Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

HELP ! pt boxele din usile din fata

  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
crristian81

crristian81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 07.10.2006
Detin un VW Golf IV 2001 1600cc cu 5 usi... si doresc sa-mi cumpar acest model de difuzoare Pioneer (TS-A170Ci). Pun si un link http://www.pioneer.e...70Ci/specs.html ... ca sa vedeti despre ce e vorba. Intrebarea mea e daca se potrivesc in lungime. Boxele originale pe care le am .. au un distantier care banuiesc ca daca nu ar fi .. ar lovi geamul in magnetul difuzorului. Difuzoarele astea Pionner le pot pune fara acel distantier?.. Nu o sa-mi loveasca geamul cand coboara in magnet ? .. Daca si-a mai cumparat cineva difuzoarele astea il rog sa-mi dea un sfat sau sa-mi spuna cum a procedat sau daca le-a putut monta fara acel distantier

#2
kspr

kspr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 12.09.2008
1. nu merge linkul pe care ni l-ai dat
2. daca nu incerci nu ai de unde sa stii daca merge...fa mai intai proba si incearca sa vezi la ochi cat de departate erau celelalte de fata usii si vezi cat de departate sunt acestea

#3
crristian81

crristian81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 07.10.2006

View Postkspr, on Nov 15 2008, 07:49, said:

1. nu merge linkul pe care ni l-ai dat
2. daca nu incerci nu ai de unde sa stii daca merge...fa mai intai proba si incearca sa vezi la ochi cat de departate erau celelalte de fata usii si vezi cat de departate sunt acestea

Nu vreau sa raman cu banii dati daca dupa ce incerc nu mi se potrivesc.. Mai bine dau banii pe ceva sigur . Ciudat ca nu merge link-ul.  Ma incerc inca odata mai jos

http://www.pioneer.e...70Ci/specs.html

#4
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,758
  • Înscris: 23.05.2013
Vezi ca tot pe linkul ala gasesti "Find the right speakers for your car.", selectezi masina ta si afli ce boxe se potrivesc. In principiu.
Daca le cumperi cu banii dati pe ele nu ramai, ca le poti vinde. Ce-i drept, ceva mai ieftin probabil.
Du-te la un service si intreaba, sau daca tot acolo le montezi, nu mai ar trebui sa fie probleme.

#5
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,928
  • Înscris: 09.12.2004
daca foloseai search-ul pe site-ul marcii (unde ai postat aceeasi intrebare) ai fi aflat cum trebuie sa procedezi cu boxele astea :)

#6
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Se potrivesc: http://www.pioneer.e...1997/index.html

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate