Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office
 Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...
 Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto
 Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...
 

Cum ma imbrac in prima zi de liceu (clasa a IX-a)

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
41 răspunsuri în acest subiect

#37
Traceur

Traceur

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 106
  • Înscris: 16.11.2006
Bun, argumenteaza.

#38
LauriciD

LauriciD

    señorită

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.984
  • Înscris: 10.07.2007
Și eu-s curioasă ce argumente o să aducă.

#39
jas1

jas1

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 522
  • Înscris: 31.05.2006
Unele bune, altele f haioase, dar fraza asta in contextul in care a fost scrisa este de-a dreptul exploziva:


"insa cand am trecut prin multime sa-mi iau ghiozdanul de la mama "

Hai frate...la modul general vorbind...Cum sa iei ghiozdanul de la Mama in primul an de liceu ?


Iar referitor la faptul ca ai postat un thread cu o intrebare al carui raspuns in 90% din cazuri va fi la misto(adica se va face misto de tine la greu...) nu stiu ce sa zic...Esti doar un Boboc...

Dar astept un raspuns la urmatoarea intrebare:

                                                            Iti place sa te autoflagelezi ? Daca nu,de ce ai lansat acest thread ?
                                                                                                      Daca da,cu siguranta scopul va fi atins.


Mai Bobocule,mai...Succes !!!

Editat de jas1, 28 septembrie 2008 - 12:38.


#40
klwdyu

klwdyu

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 491
  • Înscris: 21.10.2007
Am vazut ca ati spus cum adik sa-mi iau giozdanul de la mama, clar ca nu am vrut, dar ce puteam sa fac cand am vazuto in fata mea (adica in cealalta parte a salei) cu ghiozdanul in mana?? (credetzi-ma, a fost un soc si pentru mine, insa l-am fost uitat in masina si trebuia sa mearga nush unde)


Poate ma intrebati de ce m-am imbracat asa?... pai in primul rand diriginta a repetat de nenumarate ori sa venim in panataloni negri, camasa alba si pantofi (sacoul l-am luat pentru ca afara ploua si n-aveam chef sa-mi iau geaca).


Si de ce ma intrebati daca imi place sa ma autoflagez... nu, insa pur si simplu ma temeam sa nu ma fac de ras printro tinuta necorespunzatoare (mai multe situatii anterioare).

Si da.... stiam ca majoritatea vor lua la misto acest threat dar trebuia sa se numere si cativa binevoitori care sa ma ajute.

Acum in sfarsit ma imbrac si eu normal... chiar daca profesorii balavragesc nu stiu ce de tinuta.... eu tot la adidas, jeans si tricou merg....

Acum daca tot vreti sa-mi urati succes, puteti sa-mi urati succes pentru Balul Bobocilor ... fetele din clasa m-au ales (vedeti ca impresia conteaza???)

Editat de klwdyu, 28 septembrie 2008 - 16:11.


#41
AdelinPuya

AdelinPuya

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 615
  • Înscris: 04.08.2008
te-au ales la mijto =))
cum au facut toti mijto d tn aici =))

#42
DiXu

DiXu

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 410
  • Înscris: 05.04.2008
cum crezi tu ca-ti sta mai bn. ^_^

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate