Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Brute Umane

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
Angelina1986

Angelina1986

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 20.07.2006
eu nu am vazut stirile dar am vazut acumk filmuletul pe site.
incredibil cata cruzime.si porcul ce-l taiau bunicii mei murea mai repede fara sa se chinuie atat.
daca s-ar chiar pune in aplicare toate amezile si amenintarile cu inchisoare ce le flutura autoritatile, poate s-ar rari cazurile astea.

si apoi cum naiba sa mananci CAL??
sa mor de foame si as sta numai cu cartofi si ceapa

#38
Rationalul

Rationalul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 08.05.2008
Eu nu mai zic nimic.

http://www.videonews...riti-in-smoala/

#39
snitel

snitel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 25.07.2009

View PostRationalul, on 8th August 2009, 20:30, said:

Eu nu mai zic nimic.
Pun pariu ca acei caini au sarit sa latre la masinaria de asfaltat si au fost prinsi acolo. De acum, probabil trebuie data o lege: unde se lucreaza cu utilaje, toti maidanezii sa fie instruiti sa nu se apropie... sau nu mai facem nimic in tara asta, deoarece exista pericolul de a accidenta un maidanez.

#40
piri

piri

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 19.11.2006
Cred ca tu esti masinistul de pe betoniera, snitel...

#41
CTH

CTH

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 343
  • Înscris: 06.07.2008

View Postsnitel, on 8th August 2009, 22:20, said:

Pun pariu ca acei caini au sarit sa latre la masinaria de asfaltat si au fost prinsi acolo. De acum, probabil trebuie data o lege: unde se lucreaza cu utilaje, toti maidanezii sa fie instruiti sa nu se apropie... sau nu mai facem nimic in tara asta, deoarece exista pericolul de a accidenta un maidanez.
Nu stiu ce cauti tu aici.
Si daca chiar e asa cum zici tu , acei caini ar fii trebuit tinuti la casa lor si nu lasati sa umble brambura.Sursa problemelor din tara asta sunt oamenii foarte prost educati, care nu sunt in stare nici sa tina un animal in curte.

#42
Whiskey

Whiskey

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 04.08.2009
Eu tot timpul am zis ca daca vreodata vad pe cineva cum bate un caine sau o pisica pe strada, ma duc si il bat pe ala de nu mai stie de el, poate sa aiba si 2m.

#43
GTFMIOFE

GTFMIOFE

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,132
  • Înscris: 06.06.2008
nu uitati ca acum 2-3 ani un japonez a murit muscat de caine in capitala tarii!
eu, unul nu sunt de acord cu aceasta invazie de maidanezi pe strazi!
strangeti i in centre speciale si tineti i acolo, daca i iubiti atat de mult, nu le mai dati drumul in oras pt ca devin o adevarata primejdie! nu poti iesii in parc, seara, la o plimbare, nu poti merge printre blocuri, nu poti iesii cu catelul la plimbare! da, si eu am un caniche si nu o data a trebuit sa l iau in brate sa nu l muste jigodiile! :P

#44
Whiskey

Whiskey

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 04.08.2009

View PostGTFMIOFE, on 12th August 2009, 15:52, said:

nu uitati ca acum 2-3 ani un japonez a murit muscat de caine in capitala tarii!
eu, unul nu sunt de acord cu aceasta invazie de maidanezi pe strazi!
strangeti i in centre speciale si tineti i acolo, daca i iubiti atat de mult, nu le mai dati drumul in oras pt ca devin o adevarata primejdie! nu poti iesii in parc, seara, la o plimbare, nu poti merge printre blocuri, nu poti iesii cu catelul la plimbare! da, si eu am un caniche si nu o data a trebuit sa l iau in brate sa nu l muste jigodiile! :P

Pai da dar cine sa se ocupe?
Cei de la putere sunt prea ocupati sa fure, iar de la o activitate de genul asta nu le-ar iesi niciun profit.
Asa ca prefera sa ii castreze si sa le dea drumul inapoi pe strada, sau in cel mai rau caz sa ii eutanasieze.

Edited by Whiskey, 12 August 2009 - 14:59.


#45
GTFMIOFE

GTFMIOFE

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,132
  • Înscris: 06.06.2008
eu stiu ca exista siocieteti non-profit care se ocupa de aceste probleme. repet, iubesc animalele, dar nici sa nu mai ies din casa de frica lor nu mi se pare corect.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate