Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Tantarii

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Bebeluska

Bebeluska

    Bebelușka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005

View PostFolderBulk, on Jul 17 2008, 06:38, said:

pentru ca ustura rau cand te musca . tu ce folosesti contra lor ?
Dar de ce tre' să fiu contra lor? Aici suntem pe aria de îngrijire a animalelor. :P

#20
omegga13

omegga13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 13.07.2008
Pentru ca sunt rai si sug sange .. un fel de vampiri nereusiti care transmit boli..

O da am plesnit unul balconul mi s-a umblut de sange :>

#21
FolderBulk

FolderBulk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 765
  • Înscris: 19.08.2007

View PostBebeluska, on Jul 17 2008, 18:45, said:

Dar de ce tre' să fiu contra lor? Aici suntem pe aria de îngrijire a animalelor. :P
:D bine mai , vino si pe la mine sa ai grija de ei . sau macar sa imi arati cum ar trebui sa o fac eu .  :rolleyes:

#22
Bebeluska

Bebeluska

    Bebelușka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005

View PostFolderBulk, on Jul 19 2008, 10:43, said:

:D bine mai , vino si pe la mine sa ai grija de ei . sau macar sa imi arati cum ar trebui sa o fac eu . :rolleyes:

Ehh, este un secret profesional care nu poate fi divulgat. De fapt eu lucrez la o companie producatoare de pastile antitantari si avem si crescatorie si tre' sa avem productivitate, ma intelegi. :rolleyes:

#23
FolderBulk

FolderBulk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 765
  • Înscris: 19.08.2007

View PostBebeluska, on Jul 19 2008, 12:43, said:

Ehh, este un secret profesional care nu poate fi divulgat. De fapt eu lucrez la o companie producatoare de pastile antitantari si avem si crescatorie si tre' sa avem productivitate, ma intelegi. :rolleyes:
:lol: sa stii ca nu m-am gandit ca poate fi o conspiratie multinationala pentru cresterea vanzarilor la pastilele antitantari ! Sa inteleg ca voi i-ati modificat genetic si ati scot tantarul "antiplasa de tantari" ( din aia mici care trec prin plasa de la geam ). a se citi mai sus ! ;)

Edited by FolderBulk, 19 July 2008 - 18:30.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate