Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 

REAL-BERCENI Spaga paznicilor la ea acasa.

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
jas1

jas1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 522
  • Înscris: 31.05.2006
Salut,tuturor.

Te duci si tu ca omu la o cumparatura...Unde ? In Real-Berceni. Ajungi si vrei sa parchezi...paznicii iti fac semne f prietenoase cum ca au ei niste locuri ...Ca si cum te asteptau pe tine special.Dai sa bagi botul masinii si paznicul face semn sa deschizi geamul .Normal,daca zice paznicul...il deschizi,si ce auzi? "Sefu,dai si mata cincizeci de mii..." Te uiti in stanga 8-10 locuri goale,te uiti in dreapta nu ai unde sa arunci nici macar un Smart.Locurile goale au un cordon pe care il ridica paznicul doar cand e rost de spaga...

O fi oare normal sa aibe paza locuri rezervate pentru a le inchiria pe spaga?


                                                                               Nu ma mai mira nimic ! De mult !

Ma astept oricand ca atunci cand ma urc in masina personala(oriunde as parca) sa ma astepte unu  care sa spuna " Sefu vrei sa intri in masina? Te costa 50 de mii,d'alea vechi,sefu..."

#2
CLAXON

CLAXON

    din Republica Bananiera Romania

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,337
  • Înscris: 07.04.2006
ai sesizat conducerea REAL?

#3
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
Daca nu s-ar buluci lumea toata odata, n-ar mai fi astfel de cazuri. Culmea, e deschis si 24/24, 7/7

#4
BrainDamage

BrainDamage

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 26.07.2006

View PostBlackhawk, on Oct 29 2008, 17:57, said:

Daca nu s-ar buluci lumea toata odata, n-ar mai fi astfel de cazuri. Culmea, e deschis si 24/24, 7/7

Da, ce fraieri aia care se duc la serviciu in timpul zilei in loc sa se duca la cumparaturi...

#5
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005

View PostBrainDamage, on Oct 30 2008, 09:07, said:

Da, ce fraieri aia care se duc la serviciu in timpul zilei in loc sa se duca la cumparaturi...

Nu ai inteles ce a vrut sa zica....e nonstop. Am fost de cateva ori la real berceni....intotdeanuna dupa ora 22. E rezonabil. Oricum la parcari nu ii bag pe aia in seama. Unul incerca sa-mi spuna ca nu am voie sa parchez pe un loc. Am bagat direct, m-am dat jos si am plecat spre magazin. Nu am voie da-mi amenta si la revedere. Nu am parcat niciodata pe locurile destinate persoanelor cu handicap cum ii vad pe altii.

Edited by dreaQ, 30 October 2008 - 10:16.


#6
jafpefata

jafpefata

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,700
  • Înscris: 26.09.2007
Căcat, de ce cumpărați de la ei dacă fac așa faze de căcat? Așa ceva nu am mai auzit în viața mea.

Edited by jafpefata, 08 November 2008 - 13:01.


#7
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Daca unu de la aeroportul otopeni iti cere bani ca sa treci nu mai zbori de acolo? Ce faci mergi la balotesti sa iei avionul? Ce treaba are realul cu cei care sunt boti si dau bani la portari? Cel care e nemultumit sa reclame sau pur si simplu sa nu dea......romaneste  ;)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate