Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Internet in Italia pe termen scurt.

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006
O sa stau in italia 10 zile, vreau sa imi ziceti daca stiti ce cartela de mobil sau ce sa cumpar de la cine sa am internet ( mobil ca modem pe laptop) pt email, mess si alte chestii usoare. Roamingul gprs e prea scump. Mersi anticipat.

#2
Award

Award

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 24.04.2005
incearca aici :
http://www.wind.it/i...tml?sez=Privati

#3
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006

View PostAward, on Mar 27 2008, 01:33, said:

mersi, cred ca e ceea ce am nevoie...daca ar avea si in engleza...sunt maniaci cu limba lor natala...inteleg aproximativ ce e acolo dar nu detaliile care pot fi importante.
http://www.wind.it/i...tml?sez=Privati asta parca suna mai bine 500 mega 8 euro... pot lasa laptopul non-stop la net ca nu face trafic...desi cred ca 50 ore sunt suficiente ca nu merg sa stau pe net....
Sigur e pe cartela oferta ?
Oricum presupun ca oferta pe durata conexiunii nu se bazeaza pe gprs...sau ma insel?

Edited by KALOO, 27 March 2008 - 02:45.


#4
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006
Stie cineva?

#5
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,523
  • Înscris: 16.12.2006
eu il am pe fratimiu in italia si foloseste chiar oferta asta :D , pot sa iti spun ca oferta e pe cartela 100% si ca se bazeaza pe HSDPA si nu GPRS , in mare parte depinde ce semnal o sa prinzi , da de regula iti sta pe 3G sau HSDPA !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate