Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...
 La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 

VANZARI/CUMPARARI

- - - - -
  • Please log in to reply
1170 replies to this topic

#127
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005
Vreti pui femela sau motan? Un pui sau mai multi pui? Ati mai avut pisica? O tineti in casa sau pentru curte?

#128
stanley7

stanley7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 10.10.2005
cum  adik daca nu ar face ce afce prin casa.....ce face prin caasa?...face numai afara....sa invatat....si stricaciuni nu ma face,,,a facut cand era mica..ia ajuns...
de unde esti....pot sa tio dau in 2 rate....ne [putem intelege
dami un msj pe mail la [email protected]

#129
Sebi Munteanu

Sebi Munteanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 04.08.2006
Anunt expirat

#130
ciurescu

ciurescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.08.2006
am doi masculi de vanzare  pret 120 lei /buc [email protected] au varsta de 4 luni

#131
v3lsatis

v3lsatis

    【HD】

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,173
  • Înscris: 19.12.2004

 stanley7, on Aug 6 2006, 01:43, said:

cum  adik daca nu ar face ce afce prin casa.....ce face prin caasa?...face numai afara....sa invatat....si stricaciuni nu ma face,,,a facut cand era mica..ia ajuns...
de unde esti....pot sa tio dau in 2 rate....ne [putem intelege
dami un msj pe mail la [email protected]

am un prieten vis-a-vis de blocul meu.
La 8 luni "porcul"(ca era porc :D ) lui de dog avea vreo 70 si ceva de kg.
Strica si distrugea tot prin casa.
O stricat 2 calculatoare, s-o suit pe tv, sarea de pe pat si se prindea cu gura de lustra, spargea geamuri la balcon, rodea tot , usi, perete, canapea, papuci, manca pastile(o cutie odata) si inca 100 de prostii.
Se ducea cu stapanu la iarba verde, ...alerga el ce alerga, vedea un c*t, zbuf in el, se rostogolea pe el cu spatele , il manca, de toate, era maro. :notangel:  :notangel: cum sa mergi cu el pe strada.
Stiu ce fac cainii de genu, nah , tre sa il cresti calumea si de mic, de la 2 luni ca sa fie cainele tau.
+ nu am unde sa il tin, daca ar fi dupa mine , l-as lua in casa, da mai am si familie.
spor la vanzare.

#132
Sorin T

Sorin T

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.08.2006

 Zer0, on Jul 23 2006, 18:08, said:

Acum m-am reintors de la un petshop din Careffour.Aveau niste exemplare de micul si marele alexandru sau alexander(depinde cum vreti).micul alexandru =500 (cel galben) =350 (cel verde) ron iar marele alexandru 1100 ron.Spre nefericirea mea, cei de la petshop nu prea stiau sa-mi raspunda la unele intrebari:cate luni are pasarea?de ce unele nu au inelul cu datele pe picior?ce acte (carnet de sanatate,etc) imi dau daca vreau sa cumpar...etc. cred ca erau noi baietii de akolo si nu prea stiau nimik despre aceasta rasa. in principiu,nu prea am incredere sa cumpar unul de la ei.

ZerO, te mai intereseaza Marele Alexander?

#133
Zer0

Zer0

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 18.07.2006

 Sorin T, on Aug 15 2006, 16:28, said:

ZerO, te mai intereseaza Marele Alexander?


Ti-am raspuns pe mail..merci oricum!!!

#134
canon_lover

canon_lover

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 95
  • Înscris: 26.08.2006

 Minxieee, on Jul 9 2005, 04:50, said:

Ma gandeam k poate are cineva CHINCHILLA ...?  Prietenul meu vrea sa-si cumpere...dar in Braila nu a gasit la nici un petshop ... :))  Stie cineva mai multe? Ce ar trebui sa stie cineva despre acest pet inainte sa-si cumpere unul...?
In Bucuresti la intersectia Stefan cel Mare cu Str.Vasile Lascar este un complex comercial Anador unde au si pet shop,nu stiu pretul acum ca nu m-a interesat dar daca ajungi in fata vitrinei sigur nu pleci fara unul din exemplare.
Ceea ce trebuie sa stii inaintea achizitionarii acestor animale este ca inainte de toate sunt animale nocturne ,deci in eventualitatea ca nu le tii in camera separata s-ar putea sa faci multe nopti albe(jucause si galagioase)

#135
Aangello

Aangello

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 01.08.2004
Zi si un pret te rog...

#136
Aangello

Aangello

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 01.08.2004
Vand pui rasa BRAC GERMAN cu par scurt , varsta 2,5 luni, unor iubitorii de animale sau cunoscatori/vanatori, raspunde foarte bine la dresaj, inteligent, se ataseaza de stapan, calm, docil si de incredere, este un caine prietenos vioi dornic sa participe la activitati in aer liber alaturi de stapan, rasa nobila curajos, puternic, prezentand aptitudini de vanatoare... 100e

Attached Files


Edited by Aangello, 05 September 2006 - 21:16.


#137
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005
Dupa cum vezi anuntul e expirat demult. Pretul a fost simbolic, mai important e ca puii au ajuns la oameni care chiar si-au dorit asa un pisic.

#138
joabaru

joabaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 23.08.2006
cu 150 ron gasesti in timisoara in incinta magazinului real!

#139
Delwind

Delwind

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 29.04.2006

 canon_lover, on Sep 3 2006, 17:28, said:

In Bucuresti la intersectia Stefan cel Mare cu Str.Vasile Lascar este un complex comercial Anador unde au si pet shop,nu stiu pretul acum ca nu m-a interesat dar daca ajungi in fata vitrinei sigur nu pleci fara unul din exemplare.
Ceea ce trebuie sa stii inaintea achizitionarii acestor animale este ca inainte de toate sunt animale nocturne ,deci in eventualitatea ca nu le tii in camera separata s-ar putea sa faci multe nopti albe(jucause si galagioase)

La pet shopul din Anador sunt 180 de lei.

A, daca mai sunt proprietari de chinchile pe aici... ca am si eu 2 acasa. O fetita pe care o am de aproape un an (Maya) si un baietel pe care il am de o zi. Inca sunt curios cum o sa se impace...

Oricum, sunt niste animale superbe. Nu sunt atat de dragastoase ca un caine sau o pisica, dar nici atat de pretentioase. Pentru cei care ajung tarziu acasa si nu ar putea sa ingrijeasca un catel sunt excelente.

Si nu sunt galagioase, asa cum scria cineva mai sus. Eu in aproape un an am auzit de maxim 10 ori chinchila mea scotand un sunet.... Singurul dezavantaj e ca, atunci cand sunt libere prin casa, rod diverse chestii. Maya prefera cablurile si obiectele de piele.

Daca mai are cineva... astept orice alte impresii.

#140
Bebeluska

Bebeluska

    Bebeluºka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005
Ai dat-o? ce varsta are? eu vreau un labrador mic..

#141
gratzy

gratzy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 16.04.2006
Salut,

Pentru cine este pasionat de rasa Ciobanesc Caucazian verificati site-ul catelusi.lx.ro. Deocamdata pentru contact daca nu scrie pe site, pm me.
Va rog numai persoane serioase si interesate... sunt catei campioni pana la urma ;)

Multumesc.

#142
Vary

Vary

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 14.04.2006
Buna! Mai este valabil anuntul? eu unul as fi foarte interesat , mai ales ca imi place rasa foarte mult. Chestia ar fii ca eu locuiesc la bloc, dar as avea timp sa ies cu el zilnic si in fiecare weekend plec la tara une ar avea foarte mult spatiu. eu sunt din Dej, o localitate la 80-100 km de cluj deci transportul nu ar reprezenta o problema...Marturisesc ca sunt un mare iubitor de animale si itit garantez ca cainele ar avea parte de toata grija si atentia de care are nevoie.
Astept raspuns!

#143
vbaintan

vbaintan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 05.09.2006
M-ar interesa pe mine un pui de ciobanesc caucazian sau....carpatin. Insa care ar fi pretul de achizitionare?

#144
geopsi

geopsi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 08.09.2006
interesant, zi si tu mai multe despre rasa... poate iau un al doilea caine.... cateaua sau catelu au ceva pedigree???

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate