Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

Red Alert 3

- - - - -
  • Please log in to reply
69 replies to this topic

#37
ziron

ziron

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 24.11.2005
hm.. ce am observat eu... asa din fuga fata de ra2.. la Skirmish nu mai poti face tu plansa... ai acolo 15-20 de planse si aia e.. :((

#38
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View Postziron, on Nov 1 2008, 22:28, said:

hm.. ce am observat eu... asa din fuga fata de ra2.. la Skirmish nu mai poti face tu plansa... ai acolo 15-20 de planse si aia e.. :((

si din pacate plansele alea is destul de .... naspa :P

#39
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
A aparut la Diverta. Dupa prima misiune.. sunt dezamagit. O sa-l termin cu siguranta insa nu e ceea ce speram. Probabil gandul ca va aparea candva Starcraft 2 nu-mi da pace  :D

#40
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001

View PostMonitox, on Nov 4 2008, 19:23, said:

A aparut la Diverta. Dupa prima misiune.. sunt dezamagit. O sa-l termin cu siguranta insa nu e ceea ce speram. Probabil gandul ca va aparea candva Starcraft 2 nu-mi da pace  :D

Nu ai vrut sa ma crezi :D

Nici mie nu mi-a placut inceputul, dar parca a devenit mai interesant dupa primele 3 misiuni.

#41
ziron

ziron

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 24.11.2005
Am inceput si eu sa joc la campaigne ... am inceput cu rusii.. ca asa sugereaza jocu... ce sa zic.. destul de dragutza campania.. dar lipsa optiunii de a`ti creea singur plansa (cum era la ra2 la skirmish) e un mare minus...Ma asteptam la ceva mai mult din partea lor... cand am vazut 6GB am zis ca o sa fie ceva mai mult decat niste filmuletze colorate... poate cine stie apare vrun patch ceva... have a nice game.

Edited by ziron, 05 November 2008 - 15:04.


#42
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
Nu prea cred ca are ce patch sa aiba sa schimbe jocul, prin patch-uri deobicei se remediaza unele bugguri de joc, nu se schimba culorile si alte elemente de genul.

#43
pleat_man

pleat_man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.07.2008
un patch este deja disponibil: http://www.commandan...000100d2c0aRCRD
dar nu stiu ce face ca nu am nici jocu :)

din ce am privit prin filmulete am asa o impresie ca e un fel de comand & conquer generals sub o alta infatisare

#44
Silver Wolf

Silver Wolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,692
  • Înscris: 24.09.2006
Red Alert 3 este un joc nou.

Nu sunt sigur din ce serie face parte dar în nici un caz din seria Red Alert. După atâta așteptare se speră la un Diablo 3 nu la un Kane's Wrath Mod RA

#45
adrian81

adrian81

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,105
  • Înscris: 13.04.2006
Cum e Multiplayer-ul? Are direct IP cumva?

#46
koltzu

koltzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 16.07.2006
din cate am vazut, RA3 e pe o platforma modificata de C&C Generals, deci s-ar putea

Edited by koltzu, 06 November 2008 - 19:02.


#47
xbogdan

xbogdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 26.09.2007
salut nu stiti cumva daca se poate marii game speedu la joc k mie se pare k se misca cam incet :-??

#48
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008

View Postkoltzu, on Nov 6 2008, 19:01, said:

din cate am vazut, RA3 e pe o platforma modificata de C&C Generals, deci s-ar putea

Eu din ce am observat pana acum mi-am dat seama ca foloseste engine de Tiberium Wars, uita-te atent la umbre :).

#49
koltzu

koltzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 16.07.2006
nu am jucat Tiberium Wars, ultimul joc C&C aparut pe care l-am jucat, in afara de RA3, a fost Generals - Zero hour, si mi s-a parut ca unele elemente sunt destul de asemanatoare.. banuiesc ca Tiberium Wars foloseste tot platforma de Generals, mai evoluata

#50
tzontzonel

tzontzonel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 09.06.2006
Salut stie cineva cum se trece la misiunea 5 de la Allied Nation....misiunea in care o limuzina inconjoara harta si la urma se duce la inamici??

#51
ZeuS01

ZeuS01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 07.08.2007
Abia asteptam sa apara Red Alert 3.
L-am luat si m-am jucat dar... nu mi se pare sa aiba vreo legatura cu red alert 2... Tot RA2 mi se pare mai frumos... :(

#52
ziron

ziron

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 24.11.2005

View Posttzontzonel, on Nov 11 2008, 10:21, said:

Salut stie cineva cum se trece la misiunea 5 de la Allied Nation....misiunea in care o limuzina inconjoara harta si la urma se duce la inamici??

ai pe harta un semn verde... e o cladire pe care tr sa o ataci... fa 2 hangare de avioane... vreo 2-3 spioni... dupa ce ai facut toate astea... baga spionii in power plant`uri.. sa opresti curentu.. si trimitzi avioanele sa distruga tinta... ;)

#53
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
am mai jucat jocul si incepe sa-mi placa, nu e atat de slab pe cat am crezut in primele minute, e chiar O.K.

#54
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
din pacate si mie incepe sa imi placa si nu am bani de o placa mai buna :(
hartile nu ma prea incanta da na sper sa apara cat de curand si alte harti :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate