Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit

Megalopolis (2024)
 Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.

Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...
 instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...
 Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi
 

rog informatie...cresterea porcilor

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
calcis

calcis

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 16
  • Înscris: 21.07.2007
stiu ca pare ciudat titlul acestui topic, insa dupa ce veti citi urmatoarele poate ca uni dintre voi au fost sau sunt inca in aceasta situatie..
am cumparat de curand o casa la sat.. :) ..pe scurt,vecinul din stanga mea are in ograda lui 6 purcei slabi de care nu se ocupa deloc, hrana lor fiind paie apa si bataie .Problema este faptul ca consumul de alcol :cheers:  il face sa ignore ingrijirea acestor animale,iar mirosul atinge niste cote demne de cartea recordurilor. :dribbledrool: ..si unde punem ca caldura nici nu a venit inca...am incercat sa-i spun amiabil  :argue: sa mai curete sub ei,insa cu atata am ramas..
doresc sa stiu daca este vreo cale legala sau o institutie  :bandit: care m-ar putea ajuta in acest sens,tinind cont ca si vecinul din dreapta tine porci insa el ocupinduse ca un bun gospodar este insesizabil prezenta acestor animale :hug:
rog un sfat... :wave:

#2
Dragon Warrior

Dragon Warrior

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.636
  • Înscris: 23.09.2006
Nu s-a infiintat institutia aia de protectia animalelor? Il ard rau de tot pe chestia asta.

#3
IDC

IDC

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 301
  • Înscris: 27.04.2008

Vizualizare mesajDragon Warrior, pe Mar 31 2008, 17:49, a scris:

Nu s-a infiintat institutia aia de protectia animalelor? Il ard rau de tot pe chestia asta.

Mergi la Directia Sanitar Veterinara a judetului respectiv si fa o reclamatie

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate