Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV
 Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...
 Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...
 Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 

patiseria Elan din Militari(bd. Maniu, Apusului)

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
proto

proto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 24.02.2008
Ori patronul de la Elan e foarte zgarcit, ori angajatii de la patiseria respectiva fura pe rupte din materia prima.

Am luat astazi 2 branzoaice. Niciuna din ele n-avea pic de branza in ele. In plus, chiar si la stafide au facut economie, erau fix 2 bucati in fiecare exemplar. Dar coca era foarte buna :puke: . Am mai luat produse de acolo in trecut, de ex. merdenele, unde in loc de coca, le umplu cu aer.

Cel mai tare m-a enervat pizza luata de la ei. Le vand la felie, iar daca iei atatea felii cat sa formeze o pizza intreaga, vei constata ca aceasta te costa 16 lei, adica atat cat te costa si daca ai manca-o intr-un local specializat. Topingul: il cauti cu lupa, aproape ca nici nu pun cascaval. Si da, marimea conteaza, la ei pizza e medie, desi la pretul ala, ar trebui sa fie mare. Culmea e ca, peste toate astea, daca ceri un pic de ketchup pe pizza, vei constata ca nu au.

Daca cineva il stie pe patron, ar fi bine sa-i spuna sa mai treaca pe acolo din cand in cand, sau, in orice caz, sa le mai mareasca salariile angajatiilor, ca sa nu mai fure atata.

#2
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003
amice, ai cumparat o data de acolo si nu ai fost multumit. ai cumparat a doua oara si nu ai fost multumit. ai cumparat chiar si a treia oara si nu ai fost multumit. atunci de ce draq mai cumperi de la ei?!? te-ai tampit?

#3
proto

proto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 24.02.2008

View PostTIC, on Sep 12 2008, 22:27, said:

amice, ai cumparat o data de acolo si nu ai fost multumit. ai cumparat a doua oara si nu ai fost multumit. ai cumparat chiar si a treia oara si nu ai fost multumit. atunci de ce draq mai cumperi de la ei?!? te-ai tampit?

Am cumparat de fiecare data alt produs, iar asta am facut-o intr-o perioada mai mare de timp. Am crezut ca sunt "accidente", dar din pacate, odata cu timpul, a scazut si calitatea.

#4
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003
basca ca personajele alea din interior par maslinii!

#5
Showoff

Showoff

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 274
  • Înscris: 02.10.2007
m-am mutat si eu recent in militari, pe Rasaritului, si am trecut si eu pe la patiseria asta  :lol:
am cerut o merdenea si am primit o coca fierbinte fara urma de branza  B)

Nu sunt mare fan al patiseriilor dar dupa ce am citit topicul asta m-am gandit sa imi incerc norocul :)

ah! era sa uit...aia de acolo sunt tuciurii nu maslinii   :lol:  :lol:

#6
jafpefata

jafpefata

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,700
  • Înscris: 26.09.2007
Io le-aș arunca-o pe jos să se învețe minte :death:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate