Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...
 Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...
 

Steaua - Bayern

- - - - -
  • Please log in to reply
213 replies to this topic

#145
hcv

hcv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,067
  • Înscris: 29.07.2006
zapata tot respectul restul slab :)

#146
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

 florin_alin24, on Sep 17 2008, 23:37, said:

Ce sa facem, asta este, putem sa castigam alte meciuri daca jucam astfel. :mellow:


te referi la meciurile din divizia A cand jucam cu echipele de pe ultimele 5-6 locuri nu??

#147
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003
Dap. Din nefericire tot norocu' a fost "consumat" ieri pe Olimpico. Bayern este evident o echipa cu mult peste Roma, si totusi am avut 2 bare si un semi-gol :) Pacat se putea mai mult. Toja e degeaba. Semedo a fost invizibil.

Sunt sigur ca o sa vedem o Steaua mult mai puternica cu Radoi si Nicolita vs Fiorentina.

#148
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005

 Valentine, on Sep 17 2008, 23:42, said:

Dap. Din nefericire tot norocu' a fost "consumat" ieri pe Olimpico. Bayern este evident o echipa cu mult peste Roma, si totusi am avut 2 bare si un semi-gol :) Pacat se putea mai mult.
Asa, si Bayern cate goluri ca si facute a avut? , noroc cu Zapata care a fost extraordinar, daca juca si el in nota echipei ......

Nu stiu daca se putea mai mult, dar daca punem in balanta ocaziile de la ambele porti, eu zic ca ati scapat ieftin.

Edited by Bobby_ro, 17 September 2008 - 22:45.


#149
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005
Nu se putea dom'le mai mult, ce să-i faci, asta e. Al'dată...


Da' totuși, dacă intra nenorocita aia de bară?  :angry:

#150
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Asta a fost. Speram la mai mult cu Fiorentina!

Noapte buna! :)

#151
raul07

raul07

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,335
  • Înscris: 15.07.2007
trebuia sa ne spui ca bayern ii o echipa mult peste roma ca sa nu scoti in evidenta neputinta voastra?

#152
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006

 raul07, on Sep 17 2008, 23:48, said:

trebuia sa ne spui ca bayern ii o echipa mult peste roma ca sa nu scoti in evidenta neputinta voastra?
Mi-e cam somn, nu mai am chef sa zic si despre forma actuala a italienilor. Dar am mai zis, punctele sunt puncte, bravo voua, si incearcati sa nu mai faceti pe videjii dupa meciurile Stelei pe aici. Nu am zis-o cu rautate.

#153
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006

 raul07, on Sep 17 2008, 23:48, said:

trebuia sa ne spui ca bayern ii o echipa mult peste roma ca sa nu scoti in evidenta neputinta voastra?
lasa ca facea rapidu kktu praf :)))
la munca baaaa

nu se vede nimic in teren la cati bani au in buzunar

#154
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
cand pierdeti va faceti ca ploua, daca se intampla sa castigati, moamaaa ce grozavi, ce superjucatori avem ce alea alea, vuia forumul, acum e liniste si ii sfatuiti pe altii care au reusit o victorie istorica in fata Romei, in doar 6 ani de "existenta", din divizia C in liga campionilor debutand cu o victorie si un joc foarte bun in fata Romei, pai nu te supara dar ei au toate motivele din lume sa fie/faca pe vitejii  ;)

Edited by Bobby_ro, 17 September 2008 - 22:58.


#155
silex05

silex05

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 03.01.2006
Ce treaba are Rapid cu un fan al lui CFR Cluj?
Referitor la meci: jucatori parca prea apatici si rezultat echitabil. Baietii de la Steaua trebuiau sa fie mult mai agresivi in seara asta si ma asteptam ca Lacatus sa-i faca sa stea mai bine in ghete. Pacat, se putea scoate macar un punct la cum a aratat Bayern in seara asta.
Succes in meciurile viitoare!

#156
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

 Bobby_ro, on Sep 17 2008, 23:58, said:

cand pierdeti va faceti ca ploua, daca se intampla sa castigati, moamaaa ce grozavi, ce superjucatori avem ce alea alea, vuia forumul, acum e liniste si ii sfatuiti pe altii care au reusit o victorie istorica in fata Romei, in doar 6 ani de "existenta", din divizia C in liga campionilor debutand cu o victorie si un joc foarte bun in fata Romei, pai nu te supara dar ei au toate motivele din lume sa fie/faca pe vitejii  ;)


bine ma si ce ai vrea sa ma invart in cap pe forum???
m-am enervat destul la meci am zis ca or jucat prost am si zisi 2 jucatori care or fost pe spate dupa parerea mea mai mult de atata ....
cat despre CFR felicitari pentru meciu de la Roma ;) sa vedem ce fac mai departe

#157
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006

 silex05, on Sep 18 2008, 00:00, said:

Ce treaba are Rapid cu un fan al lui CFR Cluj?

aaaa
am vazut visiniu la avatar am zis ca-i rapid

si daca e cluj ce

cluju sa puna mana sa joace la fel si in liga, meci de meci fara blaturi

#158
ilie.

ilie.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 336
  • Înscris: 05.07.2007
steaua, cacat de echipa. ciobanul ala zgarcit vrea liga campionilor cu jucatorii aia pe care nu-i vrea nimeni ?

#159
Slickutz

Slickutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 01.12.2007
ha ha
asta da valoare! in frunte cu "bestia " Lacatus

#160
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005
Or mai fi multi din "generatia de aur" care au chef sa invete meserie la Steaua?

#161
mithras

mithras

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 93
  • Înscris: 02.03.2007

 Cutzu, on Sep 17 2008, 20:56, said:

eu am vazut meciul deja
goooool bayern minutul 30, ce cap!!!! ce vinclu, mirific
steaua deja obosita fizic se muta in propria poarta iar in  minutul 41 bayern mareste avantajul la 0-2

repriza a doua este o reluare a primei reprize, doar ca nu se va marca nici un gol

scor final

Steaua 0 -  2 Bayern


interviu cu Laca`

" am avut un meci greu s-a vazut si in teren, am fost si dezavantajati de arbitru la acel 11 metri anulat, asta este... speram sa facem o figura mai buna meciul viitor "


Mare inspiratie, esti bun.

Dar pe Becali nu-l injura nimeni pentru declaratiile iresponsabile ?
Cum spunea : Clujul nu face nici un punct, ca sunt unguri si nu-i ajuta Dumnezeu...

Ia sa vedem cate puncte fac "romanii" de la Steaua.

Edited by mithras, 17 September 2008 - 23:59.


#162
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005
au jucat cam lesinat stelistii...
totusi se putea obtine mai mult...nici nemtii nu au rupt gura targului..ori nu s-au intrebuintat prea tare. oricum au fost 2 bare si un gol care a fost sau nu valabil (il astept pe craciunescu sa zica el) pe de o parte...plus o sumedenie de ocazii pe de alta parte.
poate un egal era mai echitabil..insa e greu sa ai pretentii cu jucatori ca toHa, arthuro kapetanos, petre marin...sau chiar ogararu si semedo.
dayro a jucat bine si zapata...in rest nu prea au facut fata meciului.



 mithras, on Sep 18 2008, 00:57, said:

Dar pe Becali nu-l injura nimeni pentru declaratiile iresponsabile ?
Cum spunea : Clujul nu face nici un punct, ca sunt unguri si nu-i ajuta Dumnezeu...
mai asculti la ce zice jiji? oricum e prost. jiji asta a invatat religie de pe manualul de generala: "daca esti ungur te calca masina".


later edit
"Portarul reținuse mingea în șase metri, iar Stancu nu avea voie să-l atace pe Rensing în suprafața aceea. Neamțul a reținut în doi timpi, dar atacantul a băgat piciorul și a scos mingea de acolo. Golul Stelei a fost anulat corect, n-a fost valabil" a declarat fără echivoc Crăciunescu.

Edited by bubalus, 18 September 2008 - 00:06.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate