Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

BLENDER

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
phidias

phidias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 767
  • Înscris: 13.07.2005
Salut ! Sunt din Bucuresti.
De cateva luni caut un Blender bun, de cel putin 600 W.
Am gasit destule cirucuri pe piata noastra. La Media Galaxy n-au mai adus marfa de aproape un an.
Sa aiba cuva din sticla, robust, etc. ... gen http://www.price.ro/..._f577_42696.htm
Multzam fain.

#2
pupu_depadure

pupu_depadure

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 20.02.2007
Eu folosesc un Mullinex luat de le Gima, este adevarat nu are cuva de sticla, dar n-am avut probleme cu el, sincer nu mai stiu daca este sub 600 W sau peste. Oricum in 3 ani am facut de toate cu el si n-a cedat motorul.
Depinde de scopul lui, casnic sau profi.

#3
Freddie

Freddie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 10.07.2005
La Metro (cel putin la cel din Baneasa) exista o sectiune mica de echipamente HoReCa - echipamente profesionale de bucatarie, bar, restaurant, etc. Acolo am vazut blender profesional de bar ... daca imi aduc bine aminte, existau versiuni din sticla si inox. Preturile nu mai tin minte, cred ca pe undeva pe la 250 lei.

#4
phidias

phidias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 767
  • Înscris: 13.07.2005

 Freddie, on Apr 1 2008, 16:18, said:

La Metro (cel putin la cel din Baneasa) exista o sectiune mica de echipamente HoReCa - echipamente profesionale de bucatarie, bar, restaurant, etc. Acolo am vazut blender profesional de bar ... daca imi aduc bine aminte, existau versiuni din sticla si inox. Preturile nu mai tin minte, cred ca pe undeva pe la 250 lei.

multzam frumos ... o sa caut !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate