Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 

Acte inmatriculare

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
avv15

avv15

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 02.05.2008
Salutare!

Am un Peugeot 106 din 96 cumparat si inmatriculat in Italia. Am vazut ca s-au schimbat o gramada de legi privind inmatricularea masinilor in romania. Va rog sa imi spuneti si mie exact ce imi trebuie pentru a inmatricula masina asta in Romania, sau sa ma indrumati spre un loc de unde pot afla asta. Vreau sa stiu daca trebuie traduse actele, etc.

Multumesc.

#2
thomycc

thomycc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 29.06.2006

View Postavv15, on Jul 21 2008, 23:44, said:

Salutare!

Am un Peugeot 106 din 96 cumparat si inmatriculat in Italia. Am vazut ca s-au schimbat o gramada de legi privind inmatricularea masinilor in romania. Va rog sa imi spuneti si mie exact ce imi trebuie pentru a inmatricula masina asta in Romania, sau sa ma indrumati spre un loc de unde pot afla asta. Vreau sa stiu daca trebuie traduse actele, etc.

Multumesc.


un birou de copiat acte rezolva tot ...

#3
last

last

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 03.11.2007
Înmatricularea permanentă sau temporară

Etape de parcurs

#4
galeo

galeo

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 14,412
  • Înscris: 15.04.2006
cand depui actele pentru inmatriculare se cer si numerele provizorii si autorizatia provizorie de circulatie?Raman la ei acestea,sau cuym se face?

#5
RedLabel1

RedLabel1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 318
  • Înscris: 31.10.2006

View Postgaleo, on Jul 29 2008, 22:23, said:

cand depui actele pentru inmatriculare se cer si numerele provizorii si autorizatia provizorie de circulatie?Raman la ei acestea,sau cuym se face?
....toate actele din tara de provenienta raman la ei...inclusiv numerele...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate