Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

[MATLAB] afisare comentarii run-time

  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
necunoscutu

necunoscutu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 07.08.2007
nu am mai lucrat cu matlab de vreo 4 ani asa ca  nu stiu daca se poate... ce intreb eu acum ...


asadar..trebuie sa fac un proiect ....

intrebarea mea este urmatoarea :

stiu ca exista comeentariile in matlab ( in M-fle cu ajutorul %) ... dar as vrea sa stiu, de ex eu am niste ecuatii de calculat si proiectul e ceva de genul :

% Partea I

variabile etc ...

% Partea a II a

etc ...

ok, e comentariu ... dar la rulare stie cineva vreo functie ca sa imi apara si in ferastra unde iti arata rezultatele sa apara acel comentariu? sper ca se intelege unde vreau eu sa bat  :D ... pt ca ma intereseaza asta deoarece e un proiect destul de lung si cu multe parti si mi-ar fi mult mai usor sa imi apara si acolo ..


imi cer scuze pt eventualele greseli, si sper ca s-a inteles intrebarea mea (nu stiu daca se poate face asta, doar intreb) ...

ms anticipat

Edited by necunoscutu, 09 June 2008 - 16:28.


#2
necunoscutu

necunoscutu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 07.08.2007
gata am gasit .. fprintf


era "greu" :)) :P



se poate sterge topicul


ms oricum :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate