Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 

Trafic nelimitat Cablelink

- - - - -
  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#91
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004
mie imi merge tare prost netu!m-am plictisit!am dld cu 5kB.asta eviteza la 15$abonamentu?

#92
cagh

cagh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 475
  • Înscris: 25.11.2004

IP-XENTRIC, on Jan 10 2005, 22:59, said:

mie imi merge tare prost netu!m-am plictisit!am dld cu 5kB.asta eviteza la 15$abonamentu?

<{POST_SNAPBACK}>


Stai destul de bine  :nonobad:  pentru acelasi tip de abonament nu am dl mai mare de 3-4kB/s.

#93
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004
am o problema...nu mai pot verifica traficu nici cu terena,nici  direct p site....mentionez ca n-am facut nici o modificare de parola/interventie la cont in ultimele 3 luni.....a mai patit-o cineva?tks anticipat

later edit:azi dimineata functiona cu terena...acu deloc

Edited by IP-XENTRIC, 18 January 2005 - 21:40.


#94
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004
nu mai inteleg nimi,acu mere:

[18-1-2005  12:44]  27.35 MB
[18-1-2005  22:02]  27.35 MB
[18-1-2005  22:03]  27.35 MB

:o

#95
bog_tom

bog_tom

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 30.07.2002
e destul de clar comunicatul RDS din 12 ianuarie cu o singura exceptie: data la care intra in vigoare. multi nu au tinut cont de asta si au depasit traficul alocat pana la 1 februarie. daca as fi in locul lor si as primi o factura umflata pe luna ianuarie as face reclamatie la RDS si la OPC. daca incerci sa afli detalii despre acest lucru  - in TM  sau in alta locatie - cei de la comercial spun una, de la tehnic spun alta si in cele din urma te indruma spre locatia din Bucuresti.

totusi acest provider trage cabluri in disperare (cel putin in orasele unde are locatii: Timisoara de exemplu) ceea ce e foarte bine. pe de alta parte nu cred ca o sa faca fata infrastructura lor la numarul de abonati (unde mai pui ca pe aceeasi infrastructura au si telefonia). sper din toata inima sa apara si altii ca peste 3-4 ani sa gasesti in Romania pe toate drumurile net la 1,5 - 3 MB/s asa cum e prin US  :naughty:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate