Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...
 Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...
 In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 

Alegere între 6600, K500i și K700i

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
unic_jul

unic_jul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,804
  • Înscris: 13.08.2004
vreau sa mi cumpar un telefon si m-am gandit la un 6600 sau k700.citind pe forum am descoperit si k500.
as vrea daca stiti niste informatii despre ele de la cei care au pus mana pe ele ca din reviste am citi.
ma intereseaza pozele,filmatul si tonurile(daca se pot pune la toate cele 3 tel tonuri de apel sub forma de mp3.
ce ma sfatuiti sa mi iau.

#2
val252

val252

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 14.12.2003
6600 de departe

#3
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004
Clar K700i. Desi e Sony Ericsson, o marca care mie nu prea imi place, este un multimedia phone bine dotat cu ecran mare, camera VGA, player MP3 si radio. Despre baterie nu stiu, dar cred ca ar trebui sa tina vreo 3 zile. Pacat insa ca nu are card.
K500i e un telefon ieftin de proasta calitate.
6600 e o caramida, care, desi are Symbian, este dupa parerea mea, cu baterie prea proasta si cu o marime prea mare. Avantajul lui mare este ca are Symbian si slot de card.
Totusi, ti-as sugera mai degraba un 6230, care are card + toate facilitatile lui K700i, insa are ecran mai mic.

#4
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Strict între K700i și K500i este mai bun K700i din cauza rezoluție mai mare la ecran, a memoriei mai mare și a radio-ului! În plus K700i este făcut din materiale mai bune.

ThEDaMn3d, on Jan 3 2005, 18:02, said:

K500i e un telefon ieftin de proasta calitate.

Dacă te referi la calitatea carcasei și rezumi întregul telefon la acest aspect, NO COMMENT. :mellow:

#5
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
dintre cele 3 k700 se merita cel mai mult

#6
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003
si eu as merge pe k700i!

#7
DarkBoy

DarkBoy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 13.05.2004
ia-ti 6600!
daca vrei iti dau eu un utilitar de radio,mp3,camera megapixel,si unlimited video recording.
e clar cel mai bun!

#8
Artystul

Artystul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 07.08.2004
se poate pune radio la 6600? :cursing:

#9
DarkBoy

DarkBoy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 13.05.2004
dap...e o aplicatie.
doar e symbian nu?

#10
GrimRipper

GrimRipper

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 14.09.2004

DarkBoy, on Jan 6 2005, 16:23, said:

dap...e o aplicatie.
doar e symbian nu?

<{POST_SNAPBACK}>


Sa asculti tu radio pe GPRS...sa vedem cat o sa-ti vina factura. Nu tot ce e symbian...se manaca...ca sa zic asa!!!

#11
GrimRipper

GrimRipper

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 14.09.2004
Intre cele trei propuse de tine as alege intre Sapunul de 6600 sau K700i. Daca vrei un telefon mai micut cu ecran superb...alege K700i. Daca avea card era prima alegere in multe privinte. Sapunul desi e mare...face multe. Daca nu vrei dimensiuni mici...Symbian-ul si cardul o sa-ti aduca multe satisfactii.
Eu am N-Gage...si desi rade lumea de mine cand ma vede cum vorbesc la el (cand nu am castile puse)...nu l-as da pe nici un alt telefon decat pe un G3, preferabil 6630 sau V1000.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate