Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

Bomba bombelor

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1
telecomro

telecomro

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 608
  • Înscris: 08.04.2008
Potrivit unor surse se pare ca nici UPC , nici Dolce si nici Boom nu vor cumpara GSPTV.
La tarifele cerute de RCS nici nu se pune problema sa cumpere aceste programe.

Edited by telecomro, 27 July 2008 - 20:32.


#2
NeaBachus

NeaBachus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,276
  • Înscris: 14.03.2005

View Posttelecomro, on Jul 27 2008, 21:29, said:

Potrivit unor surse se pare ca nici UPC , nici Dolce si nici Boom nu vor cumpara GSPTV.
La tarifele cerute de RCS nici nu se pune problema sa cumpere aceste programe.


Si care e bomba? :)))

#3
dep

dep

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 25.07.2008

View Posttelecomro, on Jul 27 2008, 21:29, said:

Potrivit unor surse se pare ca nici UPC , nici Dolce si nici Boom nu vor cumpara GSPTV.
La tarifele cerute de RCS nici nu se pune problema sa cumpere aceste programe.


pai aste se stia de mult timp

#4
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
din punctul meu de vedere nu e nici o pierdere. mie unuia (daca s-ar putea) mi-ar place ca sa pot scoate canalele astea din grila si sa scada pretul per total.

#5
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View Postromaximusro, on Jul 27 2008, 21:45, said:

din punctul meu de vedere nu e nici o pierdere. mie unuia (daca s-ar putea) mi-ar place ca sa pot scoate canalele astea din grila si sa scada pretul per total.

Da' poate nu intereseaza acest punct de vedere al tau.

#6
Radu18-

Radu18-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 954
  • Înscris: 16.02.2008

View Postdoktorofsat, on Jul 27 2008, 21:40, said:

... este femeie sau barbat?

Asemenea degradare psihica numai la o femeie intalnesti.

Pana una alta, nu e nimic nou.

Iar Flavia continua sa isi roada unghiile ca Pomtelefonul nu prinde meciurile  :naughty: Spor!

#7
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006
cam nasol momentul pentru microbisti....

#8
mu_zz_i

mu_zz_i

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 13.02.2007

View Postromaximusro, on Jul 27 2008, 21:45, said:

din punctul meu de vedere nu e nici o pierdere. mie unuia (daca s-ar putea) mi-ar place ca sa pot scoate canalele astea din grila si sa scada pretul per total.

Da ce a marit cumva preturile prin bagarea lor!?

#9
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,523
  • Înscris: 16.12.2006

View Postmu_zz_i, on Jul 28 2008, 10:50, said:

Da ce a marit cumva preturile prin bagarea lor!?
nu, au ramas exact la fel  ;)

#10
doktorofsat

doktorofsat

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,901
  • Înscris: 04.04.2008

View PostRadu18-, on Jul 27 2008, 21:53, said:

Asemenea degradare psihica numai la o femeie intalnesti.

Pana una alta, nu e nimic nou.

Iar Flavia continua sa isi roada unghiile ca Pomtelefonul nu prinde meciurile  :naughty: Spor!


Mii de multumiri Radu18 sa ai dat quote la postarea mea.Macar asa se vede ca mi s-a sres postarea.Probabil fata are pile .Bine ca stiu ce hram poarta!! :D

#11
ploiesteanu

ploiesteanu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,591
  • Înscris: 02.10.2006
E mult prea mult fotbal la toate televiziunile comerciale. Va spune unul care a jucat fotbal si caruia ii place, in cel mai inalt grad, sportul asta considerat religie.
E prea multa barfa si politica in el. Uitati-va la structura programelor informative. Jumatate din durata stirilor e sport, iar 90 la suta din durata stirilor sportive, uneori exhaustiv, fotbal. Sa dai milioane de dolari pe asa ceva, in loc , de exemplu sa incepi implementarea transmisiunilor HD (in care suntem ultimii in UE), dupa parerea mea e o greseala. Dar, nu sunt banii mei.

Edited by ploiesteanu, 28 July 2008 - 17:48.


#12
Alexxfl

Alexxfl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 04.02.2006

View Postploiesteanu, on Jul 28 2008, 18:46, said:

E mult prea mult fotbal la toate televiziunile comerciale. Va spune unul care a jucat fotbal si caruia ii place, in cel mai inalt grad, sportul asta considerat religie.
E prea multa barfa si politica in el. Uitati-va la structura programelor informative. Jumatate din durata stirilor e sport, iar 90 la suta din durata stirilor sportive, uneori exhaustiv, fotbal. Sa dai milioane de dolari pe asa ceva, in loc , de exemplu sa incepi implementarea transmisiunilor HD (in care suntem ultimii in UE), dupa parerea mea e o greseala. Dar, nu sunt banii mei.
iar in 50% din acele stiri despre fotbal e vorba de becali, 15% despre ce mai face mutu si chivu pana incep campionatul, 15% despre nush ce masina a nush cui jucator de la noi, vreo 10% despre viata altor fotbalisti inca in viata si 10 % despre sportul in sine ... vizionare placuta :D

#13
diasul

diasul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,314
  • Înscris: 06.03.2006

View Postploiesteanu, on Jul 28 2008, 18:46, said:

E mult prea mult fotbal la toate televiziunile comerciale. Va spune unul care a jucat fotbal si caruia ii place, in cel mai inalt grad, sportul asta considerat religie.
E prea multa barfa si politica in el. Uitati-va la structura programelor informative. Jumatate din durata stirilor e sport, iar 90 la suta din durata stirilor sportive, uneori exhaustiv, fotbal. Sa dai milioane de dolari pe asa ceva, in loc , de exemplu sa incepi implementarea transmisiunilor HD (in care suntem ultimii in UE), dupa parerea mea e o greseala. Dar, nu sunt banii mei.


View PostAlexxfl, on Jul 28 2008, 21:11, said:

iar in 50% din acele stiri despre fotbal e vorba de becali, 15% despre ce mai face mutu si chivu pana incep campionatul, 15% despre nush ce masina a nush cui jucator de la noi, vreo 10% despre viata altor fotbalisti inca in viata si 10 % despre sportul in sine ... vizionare placuta :D

Sunt perfect de acord cu amandoi. Si mie imi place fotbalul dar de vre-o 2 ani chiar nu ma mai intereseaza campionatul nostru, ma uit undeva unde chiar vad fotbal, nu unde niste marionete de jucatori trag de ei, deabia, deabia reusesc sa termine meciul iar apoi niste conducatori nerebnici si jegmanosi se cearta si fac politica 10 zile. Iar legat de stirile din sport, nota 0 (zero). Totul e o tiganie la noi.

#14
salve

salve

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 597
  • Înscris: 17.06.2006

View Posttelecomro, on Jul 27 2008, 21:29, said:

Potrivit unor surse se pare ca nici UPC , nici Dolce si nici Boom nu vor cumpara GSPTV.
La tarifele cerute de RCS nici nu se pune problema sa cumpere aceste programe.


Daca tu crezi ca asta e o mare satisfactie pentru abonati atunci te inseli. Multi dintre cei care scriu pe aici vor sa vada meciurile, reactia lor adversa nu face decat sa demonstreze iritarea. Iar faza cu campionatele straie e doar apa de ploaie. Se stie din ultimii ani ca oricat de bine ar juca Barca -  Real, audinetele cele mai mari le face tot Dinamo  - Steaua.
Asa ca , sa nu mai fim ipocriti si sa speram ca toti vor cumpara meciurile, chiar daca ar fi sa platim inca 3 lei pe luna. Ca n-o fi foc. Trebuie sa intelegem ,ne place sau nu, ca fotbalul MOCA din liga I e istorie. Nu va mai fi moca mult timp de acum inainte, indiferent daca cumpara UPC sau Dolce aceste drepturi. Ca doar n-ai vrea ca unii sa dea 100 mil ( vezi RCS) si altii sa foloseasca gratis ( vezi UPC) . Chiar credem ca unii-s smecheri si altii fraieri?

#15
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
sunt de acord cu salve

#16
bobdan

bobdan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,221
  • Înscris: 29.07.2004
Noroc cu internetul si p2p. Ne-am descurcat noi cu HBO, serie A si Primera.......nu ne descurcam cu liga1? :)

#17
salve

salve

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 597
  • Înscris: 17.06.2006

View Postbobdan, on Jul 30 2008, 14:37, said:

Noroc cu internetul si p2p. Ne-am descurcat noi cu HBO, serie A si Primera.......nu ne descurcam cu liga1? :)


Cam asa e. Bine ca merge netu'

#18
AcidMan

AcidMan

    Acid Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,650
  • Înscris: 08.09.2003
oarec la UPC cum o merge netul?

suficient pt stream?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate