Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...
 Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook

sfat achizitie telefon pana in 20...
 Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...
 Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...
 

Pret teren cu toate utilitatile, zona buna, langa Buc

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
CristiALF

CristiALF

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,223
  • Înscris: 02.10.2007

View PostX3n0m0RpH, on Jun 18 2008, 00:07, said:

Exista acel drept de "uzufruct" pe care cel care doneaza il are cat timp este in viata... apoi actul poate fi atacat in instanta de mostenitori. E bine de evitat...
Tocmai de accea sunt si bancile sceptice ;)

#38
ciureanuc

ciureanuc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,294
  • Înscris: 27.11.2005
Hello,

Scuze daca am deschis topicul unde nu trebuie (rog sa fie mutat daca nu e potrivit aici), as vrea sa aflu cum vi se pare pretul acestei case?

http://www.rofreelance.net/iasi/

In centrul Iasului, la 7 minute (de mers pe jos) de Mitropolie, pe strada Ipsilanti este disponibila pentru vanzare o casa batraneasca + curte.
Suprafata totala a terenului este de 300mp, teren pe care se afla construita casa, in suprafata de aprox. 80mp. Imobilul este compus din trei camere de locuit, baie, bucatarie mica.
Proprietatea mai contine: garaj, casuta anexa - necesar reconditionare, magazie.
Imobilul si terenul aferent fac parte dintr-o proprietate mai mare, casa fiind lipita de o alta constructie (casa).
Accesul se face din strada prin cale comuna de acces.
Pretul este de 450 euro/mp, eventuala negociere la fata locului.

#39
klaxx

klaxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 30.01.2008
E si asta o posibilitate:)

#40
ciureanuc

ciureanuc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,294
  • Înscris: 27.11.2005
Yo!

Am gasit acet anunt pe net. Ma scuzati daca il considerati reclama, dar altfel nu pot explica:

http://www.ecogofi-i...vila4stele.html
Vila 4 stele in zona centrala
oras:     iasi
descriere     Situata in zona Podu de Piatra-Kaufland. Dispune de o suprafata construita de 320 mp + teren aferent cu suprafata de 700 mp. Constructia de tip P+E+M se afla intr-o zona deosebita. Contact: 0788128726 / 0745887544 [email protected] www.ecogofi-imobiliare.ro
pret:     390.000 EUR


Pentru ca eu am un teren de vanzare FIX in acceasi zona, as vrea sa aflu pareri despre cat valoreaza...
Am gasit acest anunt si va intreb de voi: din pretul cerut, de 390.000 EURO, cat ar valora vila si cat terenul?  (pe site sunt si poze)

TX!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate