Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Backu-up box Fronius
 Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun
 Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet
 Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele
 

Oferta Romtelecom Pachete Dect&cordless

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
mirceat

mirceat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 12.01.2003
Telefonul fix inca nu moare. Totusi se mai strica citeodata si trebuie inlocuit.
Am vazut aceasta oferta de telefoane fara fir si mi se pare interesanta.
Adica as putea lua un Siemens 4010 Classic cu avans 512.000 lei si rata 154.000 lei timp de 12 luni, plus serviciul Avantaj (CLIP-A si VOCES) care nu stiu sigur daca intra in banii acestia - doar activarea este gratuita se pare.
Am auzit ca vor primi si aparate Siemens 4015 pe acelasi gen de oferta.
Acum problema: care ar fi cel mai bun telefon din aceasta oferta, criteriul principal fiind calitatea convorbirii? Optiunea mea am dat-o mai sus, astept alte pareri.

Edited by mirceat, 21 September 2004 - 11:35.


#2
croco6969

croco6969

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 29.12.2003
Încearcă sa aducă ceva nou băieții de la RTC, nu știu dacă nu e prea târziu pt ei. În mare tot cu serviciile vechi si slabe cu tarife nebazate pe costuri reale ramân.
Eu ieri am facut cererea de dezinstalare la RTC, și vă spun ca nu am fost singurul la rand.  O să ramân numai cu RDSTEL si cu celularele cu ma gândesc au facut mulți alții.
Poate mă duc la RTC  sa imi iau un dect și cine știe, poate e codat pe rețeaua lor  greacă :puke:

#3
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,062
  • Înscris: 26.11.2001
In mod normal Siemens Gigaset este rege la DECT, nu stiu insa modelele astea entry-level cum se comporta.

Greets,
Speedo

#4
Artystul

Artystul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 07.08.2004
eu am acasa ge26072
nu are el nu stiu ce functii, dar merge foarte bine si la semnal si la calitatea convorbirii;nu stiu celelalte cum sunt dar asta merge foarte bine dupa parerea mea;
l-am luat de la eurogsm acum un an :)

#5
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
mirceat,
Unde scrie ca sint 12 luni ?

Dupa cum ii cunosc eu pe cei de la romtelecom, sint 36 luni...

#6
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,148
  • Înscris: 05.12.2002
conditii avantajoase de plata: 12 rate lunare, fara dobanda, fara girant

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate