Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?
 Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?
 

Despre casa visata

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Nicanor

Nicanor

    S t a l k e r

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,326
  • Înscris: 13.03.2003
...deci aici este locul unde sper sa ne mai destindem fruntile. uite ce am primit pe mail unii nu reusesc sa vanda altii construiesc isteric. parerea mea este ca sunt prost gandite, un fel de pipera la megascara...

Attached Files



#2
coldplay

coldplay

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,600
  • Înscris: 28.03.2004
May I...? :D

Diferenta intre The Palm si Pipera e ca a noastra nu va aparea in vecii-vecilor la Megastructures! :P

#3
shpampy

shpampy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 804
  • Înscris: 29.10.2005

View PostNicanor, on May 8 2008, 15:51, said:

...deci aici este locul unde sper sa ne mai destindem fruntile. uite ce am primit pe mail unii nu reusesc sa vanda altii construiesc isteric. parerea mea este ca sunt prost gandite, un fel de pipera la megascara...

e pe hartie domne! nu mai cumparati planuri... din alea de 30-40 ani nu au pe acolo? ca mie imi place sa vad pe ce dau banii

orice vis de-al meu de pana acum despre casa ideala a fost spulberat de pozele tale! sa-ti fie rusine! o vreau pe a 4-a pe stanga de pe bratul 5 al insulei.... stiti voi care

#4
coldplay

coldplay

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,600
  • Înscris: 28.03.2004
Daca am ajuns la vise, asta e panorama pe care as dori s-o vad dimineata cand ma trezesc in apartamentul de mai jos...  :wub:

Attached Files



#5
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006
nu are planuri. dimineata pe la 11  :P

un dormitor mare , cu un par mare , cu ferestre mari care dau spre niste munti . worst case scenario , alpii.

in pat je cu 2 blonde . restul e babal.  B)

#6
coldplay

coldplay

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,600
  • Înscris: 28.03.2004
Un par mare, asta e ideea ta despre fericire?? N-ai vazut demonstratia de azi?
:P[ http://media.hotnews.ro/media_server1/image-2008-05-8-2966547-46-femeile-rochii-albe-protestat-fata-violenta-domestica.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by coldplay, 08 May 2008 - 22:12.


#7
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

View Postcoldplay, on May 8 2008, 22:11, said:

Un par mare, asta e ideea ta despre fericire??
:death:  :death:  :death:

am scris aiurea par mare in loc de pat mare. cu gandu la blondele alea  :deadtongue:

#8
Nicanor

Nicanor

    S t a l k e r

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,326
  • Înscris: 13.03.2003
si eu care ma gandeam ca ai devenit obscen :P.

cold la inaltimea aia numai cutremuru sa nu te prinda, cred ca te leagana teribil. si daca se opresc si lifturile cred ca faci o zi pana jos :huh:...

Edited by Nicanor, 09 May 2008 - 09:42.


#9
coldplay

coldplay

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,600
  • Înscris: 28.03.2004
Hehe, ce sechele lasa comunismul... Sunt mai mult decat sigur ca nefunctionarea lifturilor e ultima problema a celor interesati sa cumpere acolo. Vor fi o multime de lifturi, mai ales ca vor merge all the way up (in skyscrapers de obicei se fac transferuri pentru a ajunge pana sus, in cazul asta fiind all-residential au considerat ca nu ar fi confortabil sa schimbi lifturile, asa ca o sa fie destule). Daca se strica unul, mai ai vreo 10 altele probabil. Iar daca se intampla sa nu fie curent vreodata, exista generatoare de rezerva, destinate in special lifturilor (si la noi exista asa ceva... :rolleyes:).
Iar cutremure la Chicago apar mai rar, din cate stiu.
Bani sa avem, ca la restul se gandesc altii ;)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate