Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

BancP(r)ost

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Tepes_x

Tepes_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 30.08.2003
Am un imprumut la BancPost de vre-o 2 ani si am auzit ca maresc dobanda cu lipsa de bun simt. Pe mine nu ma poate instiinta nimeni  :D
La banca nu prea am drum ca platesc online. Eu continui sa platesc rata pe care am semnat-o prima data. Acum ii intreb pe cei care sunt mai priceputi in domeniul financiar-bancar: Care pot fi repercursiunile?

#2
aaee

aaee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 28.01.2008
eu nu va inteleg de ce imprumutati bani in asfel de conditi, luati cu dobanda fixa sau nu luati.

#3
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

View Postaaee, on Oct 29 2008, 09:25, said:

eu nu va inteleg de ce imprumutati bani in asfel de conditi, luati cu dobanda fixa
Daca zici si de unde esti geniu.

#4
Ando1907

Ando1907

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 44
  • Înscris: 16.07.2008
Si daca iei cu dob fixa iti iei teapa ca iti baga tot felul de comisioane si le majoreaza pe ce existente.Si o fi cum o fi banca, dar tu esti de 10 ori mai prost decat cel mai prost angajat de acolo.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate