Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Fobia Sociala

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
AnonimDesigur

AnonimDesigur

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 22.04.2008
Am 20 de ani si am fobie sociala. Am fost la o scoala de copii bogati si fitzosi, am fost "oaia neagra" de mic.. nu m-o afectat si nu am constientizat ca asta se intampla la inceput.. dar chiar daca nu constientizam, inconstient se pare ca m-o afectat fiecare chestie..nu le-am inteles atunci dar au ramas in memorie.. gata sa le analizez si sa le las sa ma afecteze prin clasa a 9-a cand accidental am inceput sa vb cu o fata pe net si m-am indragostit.. atunci m-am analizat in detaliu si nu mi-a placut deloc ce am vazut.. mi-am dat seama ca eu am fobie sociala de mult timp.. si na.. chestia cu fata a iesti prost ca o fost o curva.. ma bucur ca a ramas totul pe net.. apoi am mai avut o experienta cam la fel ..tot pe net, cu o fata..care desi stia ce am patit cu prima , m-o vrajit si m-am indragostit iar.. si iar o iesit prost... ca m-o lasat cu ochii`n soare  si iar ma bucur ca nu am ajuns si in realitate sa o cunosc. De 1 an si ceva sunt in depresie.. mai mare..mai mica.. oscileaza... daca este cineva care are fobie sociala si vrea sa vorbeasca cu mine, id-ul meu este [email protected] . P.S. Povestea e muuuuuult mai lunga si mai detaliata..dar nu am rabdare si putere de concentrare sa o zic toata.. mi-e lene sa ma gandesc.. cred ca de la depresie se trage. O zi buna

#2
DanCld

DanCld

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,239
  • Înscris: 25.11.2003
http://en.wikipedia....perger_syndrome

Ia vezi.....  :notangel:

#3
nelucristian2005

nelucristian2005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 22.03.2009
As vrea sa ne cunoastem, si eu sunt la fel ca tine

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate