Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 

Jetix Play in Romania...

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
29 replies to this topic

Poll: Jetix Play in Romania (59 member(s) have cast votes)

Doriti sa receptionati Jetix Play ?

  1. Da (43 votes [72.88%])

    Percentage of vote: 72.88%

  2. Nu (16 votes [27.12%])

    Percentage of vote: 27.12%

Vote

#1
DanyPMN

DanyPMN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 31.05.2008
Daca ati vazut si voi reclama aceea cu... "Pentru a receptiona Jetix Play, adresati-va operatorilor de cablu", difuzata dimineata pe Jetix si v-ati intrebat daca merita sa faceti acest lucru, ei bine, se pare ca postul va aparea foarte curand la operatorii principali de cablu si DTH.
Aproximativ 60 % dintre programe sunt deja dublate, iar cei de la Jetix sunt in tratative cu UPC si RCS.
Se pare ca, initial, postul nu va difuza publicitate.
Va intereseaza acest canal ?

#2
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,393
  • Înscris: 05.09.2005
JETIX PLAY - FOX KIDS de acu cativa ani buni. Practic, e un fel de "boomerang a lu jetix"

#3
DanyPMN

DanyPMN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 31.05.2008
Mda... si se pare ca nu vor avea foarte mult de dublat... caci multe erau deja traduse pe vechiul Fox Kids... ^_^

#4
CABLE MAN

CABLE MAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,882
  • Înscris: 11.01.2006
NU ma intereseaza.
AS fi preferat HISTORY CHANNEL,DISNEY,E... MCM etc

#5
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,498
  • Înscris: 04.05.2006
E un post mult mai potrivit pentru copii decat cele clasice, cu desene animate japoneze cu roboti si samurai fantasmagorici....Eu unul, daca as avea copii, le-as scoate multe posturi de desene din grila televizorului meu.

#6
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
E oke ca acest canal sa apara, dar ma intreb daca e oke ca dupa fiecare generatie de desene sa apara cate un canal de desene specializat.

#7
Boggyct

Boggyct

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 224
  • Înscris: 19.04.2007

View PostDanyPMN, on Jun 1 2008, 22:13, said:

Daca ati vazut si voi reclama aceea cu... "Pentru a receptiona Jetix Play, adresati-va operatorilor de cablu", difuzata dimineata pe Jetix si v-ati intrebat daca merita sa faceti acest lucru, ei bine, se pare ca postul va aparea foarte curand la operatorii principali de cablu si DTH.
Aproximativ 60 % dintre programe sunt deja dublate, iar cei de la Jetix sunt in tratative cu UPC si RCS.
Se pare ca, initial, postul nu va difuza publicitate.
Va intereseaza acest canal ?


Imi pare rau, dar Jetix Play pe care il am in pcahetul Digital Cable de la Canal S Cta (serivcii Transilvania Digital Network) nu e dublat deloc in romana, nici serialele alea vechi de pe Fox Kids. Totul e in engleza, si nu exista optiuni de schimbare a limbii.

#8
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,479
  • Înscris: 17.06.2007
nici pe i-tv nu e dublat in limba romana

#9
NeaBachus

NeaBachus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,276
  • Înscris: 14.03.2005

View PostBoggyct, on Aug 6 2008, 18:16, said:

Imi pare rau, dar Jetix Play pe care il am in pcahetul Digital Cable de la Canal S Cta (serivcii Transilvania Digital Network) nu e dublat deloc in romana, nici serialele alea vechi de pe Fox Kids. Totul e in engleza, si nu exista optiuni de schimbare a limbii.


Jetix Play nu este in limba romana momentan.

#10
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007
si eu vreau Jetix play:) dar nu inteleg de ce trebuie sa fie in romana??? eu din desene am invatat engleza.si acum ma descurc foarte bine.
ps. am aproape 18 ani :lol:,la RDS/digi.cable va fi ??

#11
ionutz_m05

ionutz_m05

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 28.06.2007
Ce nasol... eu am lasat mail la operatorul meu de cablu si nu mi-a raspuns... nu stiu de ce  :huh:, sunt f. interesat de acest program pt. ca are desenele vechi de gen Lumea lui Bobby sau Jim Button... Nu stiti, Viata cu Louie au?... Nu de alta da ca sa vad Viata cu Louie as da orice... e cel mai haios desen animat  :lol: ... P.S. : Acum ma uit la Viata cu Louie pe youtube... cat timp o sa mai fie  -_-

#12
DanyPMN

DanyPMN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 31.05.2008

View Postionutz_m05, on Sep 28 2008, 21:09, said:

Ce nasol... eu am lasat mail la operatorul meu de cablu si nu mi-a raspuns... nu stiu de ce  :huh:, sunt f. interesat de acest program pt. ca are desenele vechi de gen Lumea lui Bobby sau Jim Button... Nu stiti, Viata cu Louie au?... Nu de alta da ca sa vad Viata cu Louie as da orice... e cel mai haios desen animat  :lol: ... P.S. : Acum ma uit la Viata cu Louie pe youtube... cat timp o sa mai fie  -_-
Au si Viata cu Louie...;)

#13
Florin64x

Florin64x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,464
  • Înscris: 19.04.2007
ar fi foarte bine daca ar fi introdus in grilele  ale cablistilor

#14
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,479
  • Înscris: 17.06.2007
poate doar la digital

#15
newtask

newtask

    proud porsche driver b-)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,183
  • Înscris: 26.06.2008
Momentan astept si eu.

#16
ionutz_m05

ionutz_m05

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 28.06.2007

View PostDanyPMN, on Sep 29 2008, 18:14, said:

Au si Viata cu Louie...;)
Noh Stas... tre sa fac cumva sa il vad ca nu stiu ce fac daca nu am Jetix Play... :((... o sa il rog pe tata sa treaca pe la RCS...  ^_^

#17
trestie-de-balta

trestie-de-balta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,505
  • Înscris: 24.01.2007
bai copii, mai puneti dracului mana pe o carte si cititi-o, si mai lasati tembelizorul.
prin "90 era un slogan: -cu televizoru" ati mintit poporu"-, acum prosteste.
cititul dezvolta bibilica, iar bibilica dezvoltata poate primi salarii mari, ca tot predomina materialismul in societatea prevestita de Brucan, arde-l-ar focu.

#18
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006

View Posttrestie-de-balta, on Oct 16 2008, 20:23, said:

bai copii, mai puneti dracului mana pe o carte si cititi-o, si mai lasati tembelizorul.
prin "90 era un slogan: -cu televizoru" ati mintit poporu"-, acum prosteste.
cititul dezvolta bibilica, iar bibilica dezvoltata poate primi salarii mari, ca tot predomina materialismul in societatea prevestita de Brucan, arde-l-ar focu.

Si io daca nu mai am copii mici in casa  sa se uite la desene animate ce sa fac cu  inca un canal de umplutura in plus.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate