Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?
 G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?
 Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!
 

Promotii, greve si alte anuturi privind transportul

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
fly_dream

fly_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,075
  • Înscris: 17.05.2007
Poate ar fi util sa avem un topic in care sa ne informam unii pe altii in privinta ultimelor evenimente din lumea transportului ieftin si bun care ne intereseaza pe toti. De exemplu, in aceste zile am vazut oferte promotionale la nu mai putin de 3 companii aeriene si un anunt privind o greva a controlorilor de trafic aerian si nu am stiut unde sa le postez! Daca moderatorii vor considera potrivit, poate vor trece acest topic la categoria "Important".

Ca sa fac inceputul..... mentionez cele 3 oferte promotionale:

SkyEurope (48 de ore) - pret de 48 euro pentru rezervari facute pe 8 si 9 mai 2008
MyAir - rezerva bilete pana la 12 mai, ora 12, pentru perioada 17 mai-30 iunie 2008 si ai discount 50%
Germanwings - reduceri la bilete rezervate pana la 12 mai, ora 24, pentru calatorii in perioada 18 mai - 31 iulie 2008

............ si anuntul despre greva, gasit pe site-ul aeroportului Orio al Serio (Bergamo):

Important notification to passengers

Due to a strike announced by local air traffic control on Friday 9th May from 12.00 to 16.00 local time, passengers are invited to contact the airlines in order to receive the confirmation of their own flight.

Edited by fly_dream, 09 May 2008 - 19:43.


#2
codruta

codruta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 915
  • Înscris: 31.03.2005
Am primit mesaj de promotie de la airfrance. Pentru cei interesati intrati pe site si vedeti destinatiile si preturile. Din cate am vazut promotiile sunt pe Asia, Africa de Sud si ceva insule exotice.
Oferta se cheama Rendez Vous.

#3
moschino

moschino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 735
  • Înscris: 08.05.2008
eu am primit un cod cu reducere de 50 de eur la airfrance,valabil un an reducerea cu codul asta,dar parca daca cumperi biletul pana la o anumita data.

#4
Hey23

Hey23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 13.05.2007
De bonusul de 10 lire de la easyjet a profitat cineva?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate