Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...
 

Whirlpool AVM 562 galagios

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Thorr

Thorr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,317
  • Înscris: 16.08.2002
De curand am luat un cuptor cu microunde Whirlpool, modelul AVM 562, si are (cred) o problema: face prea mult zgomot (cam ca hota la ultima treapta de viteza). Cum alte cuptoare pe care le-am vazut (e adevarat, alte modele) nu-mi amintesc sa fi facut zgomot (cel putin nu la un nivel la care sa devina deranjant), va intreb daca e normal asa ceva.

Edited by Thorr, 08 December 2004 - 21:37.


#2
James

James

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 518
  • Înscris: 04.06.2003
Prea mult zgomot nu are voie sa faca.
Ar fi 2 surse de zgomot: ventilatorul care poti sa-l ungi cu putin ulei, sau vibreaza undeva.
ATENTIE!
Daca desfaci cuptorul cu microunde trebuie sa fii foarte atent pentru ca exista tensiune de 2500 V chiar si dupa ce a fost scos din priza!
Are un condensator de inalta tensiune care trebuie descarcat innainte de a umbla in interior.

#3
Thorr

Thorr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,317
  • Înscris: 16.08.2002
Multam de informatii.
Am uitat sa precizez ca e nou-nout, asa ca umblatul in el se exclude. Voiam doar sa stiu daca e cazul sa discut cu cei de la service.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate