Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 

Bug-uri si alte probleme la noul MyVodafone (fostul myAccount)

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#37
djhouse

djhouse

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 651
  • Înscris: 05.04.2008
nu cred ca va merge myvodafoneul curand
poate In alta viata _ Voltaj  <_<

#38
vik19

vik19

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 885
  • Înscris: 05.09.2007

 smbn, on Apr 29 2008, 23:44, said:

Fara indoiala ca am incercat si eu inainte mai multe variante, inclusiv aceasta, insa rezultatul este oribil.
Fisierul este in format Microsoft Office Excel Comma Separated Values.
Deschide-l in Excel sau Calc din OpenOffice si obtii un tabel cu toate datele apelurilor.
Ai avantaj ca fiind o foaie de calcul poti sa sortezi datele cum vrei: numar apelat, durata, etc si poti sa-ti faci orice grafice, chiar mai mult decat iti ofera acum in MyAccount.
Le poti arhiva de la o luna la alta, le poti muta intr-o baza de date, iti alegi ce sa listezi, depinde de ce ai nevoie.

Edited by vik19, 01 May 2008 - 10:55.


#39
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007

 djhouse, on May 1 2008, 09:36, said:

nu cred ca va merge myvodafoneul curand
poate In alta viata _ Voltaj  <_<

Voi nu cumva aveti abonamente din vechea grila,mie imi merge fb.

#40
vik19

vik19

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 885
  • Înscris: 05.09.2007

 cristian0007, on May 1 2008, 12:23, said:

Voi nu cumva aveti abonamente din vechea grila,mie imi merge fb.
Am abonament din vechea grila si de vreo 5 zile merge fara eroare si se incarca mult mai repede.

Edited by vik19, 01 May 2008 - 11:45.


#41
CFR

CFR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,084
  • Înscris: 19.06.2007
si mie imi merge bine. am reusit sa-mi schimb si abonamentul :D

#42
Cosminutzx

Cosminutzx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 322
  • Înscris: 01.10.2007

 CFR, on May 1 2008, 15:08, said:

si mie imi merge bine. am reusit sa-mi schimb si abonamentul :D
  Sa va arat eu ce bine merge...am vrut sa dezactivez optiunea de mms-uri si mi-a afectat ab...nu inteleg ce are una cu alta...clar o eroare fara discutie...uitati...

Attached Files



#43
marescosmin

marescosmin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 08.08.2005

 Cosminutzx, on May 1 2008, 20:26, said:

Sa va arat eu ce bine merge...am vrut sa dezactivez optiunea de mms-uri si mi-a afectat ab...nu inteleg ce are una cu alta...clar o eroare fara discutie...uitati...
Nu cred ca ti-a fost afectat nimic.Daca ai un abonament "personalizat" cum am eu (cent oricand,200 minute in Vodafone) exemplu,este posibil sa nu poti schimba extraoptiuni din My Vodafone.Cel mai bine,pune acum mana pe telefon,suna la *222 si intreaba operatorul ce tip de abonament ai (cu ce figurezi acum la ei),ce extraoptiuni ai active,spune-le ce vrei sa dezactivezi,ca sa fii sigur ca nu platesti pentru servicii ce nu le doresti a avea.Daca intampini greutati,eu sunt acum pe mess,am ID (nu ma feresc sa-l fac public) marescosm,contacteaza-ma sa rezolvam problema.

#44
another_gxg

another_gxg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 21.03.2006

 Cosminutzx, on May 1 2008, 21:26, said:

Sa va arat eu ce bine merge...am vrut sa dezactivez optiunea de mms-uri si mi-a afectat ab...nu inteleg ce are una cu alta...clar o eroare fara discutie...uitati...

daca ai campus sau orice reducere la abonament n-o sa-l poti schimba din myvodafone.

 djhouse, on Apr 29 2008, 21:29, said:

bataie de joc
am 26 de euro pe cartela dar m am jurat ca nu mai incarc un singur cent pe ea
asta e vodafone isi bate joc de clienti dar va ramane fara ei
am sunat azi la *222 mi au zis sa imi fac un alt cont dar nu e posibil pt ca imi zice ca nr de telefon este inregistrat deja
consultanti incapabili conducere proasta ,asta e actualul vodafone
client de 7 ani si ceva la aceasta companie
connex isi respecta clientii ,vodafone isi bate joc de ei
dar m am saturat

doame ce speech au


Dorim sa va multumim pentru interesul manifestat fata de serviciile oferite de compania noastra si pentru timpul alocat trimiterii acestui mesaj.

Opiniile dvs. referitoare la pachetul actual de servicii oferit de Vodafone Romania au fost transmise departamentelor implicate, urmand a fi luate in considerare la dezvoltarea viitoare a serviciilor noastre.

In speranta ca informatiile oferite va sunt de folos, va asiguram de intreaga noastra consideratie.

Cu stima

Constantin Bahrin

o curiozitate personala: de ce nu lasi si formula de inceput in care apare numele tau? vad ca tii la intimitatea ta, dar nu si la intimitatea celor care lucreaza la Vodafone.
din cate stiu ai fost dealer Vodafone, sau inca esti, sau nu ma pasioneaza statusul tau actual, deci daca reusesc sa iti aflu identitatea am teoretic acelasi drept ca si tine sa o public pe forum, right?
si nu, nu ma cheama Constantin Bahrin

#45
aum

aum

    In sfarsit, NEFUMATOR!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,209
  • Înscris: 06.12.2006

 another_gxg, on May 2 2008, 01:54, said:

o curiozitate personala: de ce nu lasi si formula de inceput in care apare numele tau? vad ca tii la intimitatea ta, dar nu si la intimitatea celor care lucreaza la Vodafone.
din cate stiu ai fost dealer Vodafone, sau inca esti, sau nu ma pasioneaza statusul tau actual, deci daca reusesc sa iti aflu identitatea am teoretic acelasi drept ca si tine sa o public pe forum, right?
si nu, nu ma cheama Constantin Bahrin

another_gxg, tu nu ti-ai dat seama ca vb. cu vodafone_ro aka c0nnex? :lol:

#46
djhouse

djhouse

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 651
  • Înscris: 05.04.2008

 another_gxg, on May 2 2008, 01:54, said:

daca ai campus sau orice reducere la abonament n-o sa-l poti schimba din myvodafone.



o curiozitate personala: de ce nu lasi si formula de inceput in care apare numele tau? vad ca tii la intimitatea ta, dar nu si la intimitatea celor care lucreaza la Vodafone.
din cate stiu ai fost dealer Vodafone, sau inca esti, sau nu ma pasioneaza statusul tau actual, deci daca reusesc sa iti aflu identitatea am teoretic acelasi drept ca si tine sa o public pe forum, right?
si nu, nu ma cheama Constantin Bahrin
nici nu ma intereseaza identitatea ta si nici ca lucrezi la vodafone si nici ca faci foamea la vodafone
nu sunt dealer si nu am fost niciodata dealer vodafone si nu este treaba ta (voastra) unde lucrez eu
asa ca scutiti ma si am revenit ca "sa moara dusmanii mei "
parca asa zicea o manea
oricum nu ma mai iau de nimeni acuma sunteti niste persoane fara caracter unii dintre voi si asta ar trebui sa va puna pe ganduri

Edited by djhouse, 02 May 2008 - 21:48.


#47
djhouse

djhouse

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 651
  • Înscris: 05.04.2008
am reusit sa fac myvodafoneul functional
trebuie sa va stergeti contul si sa va creati altul asta pt cei care zice sa contactezi departamentul de relatii cu clienti
suni le ceri sa stearga contul si iti faci altul dupa 30-60 minute cu un alt user si va fi cu siguranta functional
bafta

#48
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,204
  • Înscris: 08.12.2006

 djhouse, on May 4 2008, 19:15, said:

am reusit sa fac myvodafoneul functional
trebuie sa va stergeti contul si sa va creati altul asta pt cei care zice sa contactezi departamentul de relatii cu clienti
suni le ceri sa stearga contul si iti faci altul dupa 30-60 minute cu un alt user si va fi cu siguranta functional
bafta
Esti sigur sigur 100%? Bagi mana in ceva ca asa e?
Eu de exemplu am facut ce ai zis si tot acelasi mesaj imi da, sa sun la relatii cu clientii ca nu s-a facut logarea, dupa aproape o luna si ceva handicapatii astia nu au fost in starte sa faca sa imi functioneze contul, cu toate ca i-am tot stresat cu telefoane, si am primit aceleasi raspunsuri, SE LUCREAZA, COLEGII NOSTRII LUCREAZA SI IN CURAND O SA VA FUNCTIONEZE, aceeasi placa de aproape o luan si jumatate....

#49
paulvv

paulvv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 26.03.2008
Evolueaza in bine. De acum dupa ce intru in contul meu, nu imi mai apare cu rosu mesajul sa iau legatura cu departamentul clienti, ci cu negru. E un progres. :)

#50
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
La abonamente vad ca apelurile sunt detaliate foarte profesional.
Din cate am inteles se poate utiliza si la cartela aplicatia my account dar exista si acolo desfasuratorul apelurilor?

#51
djhouse

djhouse

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 651
  • Înscris: 05.04.2008
da exista si acolo detalierea apelurilor : Du 04/05/2008 13:00:24 00:00:26 40721099***   Voce CNX Ore Fav HP
200min VF youth(00:01:00) 0,00

a serviciilor care le ai pe cartela
imi arata ca am MMS SMS si YOUTH incluse

Edited by djhouse, 14 May 2008 - 00:38.


#52
Scumpicuta

Scumpicuta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 559
  • Înscris: 27.10.2007
A incercat cineva sa-si puna contactele acolo ?

Pot sa spun ca niste idioti mai mari n-am mai vazut...

Nu-s in stare sa faca si eio aplicatie sa iti exporti contactele...

#53
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
Te referi sa exporti contactele din telefon?
Asa cum are Orange SIM Agenda Backup?

Sau vrei sa iti salvezi contactele pe PC?

Edited by onlyone, 14 May 2008 - 22:01.


#54
Scumpicuta

Scumpicuta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 559
  • Înscris: 27.10.2007
vreau sa imi pun contactele in agenda lor, in asa fel incat sa stiu cu cine am vorbit, sa vad nume, nu numere de telefon...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate