Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 

Probleme cu pachetul digi tv

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
silviusat

silviusat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 24.01.2005
Attached File  021118_news_box1.jpg   16.33K   105 downloadsscuze pt indulgenta mea....dar pot sa compar citeva lucruri..Am un abo la Gigitv dar inacelasi timp am si la sky tv si e o diferenta  de la cer la......Bine acuma voi incepeti sa ziceti..ca si abo de sky costa30-40€ iar cel de la gigi e 6-7 € pe luna ..dar din moment ce un nou produs ajunge pe piata , ma gindesc eu,ar trebui sa aibe un minim de calitate ca sa nu mai zic de alte defecte majore ce le are decoderul  :softul e departe de realitate, fara mufa scart si nu in ultimul rind fara  serial port 232,svhs  sau ant normala nu e diferenta mare... si pot continua cu mult mai multe....

Edited by silviusat, 25 January 2005 - 10:09.


#20
MrMxyzptlk

MrMxyzptlk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,480
  • Înscris: 30.08.2003
eu personal sunt multumit de DigiTV. recunosc ca softwareul are BUGuri, insa deja exista o noua varianta de soft la care in curand putem sa facem update. in rest calitatea nu este chiar atat de slaba cum se zice, mai ales tinand in cont faptul ca sunt 16 canale pe 1 transponder ... eu zic sa asteptam. nici sky italia sau skt uk n-a fost mult mai bun in primul moment cand au aparut. mai ales sky italia ... a fost chiar dezastruos. insa cu timpul au evoluat si acum sunt de calitate. cred ca asa va fii si cu DigiTV ... sa asteptam si sa vedem ...

#21
silviusat

silviusat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 24.01.2005
da .sa asteptam noul soft ..sa vedem cu ce au sa vina pe piata....

#22
mtest

mtest

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,957
  • Înscris: 13.06.2002
Silviu, comparativ cu concurentii Digitv, calitatea acestuia este infinit mai mare: exista. Sky itzi dai seama ca nu e un concurent...

#23
danez

danez

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 23.05.2004
cred ca pentru un consumator obisnuit ar fi important de stiut daca calitatea este mai buna ca la cablu.Eu am au televizor lcd de 32 inch care vede senzational un post care este emis in conditii foarte bune de calitate, dar daca semnalul este prodst sau mediocru, atunci se vede oribil.Sunt curios daca rezolutia imaginii este mai mare decat cea transmisa prin cablu.

#24
silviusat

silviusat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 24.01.2005
consumator obisnuit sint si eu dar ma faceti sa cred ca are ceva hunday_ul meu..ca televizor folosesc un itt de 4 ani  iar pe  restul de decodere se vede bine alte programe tps.sky etc....cit despre concurentii lui gigitv ,de unde ca nare....

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate