Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

PretBomba.ro

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
780 replies to this topic

#739
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006
A castigat cineva pe acest site?

#740
sphinks

sphinks

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 31.05.2003
cred c-am sa-i pun in "competitive ad filter" la adsense.
nu am incredere in astfel de situri.

#741
matachepaul

matachepaul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 02.04.2008

View PostIngerik, on 19th October 2009, 13:12, said:

Regulamentul spune: "Ofertele trebuie plasate pina cand cronometrul afiseaza --:--"
Salut eu am primti produsele de la ei joc de anul trecut aproape cand s-a deschis, si am avut aceasi dilema si le-am trimis un mail, cand apare semnul  --:-- nu se mai pot plasa oferte iar serverul calculeaza ofertele plasate in ultima secunda si pe ecran apar la ultimul licitant cei care u licitat in acel timp.

#742
Radu_TGW

Radu_TGW

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 26.01.2008
e un fel de alba-neargra site-ul ãstora :lol: .

decât sã pierdeþi bani aiurea aici ºi sã vã enervaþi mai bine jucaþi un poker pe net sau ruleta la un cazino cã e aceeaºi chestie: pierdeþi bani urmãrind un câstig nemuncit, ceea ce nu existã!

#743
bogdi_nr1

bogdi_nr1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.11.2007
spam-spam-spam = teapa si gata..

Edited by bogdi_nr1, 25 October 2009 - 16:55.


#744
GicaPopescu

GicaPopescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.11.2009
Am intrat si eu acum pe acest Topic si am o intrebare :
Cati dintre cei care au scris aici ca acest site (spam-spam-spam) este o teapa , au jucat (licitat) efectiv pe acest site si au castigat ceva ?

Eu unul am jucat si am castigat produse de peste 150 milioane cu 30 de milioane investiti per total !
Toate produsele s-au livrat la timp fara probleme .

Problema tine ca in orice alt domeniu , de a sti cum sa joci , de a aplica anumite tactici , de a sti sa te opresti la un moment dat ..., este clar ca exista jucatori incepatori si jucatori experimentati .

Deci , stati , judecati , ganditi-va la anumite tactici , vedeti ce useri joaca la o anumita licitatie , daca merita sa intati in joc la o anumita licitatie , si deabea dupa aceea intati in joc sau spuneti anumite lucruri .

Exista un risc in momentul in care va hotarati sa intrati in astfel de ''jocuri" , dar cel mai mult tine de "stiinta" fiecaruia.

#745
nssweb

nssweb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 17.11.2009

View Postkorsar, on 3rd November 2008, 20:08, said:

si ce ai vrut sa demonstrezi??? daca eu imi fac un site in china,altul in brazilia,al 3-lea la polul sud,dovedeste ceva???


nanopret.ro a fost facut de noi si gazduit pe un server in America. Nu are nicio treba cu spam-spam-spam sau alte siteuri de acest gen.

#746
marius_phak

marius_phak

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 27.12.2006

View PostGicaPopescu, on 16th November 2009, 19:57, said:

Am intrat si eu acum pe acest Topic si am o intrebare :
Cati dintre cei care au scris aici ca acest site (spam-spam-spam) este o teapa , au jucat (licitat) efectiv pe acest site si au castigat ceva ?

Eu unul am jucat si am castigat produse de peste 150 milioane cu 30 de milioane investiti per total !
Toate produsele s-au livrat la timp fara probleme .

Problema tine ca in orice alt domeniu , de a sti cum sa joci , de a aplica anumite tactici , de a sti sa te opresti la un moment dat ..., este clar ca exista jucatori incepatori si jucatori experimentati .

Deci , stati , judecati , ganditi-va la anumite tactici , vedeti ce useri joaca la o anumita licitatie , daca merita sa intati in joc la o anumita licitatie , si deabea dupa aceea intati in joc sau spuneti anumite lucruri .

Exista un risc in momentul in care va hotarati sa intrati in astfel de ''jocuri" , dar cel mai mult tine de "stiinta" fiecaruia.

1 de-abia nu deabea
2 pierdere de bani
3 teapa [un aparat nikon la ~ 2 ron :)))] plasma panasonic la 1.33 roni  :lol:  :roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast:  
4 e Romania.. ce vrei de la ea? noi cu ~80 mld€ datorie .. "water of rain"[rainwater].. apa de ploaie

#747
Ultraviolent

Ultraviolent

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 02.12.2009
Majoritatea de aici nu ati inteles cum functioneaza afacerea si comentati doar de dragul de a posta ceva. Am un prieten care a "castigat" la licitatie un ceas, iar un coleg de-al sau de munca a "castigat" un PlayStation 3 si un iPod.
Nici ei nu credeau ca vor ajunge produsele acasa la ei, dar nu se alarmau pentru ca inainte se puteau achizitiona "credite" si prin SMS, iar acesti 2 tipi lucrau la Vodafone, aveau SMS si minute nelimitate pe tel. de la munca, deci le-au luat gratis. Surpriza a fost ca au venit acasa :)
Ori nu cititi 10 randuri care sunt foarte edificatorii apropos, ori va aflati la extrema cealalta, participati la licitatii acolo si din dorinta de a micsora numarul de participanti si de a spori sansele proprii faceti propaganda mincinoasa :)

Eu am inceput de 2 zile sa particip, dar pe bani reali din pacate :-s ... pana acum nu am castigat nimic, sunt urmarit de ghinion.
Cat despre ideea botilor.... sunt sanse foarte mari ca acesti boti sa existe cu scopul de a "ajuta" vanzatorul sa incaseze cat mai mult, sa ridice pretul produsului astfel incat sa se consume cat mai multe credite, dar nu botii castiga in definitiv licitatiile, ci persoane reale.

Acum sariti pe mine ca am doar 2 posturi si mi-am permis sa fiu optimist si sa dau 2 exemple concrete :|

Edited by Ultraviolent, 02 December 2009 - 04:11.


#748
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
E na si toti din coincidenta cand v-ati inscris pe softpedia, primul post l-ati dat in topicul asta!

#749
Ultraviolent

Ultraviolent

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 02.12.2009
Am postat pe threadul asta pentru ca exact asta cautam pe forumuri, threaduri despre site-ul respectiv, si eu fiind la randul meu suspicios. Am sunat pe prietenul care a castigat ceasul sa-l intreb daca totul e ok si mi-a spus ca si el a fost reticent mai ales ca vazuse "pe niste forumuri posturi in care se spunea ca e hotie", dar el a marjat tocmai pentru ca nu a dat nici un ban, am mai explicat, a cumparat creditele cu SMS-uri, pe care le avea gratis. Am cautat si eu topicurile despre care vorbea prietenul, si presupun ca asta este cel cu pricina. D-asta am postat aici. Chiar credeti ca s-ar obosi persoanele care au pus bazele site-ului (fie el teapa sau nu) sa stea sa dea reply-uri pe forumul asta si dupa 1 an de zile si sa faca usere neincetat? Eu nu as putea sa cred asa ceva, dar ma rog... asta-s eu.

Mentionez ca in seara asta am participat la o licitatie din nou, iarasi am pierdut-o, mi s-a intarit convingerea ca EXISTA boti care "umfla" licitatiile, adica supraliciteaza peste persoanele reale pana cand acestea consuma in total destule credite incat sa acopere pretul produsului si sa asigure si profit. Adica, am licitat pentru un pachet de 50 de Credite, pachete care se vand de obicei cu pana in 7 Ron, iar culmea cand m-am inscris si eu in licitatie (o persoana reala) licitatia a ajuns la 13 Ron (asta inseamna foarte multe credite utilizate, tinand cont ca o supralicitare inseamna 0.02 Ron). Si mai suspect decat atat, exista niste "useri" ai site-ului care par sa liciteze in nestire, au fost "adversari" de-ai mei in cursa pt. cele 50 Puncte care au licitat peste 150 de Credite, nu cred ca cineva intreg la cap ar pierde 150 Credite ca sa castige 50. Mai este chiar acum o licitatie pentru un Televizor LCD care a ajuns la ~130 Ron, si culmea este un "user" ELENA1990 care de ieri de la 7 seara liciteaza in nestire, cred ca a dat peste 3000 de Credite pana acum, care inseamna cu mult mai mult decat pretul televizorului in orice magazin. Deci da, cred ca este BOT.

Asta totusi nu inseamna ca produsele nu ajung la destinatie, in cazul (foarte improbabil din cate vad :| ) in care un user real castiga licitatia.
In seara asta in excesul de nervi pe care il am o sa licitez pe cel mai stupid articol posibil, cel mai "nedorit" din tot ce au de dat, sa vad la cat ajung cu licitatia, astfel vreau sa ma conving singur daca poate fi castigat ceva fara sa iti iasa peri albi si sa arunci pe geam mai mult decat costa produsul in magazin. Imi asum riscul sa pierd 600 Ron, aia e, nu o sa mor de la atata lucru :)

PS: De obicei se pleaca de la prezumtia de NEvinovatie, nu invers, nu mai traiti atata in acest univers al "teoriei conspiratiei".

Revin cu concluziile :D

#750
Ultraviolent

Ultraviolent

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 02.12.2009
Este trecut de ora 24:00 si s-au suspendat licitatiile pana maine la 13:00, asa cum suspectam prezenta botilor este o certitudine, dupa cum am spus am licitat pe un obiect de valoare mica ( un parfum ) tocmai pentru a testa teoria. M-am uitat in istoricul licitatiilor terminate, la parfumuri, ~95% din parfumuri au fost "cumparate" la preturi de pana in 3 Ron, eu am ajuns cu acest parfum la 5.45 Ron, pentru asta am consumat un numar de ~60 credite ( ~140 Ron ), iar de fiecare data cand licitam un anume "user" (care este evident un bot) licita peste in maxim 2 secunde, fara sa lase timpul sa curga, fara sa aplice nici o strategie, ca si cum acel parfum ar fi valorat 1 milion de euro iar el ar fi detinut mii si mii de credite pe care sa le "cheltuie" pentru a obtine parfumul. Am observat ca userii reali care se implica in licitatii aplica urmatoarea strategie (ca si mine de altfel): Cand cineva liciteaza, asteapta sa treaca cat mai mult timp posibil pana sa supraliciteze, pentru a permite astfel si altor participanti sa prelungeasca agonia, astfel economisind credite, se liciteaza doar in ultimul moment, pentru a preveni pe cel care are oferta actuala sa castige. Este chiar OK strategia, si de altfel foarte usor de "prins" pentru cineva cu >10 clase. Eh, acest user cu care m-am razboit timp de 1 ora pentru o banalitate de parfum licita asa cum am mai spus la nici 2 secunde. Din punctul meu de vedere este clar ca bunaziua ca acest script supraliciteaza in numele firmei pana cand userii reali au consumat destule credite incat sa asigure costul produsului si chiar si profit, apoi se retrage botul din competitie si ii lasa pe "muritori" sa se mai certe putin, dar la scurt timp se termina licitatia pentru ca un om normal la cap nu poate sa liciteze in nestire pentru o prostie de blender sau parfum.

Maine la 13:00 sper sa am acces la PC (fiind la munca) si sa "continui saga" :). Vreau sa ma conving singur cum sta treaba, chiar daca asta inseamna sa pierd ~700 Ron cat am "investit" pana acum in credite.

#751
matachepaul

matachepaul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 02.04.2008

View PostUltraviolent, on 3rd December 2009, 00:46, said:

Este trecut de ora 24:00 si s-au suspendat licitatiile pana maine la 13:00, asa cum suspectam prezenta botilor este o certitudine, dupa cum am spus am licitat pe un obiect de valoare mica ( un parfum ) tocmai pentru a testa teoria. M-am uitat in istoricul licitatiilor terminate, la parfumuri, ~95% din parfumuri au fost "cumparate" la preturi de pana in 3 Ron, eu am ajuns cu acest parfum la 5.45 Ron, pentru asta am consumat un numar de ~60 credite ( ~140 Ron ), iar de fiecare data cand licitam un anume "user" (care este evident un bot) licita peste in maxim 2 secunde, fara sa lase timpul sa curga, fara sa aplice nici o strategie, ca si cum acel parfum ar fi valorat 1 milion de euro iar el ar fi detinut mii si mii de credite pe care sa le "cheltuie" pentru a obtine parfumul. Am observat ca userii reali care se implica in licitatii aplica urmatoarea strategie (ca si mine de altfel): Cand cineva liciteaza, asteapta sa treaca cat mai mult timp posibil pana sa supraliciteze, pentru a permite astfel si altor participanti sa prelungeasca agonia, astfel economisind credite, se liciteaza doar in ultimul moment, pentru a preveni pe cel care are oferta actuala sa castige. Este chiar OK strategia, si de altfel foarte usor de "prins" pentru cineva cu >10 clase. Eh, acest user cu care m-am razboit timp de 1 ora pentru o banalitate de parfum licita asa cum am mai spus la nici 2 secunde. Din punctul meu de vedere este clar ca bunaziua ca acest script supraliciteaza in numele firmei pana cand userii reali au consumat destule credite incat sa asigure costul produsului si chiar si profit, apoi se retrage botul din competitie si ii lasa pe "muritori" sa se mai certe putin, dar la scurt timp se termina licitatia pentru ca un om normal la cap nu poate sa liciteze in nestire pentru o prostie de blender sau parfum.

Maine la 13:00 sper sa am acces la PC (fiind la munca) si sa "continui saga" :). Vreau sa ma conving singur cum sta treaba, chiar daca asta inseamna sa pierd ~700 Ron cat am "investit" pana acum in credite.

Salut, am mai spus asta pe aici si ma vad nevoit sa o repet daca un utilizator se comporta ca un robot si apasa ofera imediat dupa ce altul il supra liciteaza isi descurajeaza concurenta si asta este tot o strategie asta nu inseamna neaparat ca este un robot, in schimb nu mi-a raspuns nimeni de ce dracu daca tot au roboti cum spuneti voi nu ii folosesc tot timpul ca sa creasca pretul si dau in pierdere daca tot nu ii intereseaza de nimic si daca i-ar interesa de ce ar folosi roboti?
Speculatii si teorii de conspiratie putem face s-au facut si se mai fac dar din experienta va spun ca am castigat la ei si joc de cand s-au deschis, am pierdut si licitatii la care am bagat multi bani, am castigat licitatii cand ma asteptam mai putin concurand cu useri gen ELENA1990 si produse care au iesit in pierdere. In timp ce voi faceti posturi pe softpedia userii gen ELENA1990 nici nu se deranjeaza sa isi cheme concurenta prin forumuri cu cat mai putini cu atat mai bine de aceea cine vrea sa citeasca dreaqu regulile sa calculeze cu cat se termina licitatiile sa isi faca o idee cate credite s-au utilizat si nu sa vina sa urle ca a bagat 50 de credite adica 115 lei  nu i-au data astia laptopul ca au bagat roboti!

#752
helga21

helga21

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.12.2009
Salut.M-am uitat si eu la siteul asta.Am facut un cont si  din comentariile am inteles ca pot cumpara credite si prin sms, dar pe site n-am gasit nimic despre modul asta de a cumpara credite.La ce nr trebuie sa trimit un sms si ce trebuie sa scriu pt a primi credite?

Edited by helga21, 07 December 2009 - 00:46.


#753
tupeu4you

tupeu4you

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 19.11.2006
terminati cu prosteala asta ieftina : vine user X cu 2 posturi si 1 zi vechime sa ne spuna cum a castigat el marea cu sarea.
Frate daca intr-adevar ai castigat pune aici nistre argumente convingatoare nu abureala.
Am un prieten care a vandut publicitatie pe siteul lui pt site-ul asta si  cel care a cumparat i-a spus asa : E teapa! acum fiecare crede ce vrea

#754
matachepaul

matachepaul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 02.04.2008

View Posttupeu4you, on 7th December 2009, 00:53, said:

terminati cu prosteala asta ieftina : vine user X cu 2 posturi si 1 zi vechime sa ne spuna cum a castigat el marea cu sarea.
Frate daca intr-adevar ai castigat pune aici nistre argumente convingatoare nu abureala.
Am un prieten care a vandut publicitatie pe siteul lui pt site-ul asta si  cel care a cumparat i-a spus asa : E teapa! acum fiecare crede ce vrea

Nu crezi ca si pentru faptul ca zici ca e teapa tre sa dai niste argumente sau sa ai niste dovezi? sau doar ca nu e tzeapa tre sa dovedesti?
Vezi pe posturile din subiect in urma ca sunt postate de unii utilizatori si facturile cu produsele care le-au primit.

#755
Ultraviolent

Ultraviolent

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 02.12.2009

View Posthelga21, on 7th December 2009, 00:46, said:

Salut.M-am uitat si eu la siteul asta.Am facut un cont si  din comentariile am inteles ca pot cumpara credite si prin sms, dar pe site n-am gasit nimic despre modul asta de a cumpara credite.La ce nr trebuie sa trimit un sms si ce trebuie sa scriu pt a primi credite?
Optiunea de plata prin SMS nu mai este valabila din pacate. Poti achizitiona credite doar prin metodele de plata expuse pe site-ul cu pricina.

View Posttupeu4you, on 7th December 2009, 00:53, said:

terminati cu prosteala asta ieftina : vine user X cu 2 posturi si 1 zi vechime sa ne spuna cum a castigat el marea cu sarea.
Frate daca intr-adevar ai castigat pune aici nistre argumente convingatoare nu abureala.
Am un prieten care a vandut publicitatie pe siteul lui pt site-ul asta si  cel care a cumparat i-a spus asa : E teapa! acum fiecare crede ce vrea

Inca o data imi cer scuze ca nu am mii de posturi ca sa pot avea credibilitate in fata ta, sunt un om de nimic si probabil si un mincinos notoriu, lipsa posturilor dovedind acest lucru, de altfel asta este proba decisiva si in procesele penale din ultimii ani, se cauta alias-urile invinuitilor pe forumuri consacrate si daca nu au cel putin 500 de posturi e clar din start ca sunt vinovati! Rusine sa-mi fie pentru statutul social indezirabil dat de lipsa posturilor. Ca sa ma ierti iti pot da link cu userul meu de pe alt forum cu zeci de mii de useri, acolo am 2300 posturi, ma ierti te rog?

ONTOPIC: Am cosumat toate creditele aferente celor ~700 Ron "investiti" fara a castiga nimic, este semi-teapa, nu teapa direct, poti castiga in 2 situatii: ori cumperi foarte multe credite si astfel licitezi in nestire pana cand obtii produsul dar riscul de a "plati" pentru produs mai mult decat costa in comert este foarte mare, ori la licitatia in care esti angajat mai participa si alti useri reali cu credite multicele astfel ca produsul se amortizeaza rapid si asta nu numai din creditele tale. Normal ca exista si exceptia de la regula, se mai intampla sa castigi si cu putine credite, in momentele in care se doreste intarirea ideii de "chilipiruri" si se acorda produsele fara interventia botilor. GARANTEZ ca acesti boti exista, in acelasi timp nu contest faptul ca unii chiar castiga si isi primesc si produsele.

Concluzia: Daca dispuneti de bani care nu va trebuiesc (o suma mai maricica) puteti sa va incercati noroul, unele produse le veti achizitiona foarte ieftin, altele cam la pretul real si altele mai scumpe decat sunt, puteti doar sa sperati ca media va fi in favoarea voastra. Daca insa aveti o suma mai mica de bani pe care sunteti dispusi sa o "spargeti" va sfatuiesc sa nu faceti asta, vor fi bani aruncati pe fereastra. Eu m-am convins pe banii mei si punct, parerile pe net fiind impartite, si foarte greu de gasit unele serioase si oneste, majoritatea sunt invaluiti bine in acest spirit de "teoria conspiratiei"

#756
matachepaul

matachepaul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 02.04.2008

View PostUltraviolent, on 9th December 2009, 15:07, said:

Optiunea de plata prin SMS nu mai este valabila din pacate. Poti achizitiona credite doar prin metodele de plata expuse pe site-ul cu pricina.



Inca o data imi cer scuze ca nu am mii de posturi ca sa pot avea credibilitate in fata ta, sunt un om de nimic si probabil si un mincinos notoriu, lipsa posturilor dovedind acest lucru, de altfel asta este proba decisiva si in procesele penale din ultimii ani, se cauta alias-urile invinuitilor pe forumuri consacrate si daca nu au cel putin 500 de posturi e clar din start ca sunt vinovati! Rusine sa-mi fie pentru statutul social indezirabil dat de lipsa posturilor. Ca sa ma ierti iti pot da link cu userul meu de pe alt forum cu zeci de mii de useri, acolo am 2300 posturi, ma ierti te rog?

ONTOPIC: Am cosumat toate creditele aferente celor ~700 Ron "investiti" fara a castiga nimic, este semi-teapa, nu teapa direct, poti castiga in 2 situatii: ori cumperi foarte multe credite si astfel licitezi in nestire pana cand obtii produsul dar riscul de a "plati" pentru produs mai mult decat costa in comert este foarte mare, ori la licitatia in care esti angajat mai participa si alti useri reali cu credite multicele astfel ca produsul se amortizeaza rapid si asta nu numai din creditele tale. Normal ca exista si exceptia de la regula, se mai intampla sa castigi si cu putine credite, in momentele in care se doreste intarirea ideii de "chilipiruri" si se acorda produsele fara interventia botilor. GARANTEZ ca acesti boti exista, in acelasi timp nu contest faptul ca unii chiar castiga si isi primesc si produsele.

Concluzia: Daca dispuneti de bani care nu va trebuiesc (o suma mai maricica) puteti sa va incercati noroul, unele produse le veti achizitiona foarte ieftin, altele cam la pretul real si altele mai scumpe decat sunt, puteti doar sa sperati ca media va fi in favoarea voastra. Daca insa aveti o suma mai mica de bani pe care sunteti dispusi sa o "spargeti" va sfatuiesc sa nu faceti asta, vor fi bani aruncati pe fereastra. Eu m-am convins pe banii mei si punct, parerile pe net fiind impartite, si foarte greu de gasit unele serioase si oneste, majoritatea sunt invaluiti bine in acest spirit de "teoria conspiratiei"
Salut,
Am si eu o intrbare !!
Toata lumea GARANTEAZA ca sunt roboti dar nimeni nu arata o dovada pentru asta, chiar tu spui ca poti sa castigi daca dispui de bani si licitezi in nestire, astia care adopta strategia de a licita in nestire pentru a castiga un produs sau pentru a pierde cat mai putin atunci cand baga mai mult decat a facut produsul in magazin pentru ca nu cred ca este un om care daca baga 1000 lei credite la un produ de 1000 lei sa nu se gandeasca ca decat sa se retraga si sa piarda 1000 lei mai bine mai baga credite de inca 100 sau 200 lei si are sansa sa castige si sa piarda doar 100 sau 200 lei . Astia nu sunt tot roboti care liciteaza in nestire cum poti GARANTA  ca nu este un dobitoc care arunca cu banii pe fereastra si este un robot?
Am mai spus si ma repet licitatiile se termina si in pierdere pentru ei , de ce sa nu foloseasca roboti si la alea ca sa nu iasa in pierdere? ca oricum daca ar avea roboti si sa zicem sa nu i-ar interesa de controale ar fi prea prosti sa nu ii foloseasca la toate licitatiile, iar daca i-ar interesa de controale de ce ar mai risca?
Conteaza sa urmaresti licitatiile si sa vezi ca sunt licitatii pe care lumea nu se bate prea rau sa sti cand sa te bagi la ele , eu numai asa fac si pot spune ca se merita pentru cel care castiga.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate