Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

Excursie elevi

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
ameriknu_adrian

ameriknu_adrian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 20.11.2006
Stiti agentii/oferte pt elevi in perioada 2-4 mai ? Destinatia ar fi: Sinaia, Predeal, Busteni sau oricare alta statiune montana care are gara. Aveti sfaturi despre ce ar trebui sa fac ? exemplu cum sa fiu sigur ca rezervarea nu se contramandeaza, care ar fi destinatia indicata etc. orice informatie e bine venita :) preturile sa fie undeva in jur de 100 ron de copil cazarea maxim . multumesc

#2
viviadi

viviadi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 13.03.2008
Stiu ca la Sinaia exista un internat la care preturile sunt f mici. Acum depinde si de pretentiile excursionistilor. La 100 ron, in zona mentionata...slabe sanse.
La internatul de care am mentionat, conditiile sunt ok. Masa se poate lua la restaurante care au "meniul zilei" si la care preturile sunt mici (neaparat sa "negociezi" cu patronii restaurantului- sunt copii, portii mai mici sau nu ai nevoie de factura etc).

#3
ameriknu_adrian

ameriknu_adrian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 20.11.2006

View Postviviadi, on Mar 22 2008, 15:17, said:

Stiu ca la Sinaia exista un internat la care preturile sunt f mici. Acum depinde si de pretentiile excursionistilor. La 100 ron, in zona mentionata...slabe sanse.
La internatul de care am mentionat, conditiile sunt ok. Masa se poate lua la restaurante care au "meniul zilei" si la care preturile sunt mici (neaparat sa "negociezi" cu patronii restaurantului- sunt copii, portii mai mici sau nu ai nevoie de factura etc).
poti sa-mi dai datele de contact de la internat ? multumesc

#4
viviadi

viviadi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 13.03.2008
Nu pot sa-ti dau detalii- eu am fost acum 5-6 ani. Dar imi amintesc cum am facut: am sunat la 931 (informatii) si am cerut nr de telefon de la liceele din zona; apoi am sunat sa vad care au internat si care nu au. Am facut rezervarea (5 lei/ noapte). Am mancat la un restaurant/cantina (recomandata de o profesoara de franceza- unde am "negociat"). Transportul e cel mai...scump -asa mi s-a parut.
In mai voi merge la Deva si Hunedoara - acelasi grafic.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate