Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN
 Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook

sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV
 

Workshop "Tehnici de filmare si editare", reloaded

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#19
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
da, unele chestii gen pierdut timpul cu discutii (aproape) puerile despre "daca se filmeaza oamenii la mese" (imi cer scuze fata de persoana care a lansat intrebarea la workshop ca am dat exemplul lui, au fost si altele)De data aceasta vom avea prevazut 2 ore in afara programului pentru asemenea dezbateri. In rest un foarte mare accent pe demonstratii live si practica practica practica.
Lista actuala de doritori, vedeti si voi cine si-a exprimat aici doleantele si pe PM sunt tot ei (voi)
Cati dintre voi ar puta venii in timpul saptamanii ? (ca sa nu pierdeti nunta) Aici cred ca pot gasi o solutie cu un laborator liber pe 2 zile si in zilelel lucratoare ca in Mai anii terminali sunt deja in sesiune si ar fi mai lejer cu sala.

Edited by glido, 11 March 2008 - 11:21.


#20
Bogdanra

Bogdanra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,064
  • Înscris: 08.08.2002

 glido, on Mar 11 2008, 11:16, said:

da, unele chestii gen pierdut timpul cu discutii (aproape) puerile despre "daca se filmeaza oamenii la mese" (imi cer scuze fata de persoana care a lansat intrebarea la workshop ca am dat exemplul lui, au fost si altele)De data aceasta vom avea prevazut 2 ore in afara programului pentru asemenea dezbateri. In rest un foarte mare accent pe demonstratii live si practica practica practica.
Lista actuala de doritori, vedeti si voi cine si-a exprimat aici doleantele si pe PM sunt tot ei (voi)
Cati dintre voi ar puta venii in timpul saptamanii ? (ca sa nu pierdeti nunta) Aici cred ca pot gasi o solutie cu un laborator liber pe 2 zile si in zilelel lucratoare ca in Mai anii terminali sunt deja in sesiune si ar fi mai lejer cu sala.

Din pacate eu stau prost de tot cu zilele libere in timpul programului/saptamanii... Dar ma rog, voi incerca sa ma mulez pe dorintele generale... ce sa zic si eu... dar am scris aici ca sa fie un feedback... As prefera sa furam macar si o zi din we

#21
flaviand

flaviand

    Flavian, motan de serviciu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 14.09.2005
mda, si la mine e mai greu in timpul saptamanii
iar vineri pe 16 chiar am ceva care nu se poate contramanda :(

#22
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
chestia cu mijlocul saptamanii era o propunere ca sa nu incurcam activitatea noastra de sfarsit de saptamana.

#23
Bogdanra

Bogdanra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,064
  • Înscris: 08.08.2002

 glido, on Mar 11 2008, 12:53, said:

chestia cu mijlocul saptamanii era o propunere ca sa nu incurcam activitatea noastra de sfarsit de saptamana.

Am inteles... Am dorit sa precizez ca sa stim fiecare de fiecare... No! acum cred ca tine de majoritate

#24
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
4 pe forum 2 din Alba .....  nu cred ca ajunge

#25
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
5 de pe forum
Slabe sanse deci. Din discutiile PM am priceput ca multi aveti evenimente programate asa ca f probabil o reprogramam in Petru&Pavel (este acolo o sambata de post prin iunie daca nu ma insel) altfel numai la iarna.

Daca totusi se aduna 15-20 pers pana in 20 Arpilie poate o facem dupa cum am stabilit adica 17 mai.

#26
estro

estro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 30.01.2007
Pt data din iunie (Petru & Pavel) as fi interesat si eu... astept un PM cu mai multe detalii (in special legate de costuri).

#27
GabrielCol

GabrielCol

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 04.07.2006
Si eu as fi interesat, daca puteti astept un PM cu detalii(pot si pentru mai si pentru iunie si cred ca pentru 2-3 pers). Pe primu nu l-am prins...

Edited by GabrielCol, 17 March 2008 - 14:39.


#28
flaviand

flaviand

    Flavian, motan de serviciu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 14.09.2005
hai ca poate incet-incet facem de 15 oameni
mai e totusi o luna si la prima editie erau multi la care le parea rau ca n-au ajuns

#29
Bogdanra

Bogdanra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,064
  • Înscris: 08.08.2002

 flaviand, on Mar 18 2008, 23:06, said:

hai ca poate incet-incet facem de 15 oameni
mai e totusi o luna si la prima editie erau multi la care le parea rau ca n-au ajuns


Sunt de acord cu orice data daca nu se afla in timpul saptamanii:)) Eu nu filmez in weekend... Dar in principiu raman statornic sa vin... Deci count me in in continuare

#30
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
Petru si Pavel pica in saptamana 23-28 iunie care se bungheste de minune cu postul din  1-14 august. Probabil vom avea parte de un concediu prelungit. Daca nu resuim sa ne adunam pana in 17 mai (de fapt 20 aprilie ca sa am timp timp de umblat dupa aprobari cazare toate cele...) atunci cati ati fi interesati de 27-28 iunie ???

#31
GabrielCol

GabrielCol

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 04.07.2006
in principiu daca il faceti in mai merg decat eu si daca il faceti in iunie mergem 2 :D

Edited by GabrielCol, 19 March 2008 - 11:03.


#32
flaviand

flaviand

    Flavian, motan de serviciu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 14.09.2005
merge si in 27-28 iunie pentru mine

#33
drimi

drimi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 27.11.2007
daca e in cursul saptamanii cu weekend-ul in 17 Mai, as putea, in weekend nu pot, am contracte. In iunie nicicum nu o sa pot, pe atunci trebuie facuta editare video si nu pot pierde nici macar o zi. Daca stabiliti data cand e sigur o sa spun daca pot veni sau nu. Eu nu voi avea nevoie de cazare in Alba-Iulia :P.

#34
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
Deci încercam pe 17 Mai . Pentru o evidenta mai buna a doritorilor rog cei interesați si care pot 100%,  un PM.

#35
nirosbog

nirosbog

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,800
  • Înscris: 22.10.2005
Daca mai e cineva din Braila-Galati-Buzau,ne putem cupla 4 insi si mergem cu masina mea.
Glido,da-mi si mie pe p.m. ceva detalii sa vad daca se merita deplasarea(1000 km dus-intors :w00t: ).Ma intereseaza cat m-ar ajunge cheltuiala cu tot ce se intampla p-acolo...ceva aproximativ!

Edited by nirosbog, 21 March 2008 - 09:31.


#36
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
Am (re)devenit lipiciosi. asta probabil va sugereaza ceva , ceva bun...
Treaba sta in felul urmator. Pana in 15 aprilie trebuie sa stiu exact cine vrea. Deci daca pana in 15 aprilie ne adunam 15 cetateni de onoare, o facem (lata), in caz contrar doar la toamna-iarna.
O luam de la zero cu lista. Am sters toate confirmarile de pe PM asa ca doritori sunt rugati sa trimita un mesaj  in acest sens in care va rog sa precizati si localitatea de unde sunteti. daca sunteti mai multi specificati si numarul de persoane pt workshop si nr de pers numai pt cazare daca este cazul(amante, neveste...).

Repet lista se inchide in 15 aprilie fara nici o prelungire.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate