Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...
 Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto
 Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?

Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge
 problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...
 

HELP ..i`m freaked out....REPeDEEEE

- - - - -
  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#55
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004

8-), on Jan 5 2005, 13:49, said:

2.ar fi prea naspa sa fie asta al doilea caz femeie virgina insarcinata(fara metode artificiale,invitro etc)din istorie.

<{POST_SNAPBACK}>

Ba ar fi super tare sa fie asta al doilea caz din lume de mama virgina. Gandste-te ca vine toata mass-media pe voi, vin televiziuni din toata lumea, deveniti faimosi! Poate intrati si in cartea recordurilor! De ce ar fi naspa asa ceva? Plus ca, avand in vedere ce s-a intamplat si ce a nascut cealalta mama virgina... s-ar putea sa intrati in calendare indata...

#56
Cornholio

Cornholio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 14.07.2004
Pentru iesirea din regim: mergi la un ginecolog totusi (fii barbat ce draq) sa-i recomande prietenei tale niste anticonceptionale (ceva gen logest), fugi de cumpara un pachet de durex extra safe de 12 bucati (nu durex elite sau alte alea, asta e singurul cu spermicide din seria durex de la noi, costa, dar merita), si cand aveti chef de prostii, lasa-ti in vine chilotii, trage-ti doua prezervative durex (eventual sa fii si dupa o baie si o spalare zdravana pe maini ca s-o linistesti pe prietena-ti) si scapa o data de virginitatea ei, ca ce-i prea mult strica ;). Daca va ramane insarcinata desi ati facut pasii de mai sus, bucura-te ca vei fi aranjat financiar pana la sfarsitul vietii.. fi-tu ori ori va fi un al 2-lea david coperfield ori isi va face propria biserica, caz in care nu vei aranjat financiar, ci spiritual  :notangel:
Daca erai cu chilotzii pe tine in momentul culminant se duc foarte mult la suta din sanse sa se fi intamplat ceva, din cate stiu prin perioada renascentista unele prezervative erau (in afara de basici de la diverse mamifere) facute din matase, si functionau cat de cat..
  Sa ne spui si noua sa se bucure tot forumul cand i-o veni ciclul prietenei tale ;)

Edited by Cornholio, 05 January 2005 - 15:10.


#57
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,147
  • Înscris: 09.09.2003
asa e o bucurie pe aria asta cand vine ciclul la cate o pretena de forumist de mama mama  :proud:

#58
aurafas

aurafas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 333
  • Înscris: 24.03.2004

8-), on Jan 5 2005, 13:35, said:

nu cred ca e cazul nostru aici...... aia se potriveste celor care o fac zi si noapte zi de zi....si o fac cu adevarat....nu mie...care inca eram in chiloti si maxim 1cm-2 cm in fata mea......

<{POST_SNAPBACK}>


Tu erai încã în chiloþi, adicã ai ejaculat în chiloþi ºi ne pui pe noi sã ne strofocãm cum sã te mai calmãm ?? Pai dacã nu a ajuns pic de spermã pe fatã, zãu cã vorbim deja de drobul de sare !!! RELAX, MAN !

#59
Seinfeld

Seinfeld

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 04.08.2004
Si eu am patit de astea pe vremuri, cu un test de sarcina si dupa venirea (si terminarea) mult asteptata a menstruatiei se lasa cu ALTA partida de sex inflacarata  :coolspeak:  :inlove:  :worthy:
P.S. - daca nu esti God nu lasi o femeie insarcinata asa usor, mai ales ca ea e virgina...
P.S. - Cat mai ai de gand sa o tii in feciorie ? C'mon man, mai devreme sau mai tarziu tot i-o pune cineva.. nu va mai chinuiti asa "pe uscat", faceti ce e de facut ---->  :kisstogether: & :inlove: &  :worthy:

Edited by Seinfeld, 05 January 2005 - 17:12.


#60
darck angel

darck angel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 11.10.2004
:nonobad:

8-), on Jan 5 2005, 20:49, said:

hmmm ce am adunat eu pana acum....

1.stiu ca nu sunt cel mai ghinionist om dupa pamant(printre cei mai ghinionisti ce-i drept dar nu cel mai cel :P ) si in nici un caz cel mai potent...

2.ar fi prea naspa sa fie asta al doilea caz femeie virgina insarcinata(fara metode artificiale,invitro etc)din istorie.

3.unii muncesc luni intregi sa planteze un copil, de ce sa reusesc eu din prima? si fara sa vreau :)

4.nu cred ca se poate spune ca a fost vorba de penetrare,ce draq 1~2cm .

5.totul s-a petrecut la suprafata ,nimic in profunzime......

6.la ginecolog nu ma duc or sa se uite aia acolo la noi ca la masini straine.

.....sa zic ca 90% sunt convins ca nu e nimic
...prietena mea zice 51% :console: ....si m-a pus la regim pana nu se clarifica treaba.....:( sunt terminat  :death:

<{POST_SNAPBACK}>



tu faci katerinca de noi sau ce... :finger:  :

#61
laurentiu907

laurentiu907

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,940
  • Înscris: 14.12.2003
Tocmai asta-i problema... ca nu face caterinca... ci vorbste serios..  :lol:

#62
darck angel

darck angel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 11.10.2004
pai tu n-auzi ca el si-a dat drumu' in chiloti si la 2cm de vagin?

#63
The|SpAwN

The|SpAwN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,333
  • Înscris: 09.07.2002
Deci... daca si-a dat drumul in chiloti la 2 cm + ca mai e si virgina si nu poate fi vorba nici macar de o penetrare sa zici ca poate au ajuns cateva picaturi... wtf...   :huh:

#64
sir.roko

sir.roko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 20.09.2004
Omu' e speriat .. si ma indoiesc ca are chef de caterinca... calmeaza-te man.
Poate nu ti s-a intamplat ceva de genu asta(un close call).. nu esti deloc happy in momentele alea.

Mi s-a intampat sa ma duc la ginecolog cu pretena sa-mi prescrie anticonceptionale si nenorocita zice : .. e cam mult mucoasa(sau nushtu' ce) s-ar putea sa fie insarcinata  

Atunci eu  :cursing:  :deadtongue:  :death: .... pana la urma s-a dovedit k isi batuse joc de noi dar ... sperietura a fost sanatoasa  :console:

#65
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
6.la ginecolog nu ma duc or sa se uite aia acolo la noi ca la masini straine.

>>nu te duci tu, se duce ea. tu stai si iti faci griji pe la usa.

#66
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004

8->, on Jan 5 2005, 20:04, said:

6.la ginecolog nu ma duc or sa se uite aia acolo la noi ca la masini straine.

<{POST_SNAPBACK}>


Ce masini straine mai? Aia au 3-4 cazuri de genul asta pe zi. Tu crezi ca esti primul care se duce sa puna aceasta intrebare?  :lol:

In alta ordine de idei nu si-a dat drumul in chiloti. Omul spunea mai sus ca a intrat 1-2 cm. O fi intrat cu tot cu chiloti? :lol:
Poate ne explica el ind etaliu ce si cum s-a intamplat.

#67
laurentiu907

laurentiu907

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,940
  • Înscris: 14.12.2003
Pe scurt o "poveste"...

Am avut un prieten (asta serios..  :D ) a carui prietena se gandeste sa-i faca o gluma...

Se duce, la el intr-o zi, se sta, se vorbeste, face o farsa, se rade, etc... Dupa care se mai vorbeste un pic, si tam-nisam, ea o tranteste..

"Stii? Cred ca sunt insarcinata... Sa-i cada astuia fata... Alb la fata (avea 17 ani pe atunci) o intreaba, cum, ce fel, cand... Ea ridica din umeri..  mai ales ca exact ca 8-), nu facusera practic nika... 1-2 cm inauntru, nici terminat, nici nimic... Asta ii spune: "Sper sa nu fie vreo gluma de 1 Aprilie..." Ea: "Nu, serios, fara nici o gluma".... Ma rog, dupa vreo 10 minute de "chin"... ea ii spune....

Stii? Era o gluma de 1 Aprilie... (desi ii mai facuse o farsa asa ca sa nu bata la ochi)...

A urmat o cearta buna, si s-au despartit... De 1 Aprilie...  :lol:

Am ras de m-am spart.... Si-acum cand ne intalnim radem pe tema asta chiar daca el e casatorit acum, cu doi copii, etc...

#68
wizake

wizake

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,299
  • Înscris: 24.05.2003
that's just SICK !  :cursing:  :death:

asta e gluma ?! :o

Am tras si eu o sperietura o data. Am avut niste probleme cu afurisitul de prezervativ, si peste cateva zile imi spune prietena ca nu se simte prea bine, ca are greturi, etc... ca ciclul nu i-a venit cum trebuia (mai devreme sau mai tarziu, nu mai stiu)... Imi ziceam ca atat mi-a fost...  nu mai fac sex in viata mea  :D

Acum am o prietena stabila si nu folosim prezervativ. Ea in schimb ia anticonceptionale. Cat de sigure sunt totusi ? Sunt mai sigure prezervativele?
Contra 'urlatorilor' ma refer....

#69
Sortino

Sortino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 24.10.2004
Aveam o prietena, am facut sex, s-a rupt prezervativul, am ejaculat inauntru. PANICA! Fuga la farmacie. Am cumparat POSTINOR. Dupa vreo saptamana ce se gandeste ea sa faca: Ma suna si-mi zice ca tocmai sta cu testul de sarcina in mana si ca e insarcinata. Nervoasa la telefon de altfel. Io calm si linistit ii zic: "E na? Pe bune? Esti sigura? Ai citit bine prospectul?" Ea: "Ma crezi proasta? Nesimtitule! etc. Io: "Stai draga ca asta nu e un lucru rau, stai ca nu-i problema. Am bani destui, ne iubim, ne casatorim! Hai ca te sun mai tarziu sa-i spun si lu' mama vestea!" Ea imi spune pe un ton deja disperat: "Ceeeeeeeeeeeee! Staaaaaaaaaaaaaaaai! Nuuuuuuuuuuuuuuuuu! A fost o gluma! Staaaaaai! etc.

Funny, nu?


si acum ontopic! isi face un test de sarcina sau mai multe chiar. si daca e insarcinata asta e! te duci cu ea la doctor, face avort si gata problema!

#70
laurentiu907

laurentiu907

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,940
  • Înscris: 14.12.2003
Ce tare Sortino...

Da' asta face parte din ciclul "Sa testam barbatii" pe care il cunsoc toate femeile..  :lol:

#71
tchocksoo

tchocksoo

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 20.01.2004
daca scap cu bine din toata chestia asta.....mi-am promis sa imi pun un prezervativ ca breloc ) sau macar unu in carcasa telefonului  pentru orice eventualitate ...dar nu stiu daca incape  


eu zic sa tzi-l pui direct pe p*tza si sa-i dai o gaura ca sa te poti pisa. asa esti sigur ca nu-l pierzi.




Deci... daca si-a dat drumul in chiloti la 2 cm + ca mai e si virgina si nu poate fi vorba nici macar de o penetrare sa zici ca poate au ajuns cateva picaturi... wtf...





man exista posibilitatea ca sperma sa se fi evaporat si vaporii sa ajunga in vagin. e mica dar exista ......
eu zic sa cumperi patut de ala mic de pe acum.

#72
leeroy

leeroy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 06.09.2004

tchocksoo, on Jan 6 2005, 16:27, said:

daca scap cu bine din toata chestia asta.....mi-am promis sa imi pun un prezervativ ca breloc ) sau macar unu in carcasa telefonului  pentru orice eventualitate ...dar nu stiu daca incape 
eu zic sa tzi-l pui direct pe p*tza si sa-i dai o gaura ca sa te poti pisa. asa esti sigur ca nu-l pierzi.
Deci... daca si-a dat drumul in chiloti la 2 cm + ca mai e si virgina si nu poate fi vorba nici macar de o penetrare sa zici ca poate au ajuns cateva picaturi... wtf...
man exista posibilitatea ca sperma sa se fi evaporat si vaporii sa ajunga in vagin. e mica dar exista ......
eu zic sa cumperi patut de ala mic de pe acum.

<{POST_SNAPBACK}>



Da de unde stii??? :o

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate