului nostru care strangea banii sa imi intrerupa serviciile, din cauza calitatii execrabile. Omul a dat curs solicitarii mele, eu cerandu-i sa imi puna la dispozitie documente justificative. Cu toate acestea, a motivat ca, in curand (asta se intampla in octombrie 2010), RDS va prelua TVK si nu mai pot, din acest motiv, sa emita vreo chitanta sau document justificativ. Desi am apreciat ca este o explicatie abracadabranta, am acceptat-o, mizand pe buna-cuviinta a angajatului TVK.
Surpriza, insa, pe primele facturi de la RDS apar serviciile TVK, de care nu am mai beneficiat. Enervat de situatie, am "sapat" nitel si am aflat ca, GENERAL TVK este o alta "ciuperca" Negoiteasca si care nu avea nicio autorizatie de a ne retransmite noua servicii de CATV. Desi am solicitat catre DOMUS STIL, cu ocazia unei sesizari mai ample pe care am postat-o aici, sa imi comunice in ce baza a fost autorizata TVK sa presteze servicii in CC, nu am primit un raspuns nici pana astazi.
Am apelat la cea de-a doua varianta, inaintand o sesizare catre RDS care, odata ce a preluat firma, ar trebui sa stie in ce conditii (i)legale si-a derulat activitatea pana la momentul preluarii.
Astept inca un raspuns, avand convingerea ca o sa aflam adevarul la urma-urmei. Evident, mai e o varianta pe care intentionez sa o aplic in curand: CNA, ANCOM si ANPC. Prea multa distractie pe banii nostri!!! :confuzzled:

#8049
mecarm

mecarm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 19.01.2009
Atentie la gheata dupa bloc !!!
  Ieri am asistat la o scena incredibila, in fata blocului 4 a cazut o bucata mare de gheata dupa acoperisul blocului pe masina unui vecin.Capota masinii si parbrizul sunt praf...capota aproape s-a lipit de motor.Masina omului era parcata in parcarea platita cu vreo 6000 de euro.A dat omul telefon la Domus povestindu-le ce sa intamplat....iar cei de la domus l-a intrebat ca daca are casco este ca si rezolvata problema :thumbup: .Nu-ti vine sa-i strangi de gat dupa ce ne-au vandut niste apartamente in mijlocul campului in care nu am nici siguranta masinii si nici siguranta mea sau a copiilor care oricand le pot cadea o bucata de gheata (DOAMNE FERESTE) in cap ????????
Atentie la turturii formati pe marginea blocului de la ultimul nivel cand iesiti sau intrati in bloc oameni buni!!!!!!!!!!!

BINE ATI VENIT IN COSMAR CITY !!!!

#8050
bamse2011

bamse2011

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 25.01.2011

View Postmecarm, on 27th February 2011, 11:25, said:

Atentie la gheata dupa bloc !!!
  Ieri am asistat la o scena incredibila, in fata blocului 4 a cazut o bucata mare de gheata dupa acoperisul blocului pe masina unui vecin.Capota masinii si parbrizul sunt praf...capota aproape s-a lipit de motor.Masina omului era parcata in parcarea platita cu vreo 6000 de euro.A dat omul telefon la Domus povestindu-le ce sa intamplat....iar cei de la domus l-a intrebat ca daca are casco este ca si rezolvata problema :thumbup: .Nu-ti vine sa-i strangi de gat dupa ce ne-au vandut niste apartamente in mijlocul campului in care nu am nici siguranta masinii si nici siguranta mea sau a copiilor care oricand le pot cadea o bucata de gheata (DOAMNE FERESTE) in cap ????????
Atentie la turturii formati pe marginea blocului de la ultimul nivel cand iesiti sau intrati in bloc oameni buni!!!!!!!!!!!

BINE ATI VENIT IN COSMAR CITY !!!!

Tipic pentru Domus Stil. Ma miram daca ar fi facut ceva, pentru ca pe ei ii caracterizeaza pe deplin nepasarea fata de problemele noastre.
In toamna lui 2010 tocmai ce au montat spidermanii de la Domus Stil niste fieratanii pe acoperis care ar fi trebuit sa impiedice asemenea evenimente neplacute. Ca mai toate pe care le fac, le-au facut cu picioarele...

Edited by bamse2011, 27 February 2011 - 13:01.


#8051
ITsupport

ITsupport

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 30.04.2010

View Postmecarm, on 27th February 2011, 11:25, said:

Atentie la gheata dupa bloc !!!
  Ieri am asistat la o scena incredibila, in fata blocului 4 a cazut o bucata mare de gheata dupa acoperisul blocului pe masina unui vecin.Capota masinii si parbrizul sunt praf...capota aproape s-a lipit de motor.Masina omului era parcata in parcarea platita cu vreo 6000 de euro.A dat omul telefon la Domus povestindu-le ce sa intamplat....iar cei de la domus l-a intrebat ca daca are casco este ca si rezolvata problema :thumbup: .Nu-ti vine sa-i strangi de gat dupa ce ne-au vandut niste apartamente in mijlocul campului in care nu am nici siguranta masinii si nici siguranta mea sau a copiilor care oricand le pot cadea o bucata de gheata (DOAMNE FERESTE) in cap ????????
Atentie la turturii formati pe marginea blocului de la ultimul nivel cand iesiti sau intrati in bloc oameni buni!!!!!!!!!!!

BINE ATI VENIT IN COSMAR CITY !!!!

Mecarm, masina distrusa de gheata nu este singura distrusa. Acum un an a mai distrus un ford mondeo tot cu zapada/gheata cazuta de pe acoperis. Persoana in cauza ar trebui sa mearga la politie sa declare ca neglijenta domus le-a distrus masina.

Edited by ITsupport, 27 February 2011 - 16:13.


#8052
slobozaure

slobozaure

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 20.07.2007

View PostITsupport, on 27th February 2011, 16:09, said:

Mecarm, masina distrusa de gheata nu este singura distrusa. Acum un an a mai distrus un ford mondeo tot cu zapada/gheata cazuta de pe acoperis. Persoana in cauza ar trebui sa mearga la politie sa declare ca neglijenta domus le-a distrus masina.

Cred ca ar trebui sa incepem sa postam si fotografii cu rezultatul bataii de joc si al neglijentei celor de la Domus. E bine sa vada toata lumea de ce (nu) sunt in stare!

#8053
petreanghel

petreanghel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 10.11.2008

View PostITsupport, on 27th February 2011, 16:09, said:

Mecarm, masina distrusa de gheata nu este singura distrusa. Acum un an a mai distrus un ford mondeo tot cu zapada/gheata cazuta de pe acoperis. Persoana in cauza ar trebui sa mearga la politie sa declare ca neglijenta domus le-a distrus masina.
Frate ce carcotas sunteti...asta cu zapada se poate intampla oriunde in bucuresti...iar despre faptul ca tzi-au vandut apartament in blocuri in mijlocul cammpului...cand ai cumparat nu ai vazut ca esti in mijlocul campului...pe bune cred ca sunteti plangaciosi rau

#8054
mecarm

mecarm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 19.01.2009

View Postpetreanghel, on 27th February 2011, 21:34, said:

Frate ce carcotas sunteti...asta cu zapada se poate intampla oriunde in bucuresti...iar despre faptul ca tzi-au vandut apartament in blocuri in mijlocul cammpului...cand ai cumparat nu ai vazut ca esti in mijlocul campului...pe bune cred ca sunteti plangaciosi rau



Cand am cumparat mi-au spus de un Mall,mi-au spus de gradinita,mi-au spus de posibil scoala,mi-au spus de pasarela,mi-au spus de construirea unui ditamai cartier,mi-au spus multe astfel de lucruri incat sa ma prosteasca.Acum chiar sunt in mijlocul campului parca uitat de cei care mi-au vandut.Acoperisul blocurilor ,,Made Negoita'' sunt cat de cat unice in Bucuresti,mai uita-te si tu cum sunt alte blocuri inainte de a posta tampenii(iar o sa ma certe moderatorii ca ma iau de ,,cei ca tine'' ca iti spuneam eu mai multe).

#8055
b10sid

b10sid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 21.01.2008

View Postandreithefirst, on 26th February 2011, 12:42, said:

Citeste contractul cu TVK. Nu stiu cum e la tine, dar la mine e clar stipulat in contract ca daca nu sunt platite 3 luni la rand, contractul nu mai e valabil. Asadar, daca ai semnat contractul cu RDS in decembrie si ultima factura platita e in august, contractul tau cu TVK nu mai era valabil, deci nu au in baza a ce sa-ti emita facturi. Plus ca daca tu ai semnat in Decembrie contract cu RDS si in el e trecut ca esti client existent, nu esti deci si contractul nou cu RDS teoretic e nul. Si nu ar trebui sa mai platesti nimic. Eu oricum o sa renunt la ei si ma bag la RTC, ca mi se pare mult mai ok oferta lor. Am impresia ca la RDS optiunile peste pachetul de baza sunt gratuite doar 6 sau 12 luni din ce imi aduc aminte(posibil sa gresesc aici). Am fost la ei de vreo 10 ori sa imi iau decodor pt HBO si nu am gasit(e drept ca nu am mai sunat sa verific inainte, dar la inceput cand sunam imi dadeau adrese doar din Militari, Dr. Taberei, iar ca sa ajung acolo mai consumam 'gaz' de un abonament). Am sunat odata la relatii clienti si le-am spus la un moment dat ca la mine in contract nu e stipulata o perioada determinata pentru care m-am abonat la serviciile lor, iar fatuca de la capatul firului m-a sfatuit sa merg la ei si sa schimb contractul pe 1 an sau 2, ca asa e oferta lor... :). Nu va mai luati de 'omul care aduna banii' ca el nu are nicio vina. Asa i-a spus seful sa faca asa, asa a facut! De ce nu ati insistat sa cereti ceva la mana pentru renuntarea la contract??? Si astia care spuneti ca ati renuntat la contract prin august, septembrie octombrie, v-ati abonat pana sa vina RDS-ul la RTC? Ma indoiesc... Bag mana in foc ca multi ati stat pe net si TV si ati zis ca" las' ca astia nu se prinde..".

In primul rand nu am semnat cu RDS ci cu RTC.
Cand am semnat cu RTC nu exista RDS in complex urmau sa vina. Repet ca am vorbit cu baiatul de la TVK si mi-a comunicat ca nu poate incasa factura pe septembrie si octombrie pentru ca ei au semnat un contract de preluare cu RDS si ca ulterior o sa vina o factura de la acestia pe cele doua luni datorate de mine. A mai spus ca daca vreau sa semnez cu RDS o sa vina cineva la usa. Nu m-a interesat pentru ca deja aveam internet si tv de la RTC. Am primit confirmarea telefonic ca au intrerupt serviciile catre mine. Recunost ca este greseala mea pentru ca nu am verificat acest lucru, nu ma gandeam ca omul de la TVK nu e profesionist si probabil a uitat sa inchida in sistemul lor netul.
Nu am stat pe net cum spui tu, acest lucru le-am cerut si celor de la RDS sa verifice pentru ca bineinteles ca o pot face.
In discutia avuta cu cei de la TVK am stipulat faptul ca in contractul cdintre mine si TVK dupa trei luni de neplata serviciile trebuie intrerupte. Mai mult contractul este valabil un an si expira in noiembrie. Nu scrie in contract ca se prelungeste automat. RDS-ul mi-a raspuns ca nu conteaza acest aspect. Ce vrei mai mult.
Eu le-am cerut doar sa refaca factura pentru a putea sa imi platesc datoria mea catre TVK adica 2 luni.

Edited by b10sid, 27 February 2011 - 23:10.


#8056
sandadaria

sandadaria

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 14.12.2007

View Postmecarm, on 27th February 2011, 12:25, said:

Atentie la gheata dupa bloc !!!
  Ieri am asistat la o scena incredibila, in fata blocului 4 a cazut o bucata mare de gheata dupa acoperisul blocului pe masina unui vecin.Capota masinii si parbrizul sunt praf...capota aproape s-a lipit de motor.Masina omului era parcata in parcarea platita cu vreo 6000 de euro.A dat omul telefon la Domus povestindu-le ce sa intamplat....iar cei de la domus l-a intrebat ca daca are casco este ca si rezolvata problema :thumbup: .Nu-ti vine sa-i strangi de gat dupa ce ne-au vandut niste apartamente in mijlocul campului in care nu am nici siguranta masinii si nici siguranta mea sau a copiilor care oricand le pot cadea o bucata de gheata (DOAMNE FERESTE) in cap ????????
Atentie la turturii formati pe marginea blocului de la ultimul nivel cand iesiti sau intrati in bloc oameni buni!!!!!!!!!!!

BINE ATI VENIT IN COSMAR CITY !!!!

daca spui "gheata DUPA bloc" se intelege in spatele blocului, probabil te referi la gheata DE PE bloc

#8057
ITsupport

ITsupport

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 30.04.2010

View Postpetreanghel, on 27th February 2011, 21:34, said:

Frate ce carcotas sunteti...asta cu zapada se poate intampla oriunde in bucuresti...iar despre faptul ca tzi-au vandut apartament in blocuri in mijlocul cammpului...cand ai cumparat nu ai vazut ca esti in mijlocul campului...pe bune cred ca sunteti plangaciosi rau


Chestia asta nu are legatura cu faptul ca sunt carcotas. Domus trebuia sa-si ia masuri sa nu se intample lucruri din astea. Daca gheata aia iti cadea in cap si crapai? Nu are legatura ca blocurile sunt sau nu in mijlocul campului, ci cu faptul ca sunt facute prost si reprezinta un pericol pentru locatari.
Domus trebuie sa inteleaga ca nu suntem prostii de pe lume. Daca tu mananci paine de la Domus si iti pui viata in pericol e doar treaba ta, dar noi majoritatea peste 1500 de oameni vrem sa fim in siguranta cand intram si iesim din bloc.


Stimati vecini ai blocului 7, astazi ne vom intalni cu cei de la Domus la ora 19.00 in fata blocului. Trebuie sa discutam termenii prin care ei constituie asociatia si cine va fi presedinta, precum si preluarea de la domus a blocului. Trebuie sa fim foarte atenti pentru ca o miscare gresita ne-ar putea transforma in victime sigure.
In prezent exista probleme identificate cum ar fi:
Proiectele de utilitati, exceptie gaze.
Oferta de administrare care sa incluza dezapezirea
Parazapezi pe bloc pentru a nu ne gasi sfarsitul sub o tona de zapada.
Intrarea si iesirea din bloc se face printr-o mare balta, la ambele scari si "betonul" s-a macinat la primul inghet si acesta trebuie remediat.

De noi depinde cum vom trai de aici incolo.

Edited by ITsupport, 28 February 2011 - 13:22.


#8058
yxw

yxw

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 30.08.2010

View Postinimioara25, on 25th February 2011, 13:49, said:

tu stai singur in aparatment...Acelasi tip avem si noi si consumam mai mult, desi sincer eu sunt mai cu economia asa, dar de ex. gazele au venit 170 lei, lumina+ apa-184 lei

Cred ca difera de la ap la ap . Eu stau la parter iar luna trecuta in ianuarie factura de gaze a fost 399.05 lei , iar centrala a fost putin dupa jumatate . Pot sa zic ca voi sunteti fericiti :) .

#8059
mecarm

mecarm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 19.01.2009

View Postsandadaria, on 28th February 2011, 12:37, said:

daca spui "gheata DUPA bloc" se intelege in spatele blocului, probabil te referi la gheata DE PE bloc


Asa este DE PE bloc...imi cer scuze,dar cred ca ideea ati prins-o nu-mi fac probleme.

#8060
andreih_13

andreih_13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 25.05.2009

View Postmecarm, on 27th February 2011, 23:55, said:

Cand am cumparat mi-au spus de un Mall,mi-au spus de gradinita,mi-au spus de posibil scoala,mi-au spus de pasarela,mi-au spus de construirea unui ditamai cartier,mi-au spus multe astfel de lucruri incat sa ma prosteasca.Acum chiar sunt in mijlocul campului parca uitat de cei care mi-au vandut.Acoperisul blocurilor ,,Made Negoita'' sunt cat de cat unice in Bucuresti,mai uita-te si tu cum sunt alte blocuri inainte de a posta tampenii(iar o sa ma certe moderatorii ca ma iau de ,,cei ca tine'' ca iti spuneam eu mai multe).
Salut,
Stiu ca oamenii au spus multe dar au spus, nu au scris.
Apoi ca a venit criza si multe planuri s-au modificat...si inca se modifica...
Insa nu uita ca aici inca se lucreaza si nu s-a abandonat proiectul, inca se vand case si se muta oamenii...
Preferai sa fii in situatia celor din Asmita?asta ca un exemplu apropiat...nu trebuie sa-mi raspunzi.O consider intrebare retorica!

Stiu, o sa fiu catalogat drept Domusist...asa si?

O zi frumoasa!

#8061
ITsupport

ITsupport

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 30.04.2010

View Postandreih_13, on 28th February 2011, 16:29, said:

Salut,
Stiu ca oamenii au spus multe dar au spus, nu au scris.
Apoi ca a venit criza si multe planuri s-au modificat...si inca se modifica...
Insa nu uita ca aici inca se lucreaza si nu s-a abandonat proiectul, inca se vand case si se muta oamenii...
Preferai sa fii in situatia celor din Asmita?asta ca un exemplu apropiat...nu trebuie sa-mi raspunzi.O consider intrebare retorica!

Stiu, o sa fiu catalogat drept Domusist...asa si?

O zi frumoasa!


Scuza-ma, dar ideea ta e comunista. Nu conteaza doar ca se lucreaza, conteaza si cum se lucreaza. Daca iti cadea juma' de tona de gheata pe masina ta (doamne fereste) o sa ne dai dreptate. Faza cu casco e total irelevanta. Poate omul nu are bani de casco sau de ce sa suporte cresterea cu 50% a politei casco datorita incompeteintei sistemului domus?


In plus daca nu erau programele astea cu prima casa, se inchidea si aici stai linistit. Peste jumatate au cumparat prin acest program.

Edited by ITsupport, 28 February 2011 - 16:44.


#8062
pitikkul

pitikkul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 25.06.2009
sal...se mai aude ceva cu asociatia de locatari....ma refer pt blocul 4....si vroiam sa stiu si eu cine este presedinte:)merci

#8063
just_hope

just_hope

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 28.02.2011
Dragi vecini,

Ce parere aveti despre cum au rezolvat locatarii unui alt complex rezidential problema cainilor vagabonzi?

http://pethotel.ro/c...-5-lei-pe-luna/

Edited by just_hope, 28 February 2011 - 18:01.


#8064
cipirica

cipirica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 13.01.2010

View Postjust_hope, on 28th February 2011, 18:00, said:

Dragi vecini,

Ce parere aveti despre cum au rezolvat locatarii unui alt complex rezidential problema cainilor vagabonzi?

http://pethotel.ro/c...-5-lei-pe-luna/


Poate cineva garanta ca nu mai vin alti caini? In acest caz va deveni mai mare cartierul lor fata de al nostru.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate