Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!

[cum] telefon cu folosire in SUA

Montare AC deasupra frigiderului?
 Cunoaste cineva metoda de semideg...

De ce in unele tari sunt sparte p...

Marime siguranța AC - 24.000...

E de la monitor sau nu?
 Rezervare gresita

Ce erau chestiile astea pe cerul ...

Apa plata ieftina vs scumpa

Serial: Those About to Die
 Malwarebytes Windows Firewall Con...

hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11

Replacement grip pentru racheta t...
 

HELP ..i`m freaked out....REPeDEEEE

- - - - -
  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#73
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,151
  • Înscris: 09.09.2003

Sortino, on Jan 6 2005, 01:15, said:

Aveam o prietena, am facut sex, s-a rupt prezervativul, am ejaculat inauntru. PANICA! Fuga la farmacie. Am cumparat POSTINOR. Dupa vreo saptamana ce se gandeste ea sa faca: Ma suna si-mi zice ca tocmai sta cu testul de sarcina in mana si ca e insarcinata. Nervoasa la telefon de altfel. Io calm si linistit ii zic: "E na? Pe bune? Esti sigura? Ai citit bine prospectul?" Ea: "Ma crezi proasta? Nesimtitule! etc. Io: "Stai draga ca asta nu e un lucru rau, stai ca nu-i problema. Am bani destui, ne iubim, ne casatorim! Hai ca te sun mai tarziu sa-i spun si lu' mama vestea!" Ea imi spune pe un ton deja disperat: "Ceeeeeeeeeeeee! Staaaaaaaaaaaaaaaai! Nuuuuuuuuuuuuuuuuu! A fost o gluma! Staaaaaai! etc.

Funny, nu?
si acum ontopic! isi face un test de sarcina sau mai multe chiar. si daca e insarcinata asta e! te duci cu ea la doctor, face avort si gata problema!

<{POST_SNAPBACK}>



era tare sa raspunzi la randul tau cu : " Cum spuneai ca te numesti, domnisoara?:  ^_^   :peacefingers:

#74
Sortino

Sortino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 24.10.2004
:coolspeak:


Mergi frate cu ea la doctor si o sa primesti sfaturi si explicatii destule. D'aia nu mai poate doctoru', ca 2 pusti au avut o intamplare nereusita. Crezi ca e vreo rusine? Daca aveai vreo boala (Doamne fereste!) nu-ti mai era rusine! Tu esti momentan un caz disperat si se spune ca disperarea invinge teama. Asa ca intreaba doctorul!

#75
dan2

dan2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 05.11.2003
offff data viitoare invat-o tainele sexului oral

#76
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

dan2, on Jan 7 2005, 12:12, said:

offff data viitoare invat-o tainele sexului oral

<{POST_SNAPBACK}>


misterele sexului :naughty:

#77
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
e plina lumea de natarai...

sha dat drumu'n chilotzi in timp ce se freca de'o virgina... lol

ma, pe bune, ai merita o sarcina, pe buna, asha, de invatzatura de minte.... tatic n'apuci tu, pana nu te pacaleshte una mai incolo, cand o sa ai ceva de oferit... sa te jumuleasca nitzel.. acuma nu e cazul... si in shansa aia neglijabila ca ramane, avortul ar fi singura optziune... da mai incolo, daca n'ai grija, o s'o haleshti... gaseshti una sa te prosteasca ... asha va face si guess what.. o meritzi :)

mama ce mai rad...

#78
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

arty, on Jan 7 2005, 13:37, said:

e plina lumea de natarai...

sha dat drumu'n chilotzi in timp ce se freca de'o virgina... lol

ma, pe bune, ai merita o sarcina, pe buna, asha, de invatzatura de minte.... tatic n'apuci tu, pana nu te pacaleshte una mai incolo, cand o sa ai ceva de oferit... sa te jumuleasca nitzel.. acuma nu e cazul... si in shansa aia neglijabila ca ramane, avortul ar fi singura optziune... da mai incolo, daca n'ai grija, o s'o haleshti... gaseshti una sa te prosteasca ... asha va face si guess what.. o meritzi :)

mama ce mai rad...

<{POST_SNAPBACK}>



pai ce varsta ai tu  si ce varsta are cel care " si-a dat drumu-n chiloti " ,   si el cind  va avea  anii tai,  va gindii la fel... :naughty:

Edited by toyomi, 07 January 2005 - 08:15.


#79
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001

toyomi, on Jan 6 2005, 22:13, said:

pai ce varsta ai tu  si ce varsta are cel care " si-a dat drumu-n chiloti " ,   si el cind  va avea  anii tai,  va gindii la fel... :naughty:

<{POST_SNAPBACK}>

sa speram. eu la vremea aia, nu ma frecam de'o virginica... nici taiat (ca si acum de altfel, las "onoarea" altora, si sunt prezent cand dnshoara prinde gustul si aripile... daca merita)

#80
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

arty, on Jan 7 2005, 15:23, said:

sa speram. eu la vremea aia, nu ma frecam de'o virginica... nici taiat (ca si acum de altfel, las "onoarea" altora, si sunt prezent cand dnshoara prinde gustul si aripile... daca merita)

<{POST_SNAPBACK}>


@arty, doar atit, tu ai iubit vreodata ?

#81
morpheusdj

morpheusdj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,036
  • Înscris: 21.05.2004
Nu se poate sa nu zic eu ceva...Stan Patitul.....

Eu sunt cel care a deschis un alt thread mai demult pe tema asta nenorocita...numai ca beleaua mea a fost mai groasa.....la mine s-a rupt preezervativul si nu m-am turnat decat cand am ajusn la baie sa-l scot :)

Acuma zambesc cand imi amintesc de faza si de cat de disperat eram.....da parca totusi ma trece un fior pe langa ce belea am trecut.

Totusi..eu sunt norocos de felu meu..si am scapat.

Idea e ca in momentul in care am vazut prezervativul rupt m-am c$%@t pe mine si pana la farmacie nici schumacher nu ajungea mai repede ca mine. I-am luat postinor etc......dar oricum.....am stata cu stress ceva timp.

Faza tare a fost ca ei i-a intarzita vre-o saptamana ciclul si a mai avut si greturi etc. Deci eram sigur ca am rupt-o in fericire.

Si rezolvarea a venit de la ginecolog....am fost la dcotor.....i-a facut o consultatie cu ultrasunete.....i-a zis din prima ca nu e insarcinata da eu am tremurat ca o varga 30 de min pe gardul din fata cabinetului...timp in care ea radea de mine cu doctorita :)

In fine...sa lasam ,,bucuria,, mea si sa luam problema ta. Daca fata nu era in perioada fertila, nu ti-ai dat drumul in ea....aveai chiloti pe tine.....2 cm de vagin......sa fim seriosi.....

Sperma nu e ciorba sa sara in toate partile......posibilitatea este de 0.00001%. Eu asa m-am calmat..am zis ca daca a luat pastila nu are cum....ca sunt prea mici sansele.

Oricum..ideea este sa te duci la ginecolog......odata penru ca te lamureste din prima si a doua oara pentru ca e indicat ca femeie dupa ce ti-ai inceput viata sexuala sau inaintea ei sa faci un control ginecologic.

Lui nevasta-mea( a se citi prietena mea) i-au gasit nus ce chist ovarian si i-au zis ca o sa ramana f greu insarcinata etc. E ceva ereditar la ea dar oricum....nu strica niciodata un control.

Deci multa bafta....si GODSPEED

#82
cmd

cmd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 28.06.2004
no,
cum a fost pana la urma?
a fost sau n-a fost?

#83
trotineta

trotineta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 03.02.2005
cred ca n-o fo' ca altfel nu tacea; vine el inapoi luna viitoare...

#84
Portia

Portia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.04.2005
Fazele astea fac parte din frumusetzile vietzii... :D  :bigwhitegrin:

#85
zen

zen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,952
  • Înscris: 18.03.2005

toyomi, on Jan 7 2005, 09:00, said:

@arty, doar atit, tu ai iubit vreodata ?

<{POST_SNAPBACK}>


ce treaba are dezvirginatul cu iubitul ?
mai degraba cu asumarea responsabilitatii..

#86
trotineta

trotineta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 03.02.2005

Portia, on Apr 10 2005, 14:03, said:

Fazele astea fac parte din frumusetzile vietzii... :D  :bigwhitegrin:

<{POST_SNAPBACK}>



Ceea ce va dorim si dumneavoastra! :D

#87
8-)

8-)

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 04.01.2005
neatza (again) ..am revenit, scuze ca v-am lasat in aer dar n-am mai avut net o vreme ...+scoala ..etc .etc.... asa...prietena mea a fost pe stop... dar ca sa ne convingem....am facut si un test de sarcina.
o sa pun niste poze sa imi spuneti daca e pozitiv sau negativ....practic e doar 1 linie rosie orizontala...ATAT....si pe instructiuni arata 2 ..daca ar fi pozitiv.
as dormi mai linistit dupa ce o sa imi confirmati si voi lucrul asta.

Attached Files



#88
8-)

8-)

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 04.01.2005
:confuzzled: pozitiv/negativ? :confuzzled:
:death:

#89
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,837
  • Înscris: 13.01.2005

8-), on May 14 2005, 12:50, said:

rosie orizontala...ATAT....si pe instructiuni arata 2 ..daca ar fi pozitiv.
as dormi mai linistit dupa ce o sa imi confirmati si voi lucrul asta.

<{POST_SNAPBACK}>

Testele respective pot fi neconcludente. Cel mai bine sa-si faca betaHCG-ul :)

#90
8-)

8-)

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 04.01.2005
pai....ce e asta?:) ......si am facut 2 teste...si cam acelasi lucru l-au aratat

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate