Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...
 Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...
 In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 

Age of Empires 3

- - - - -
  • Please log in to reply
177 replies to this topic

#73
titz

titz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 02.10.2005

roguru, on Oct 12 2005, 20:54, said:

Faci exact ce zice. Introduci CD1 :)
Ai incercat si n-a mers?

<{POST_SNAPBACK}>



Am facut: am dezarhivat CD1 (sunt trei arhivate), am copiat pe CD dar imi spune la fel (sa introduc cd-ul). :cursing:

#74
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001

titz, on Oct 13 2005, 11:01, said:

Am facut: am dezarhivat CD1 (sunt trei arhivate), am copiat pe CD dar imi spune la fel (sa introduc cd-ul). :cursing:

<{POST_SNAPBACK}>



tu vrei suspendare ? nu a fost suficient sa iti sterg posturile ? citeste regulamentul ala ...nu ai ce cauta aici cu astea ...daca aveai cd-ul original, il bagai pe ala, nu il ai, descurca-te ...SP nu incurajeaza pirateria

#75
titz

titz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 02.10.2005
Sorry...

#76
johnnybegoode

johnnybegoode

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 941
  • Înscris: 30.03.2005
Mai baieti nu va mai agitati atata cu jocul asta ca nu mi s-a parut ceva extraordinar de nemaivazut! Am facut rost de el de "undeva" si vreau sa va spun ca pe sistemul meu merge excelent la rezolutia 1024X784...Informatii cat de curand...Va salut!

#77
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
signature

#78
razzi

razzi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 01.06.2005
Eu am o mare problema cu jocul asta....si nu stiu de ce...
Am facut rost de Age Of Empires III versiunea finala...dar problema e ca imi iese din joc..si da niste erori cand incepe prima misiune...
Ma lasa sa vad filmuletele....intru in meniu..si apoi iese... Curios ca a mai instalat cineva jocul de pe aceleasi CD-uri...si i-a mers...si are un calc mai slab ca al meu....Eu am un Athlon 3000+ (1,8Mhz), 1024 DDR, si un placa video de 256 Mb...nu inteleg de ce nu vrea sa mearga...

#79
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
ai jocul oricginal sau ........ daca e a doua varianta sar putea sa fie o protectie la fewl cu estre si la lord of the rings battle of midle earth. caz in care ca sa titi mearga trebuie sa cumperi jocul.

#80
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004
Eu am jocul de 2 zile, timp in care am si terminat campania si pot spune ca e un joc foarte inovator fata de AoM si AoE 2, nu doar dpdv al graficii, ci si al gameplay-ului. Play & see! :)

Mie pe Radeon-ul meu x550 imi merge foarte bine la 1024x768, deci nu are nevoie de nu stiu ce placa video ca sa mearga.

#81
Ringwraith

Ringwraith

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 20.05.2005
mda, jocul e oribil. Age of Empires 2 era de 1000 de ori mai frumos, era inspirat din istorie.. era.. nu stiu, era altfel. pacat, mare pacat. Am asteptat mult jocul asta si s-a dovedit a fi inca un sequel nereusit...

#82
sam

sam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 720
  • Înscris: 05.05.2005
si mie mi-a lasat un gust amar......ma asteptam la altceva.....

#83
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001

Quote

Eu am jocul de 2 zile, timp in care am si terminat campania si pot spune ca e un joc foarte inovator fata de AoM si AoE 2, nu doar dpdv al graficii, ci si al gameplay-ului. Play & see!

da sigur inovator... nu mai trebuie sa faci case, ca sa faci campuri, care fac mancare, care fac alti tarani, care construiesc baraci, mine, turnuri si bombe atomice, ca sa ataci pe alt fraier care nu si-a construit ditamai baza in coltul diametral opus al hartii ca sa nu te omoare! Are sens ce spun? unde sunt elementele inovatoare? Grafica? Bulls**it? Am vazut si mai buna! Doar un layer de glow bagat peste tot... Inca o strategie de kkt fara nici o valoare pe care unii se grabesc sa o ridice in slavi doar pentru ca arata ca alte 1000 de alte strategii nasoale... I rest my case

#84
santieco

santieco

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 334
  • Înscris: 16.08.2003

View PostFubar, on Oct 18 2005, 09:33, said:

da sigur inovator... nu mai trebuie sa faci case, ca sa faci campuri, care fac mancare, care fac alti tarani, care construiesc baraci, mine, turnuri si bombe atomice, ca sa ataci pe alt fraier care nu si-a construit ditamai baza in coltul diametral opus al hartii ca sa nu te omoare! Are sens ce spun? unde sunt elementele inovatoare? Grafica? Bulls**it? Am vazut si mai buna! Doar un layer de glow bagat peste tot... Inca o strategie de kkt fara nici o valoare pe care unii se grabesc sa o ridice in slavi doar pentru ca arata ca alte 1000 de alte strategii nasoale... I rest my case

off topic: fubar tie iti place vreun joc???
ca vad ca nu exista nici un joc pe care sa nu il critici la modul brutal

#85
Memo

Memo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,551
  • Înscris: 08.02.2005
A pierdut mult din strategie. AoEII is still the best.

#86
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001

Quote

off topic: fubar tie iti place vreun joc???
ca vad ca nu exista nici un joc pe care sa nu il critici la modul brutal

Normal, dar spre deosebire de carcotasii si pustii de pe aici eu am ceva mai multi ani si pot sa am o parerea obiectiva. Nu imi este frica sa spun ca CS este o mizerie, AOEIII este slab si nu are valoare. Am jucat prea mult ca sa imi ia ochii cu niste grafica frumoasa, cand tu de fapt ascunzi acelasi gameplay uzat si stupid.

#87
santieco

santieco

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 334
  • Înscris: 16.08.2003

View PostFubar, on Oct 19 2005, 09:28, said:

Normal, dar spre deosebire de carcotasii si pustii de pe aici eu am ceva mai multi ani si pot sa am o parerea obiectiva. Nu imi este frica sa spun ca CS este o mizerie, AOEIII este slab si nu are valoare. Am jucat prea mult ca sa imi ia ochii cu niste grafica frumoasa, cand tu de fapt ascunzi acelasi gameplay uzat si stupid.
Si eu spun ca CS e o mizerie,nimic mai adevarat, dar sincer, la AOE 3 nu stiu ce i-ai putea cere mai mult..sa nu uitam ca este un RTS si nu prea ar putea sa-i mai adauge ceva in plus..parerea mea

#88
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
exact, este identic cu alte sute... de ce l-as juca? pentru grafica? Sa fim seriosi.

RTS-uri pot fi diferite. Trebuie sa te stradui.

#89
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001

View Postsantieco, on Oct 18 2005, 23:19, said:

off topic: fubar tie iti place vreun joc???
ca vad ca nu exista nici un joc pe care sa nu il critici la modul brutal

hint : ii plac RTT-urile ...stiu eu  :naughty:

Edited by Celestin, 19 October 2005 - 15:06.


#90
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
nu stiu ei ce e ala RTT... m-am dat batut in privinta asta de mult

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate