Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

PretBomba.ro

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
780 replies to this topic

#775
dragosss88

dragosss88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 06.12.2009

 AAA777, on 29th December 2009, 17:54, said:

M-am  inscris  si eu  pe dream auction  si  am castigat  licitatia  100  bid  cu  225  de yeni  japonezi si  mi-am consumat  pentru  acasta  doat  5 credite.(pretul a  100  de  biduri  este normal  5000  de  yeni  japonezi),
Am  platit  imediat  prin paypal  si mi-au intrat  creditele  in cont.
Sa  vad  ce  se  intampla mai  departe.


dak tu esti cel care a castigat: sub ce nume te-ai inscris?

 AAA777, on 29th December 2009, 17:54, said:

M-am  inscris  si eu  pe dream auction  si  am castigat  licitatia  100  bid  cu  225  de yeni  japonezi si  mi-am consumat  pentru  acasta  doat  5 credite.(pretul a  100  de  biduri  este normal  5000  de  yeni  japonezi),
Am  platit  imediat  prin paypal  si mi-au intrat  creditele  in cont.
Sa  vad  ce  se  intampla mai  departe.

pentru ca, castigatorul este: Catsgirl    si inainte de a castiga aceasta licitatie, a mai licitat la celelalte produse:panasonic lumix  cam de 100 de ori, Sharp Plasma Ion Ig-b20  cam de 20-30 de ori, si asa mai departe
hmmmmmmmmm?

#776
AAA777

AAA777

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.12.2009
Pai  eu sunt catsgirl.Intradevar am mai licitati si pentru aparatul  foto  panasonic  de vreo 30  de ori  ,pentru  50  bid  de  20  de  ori ,pt SHARP PLASMA ION IG-B20 de  7  ori insa  nu  am castigat.
Acum vreau  sa vad  ce  se va intampla mai am 88  pt  ca la inceput mi-am cumpart  50  de  bid  si am primit bonus  3 ,am  castigat  100  dupaia  dar  mi-am consumat  din ele   crezand  ca am sa  pot  castiga  si alte produse.

#777
claudiu94

claudiu94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 11.12.2009
Imi dau si eu cu parerea. Ex: eu licitez 10 credite (pe care mi le ia chiar daca nu castig licitatia.....tu licitezi 20 credite pe care ti le ia si tie daca nu castigi. Si asa fac ei bani, din fiecare credit licitat, iar in unele cazuri(cred ca) liciteaza ownerii site-ului ca sa creasca pretul. Deci: putine vanzari, mult castig  :ciocan:

#778
truckker73

truckker73

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.01.2010
aseara doar din licitarea  unui singur laptop cei de la  spam-spam-spam au castigat aproximativ 10000 lei astfel ca celelalte licitatii s-au incheiat cu sume derizorii

#779
dragosss88

dragosss88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 06.12.2009
Conquiztador
sper ca nu esti tu cel care liciteaza sub acest nume pe micropret?

Edited by dragosss88, 07 January 2010 - 23:18.


#780
Conquiztador

Conquiztador

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 20.12.2009

 dragosss88, on 7th January 2010, 23:18, said:

Conquiztador
sper ca nu esti tu cel care liciteaza sub acest nume pe micropret?

eu sunt si cel de pe micropret. de ce?
Am licitat si acolo ft mult si de curand m-am intors . Ma cam saturasem de licitatii.
Am castigat pana acum la ei 2 tv, 1 telefon si in rest maruntisuri, insa de fiecare data cand am castigat un produs scump mi-am luat 1000 de credite, altfel nu cred ca as fi reusit desi ambele televizoare le-am luat sub 10 lei. Am si pierdut apoi peste 1000 de credite la un laptop cu un user ojuridic care initial credeam ca e robot, pana cand am vazut ca i-au pus poza pe site. chiar in seara asta am mai licitat la un nokia tot la ei si am bagat vreo 230 de credite dar degeaba ca razvil ala are credite fara numar. Si despre el credeam la fel ca e robot pana cand am vazut ca mai scrie si pe alte forumuri:)))))
oricum important e ca pe siteul asta cel putin sunt in castig fata de altele unde nu prea am reusit performanta asta:))
pe spam-spam-spam nu am mai licitat de mult, cam de cand au inceput sa apara numele de greci si bulgari mi-am dat seama ca nu mai e asa usor ca inainte. important e ca si la ei tot pe castig sunt si poate o sa revin intr-o buna zi.

#781
glandrei

glandrei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 03.10.2009
Salutare . Am scris un răspuns acum ceva timp în legătură cu un HDD Samsung de 500gb câștigat . Vreau să vă spun că mi-a venit pachetul și după cum spun ei , au întârziat din cauza sărbătorilor . Important este că am hardul acasă și merge :)) . Am și factura și chitanță și garanție , asta dacă aveți nevoie de dovezi .

Eu sunt din Galați , nu am nici o legătură cu cei de la site.banat.pt.spam , nu cunosc pe nimeni care lucrează acolo , daca vreți să suneți că am pile :))

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate