Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Cea mai usoara metode de trecut

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 07.03.2007

View PostMosotti, on Feb 11 2008, 12:50, said:

1) dragonii sint usor de omorit in varianta originala, insa in varianta raven parca sint turbati si se mai si regenereaza. exista o metoda haioasa cu care se pot omori dragonii fara sa-ti faci nici o zgirietura si anume se foloseste FEAR. in momentul in care ii dai la dragon FEAR, isi pune aripile in jurul capului si incepe sa sara pe-acolo :lol: apoi se blocheaza la iesire si nu trebuie decit sa-l ciomagesti pina moare. nu trebuie sabie sfintita, ajunge si un batz :smoke:

2) zidul orcilor se poate escalada si fara cheaturi, dar cu rabdare
nu mai tin minte , fear e o potiune ceva?
cred ca o sa il reiau si eu , ca m-am plictisit de cele actuale.

#20
alex_202222

alex_202222

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 326
  • Înscris: 09.10.2006

View PostMosotti, on Feb 11 2008, 12:50, said:

1) dragonii sint usor de omorit in varianta originala, insa in varianta raven parca sint turbati si se mai si regenereaza. exista o metoda haioasa cu care se pot omori dragonii fara sa-ti faci nici o zgirietura si anume se foloseste FEAR. in momentul in care ii dai la dragon FEAR, isi pune aripile in jurul capului si incepe sa sara pe-acolo :lol: apoi se blocheaza la iesire si nu trebuie decit sa-l ciomagesti pina moare. nu trebuie sabie sfintita, ajunge si un batz :smoke:

2) zidul orcilor se poate escalada si fara cheaturi, dar cu rabdare

Uau  , am fear dar nu stiam ce influente poate avea asupra dragonilor ! De abia astept sa-l incerc ! Varianta Raven o am unde se regenereaza dragonii :(
O sa incerc si sa sar gardul acela , nu stiu exact pe unde dar o sa incerc .
Mersi !

Am uitat sa spun , am o "problema" , cei din Khorinis (de pe toata harta principala de fapt) nu mai au wares, nimic de vandut. Nu m-ar deranja dar am plante de facut strenght si dexterity elixirs dar nu am "lab water bottle" sau ceva de genul . Si nu pot face potiunile fara sticlute dinacelea :(

Edited by alex_202222, 18 February 2008 - 13:25.


#21
alex_202222

alex_202222

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 326
  • Înscris: 09.10.2006

View PostMosotti, on Feb 11 2008, 12:50, said:

1) dragonii sint usor de omorit in varianta originala, insa in varianta raven parca sint turbati si se mai si regenereaza. exista o metoda haioasa cu care se pot omori dragonii fara sa-ti faci nici o zgirietura si anume se foloseste FEAR. in momentul in care ii dai la dragon FEAR, isi pune aripile in jurul capului si incepe sa sara pe-acolo :lol: apoi se blocheaza la iesire si nu trebuie decit sa-l ciomagesti pina moare. nu trebuie sabie sfintita, ajunge si un batz :smoke:

2) zidul orcilor se poate escalada si fara cheaturi, dar cu rabdare

A mers , am omorat Fire, Swamp si Ice dragon. Dar nu pare sa se fi schimbat nimic , m-am intors in Khorinis si nimeni nu ma felicita sau ceva de genul . O mai fi inca un dragon de omorat ? Eu stiu ca 3 sunt ...

#22
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
Ai trecut pe la Xardas sau magicieni sau la Lord Hagen?

Edited by kosty91, 20 February 2008 - 15:15.


#23
alex_202222

alex_202222

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 326
  • Înscris: 09.10.2006

View Postkosty91, on Feb 20 2008, 15:13, said:

Ai trecut pe la Xardas sau magicieni sau la Lord Hagen?

Am trecut la Xardas , Vatras , Lord Hagen , Andre si la cel din Castle din Valley of Mines .

#24
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
Poate cei de la manastire?
Uitate in jurnal (L) ar trebui sa scrie pe acolo.

Edited by kosty91, 21 February 2008 - 15:37.


#25
morphaeus26

morphaeus26

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 09.05.2007
pentru troli o mica schema-eu am trecut de ei,chiar si de cel negru, inainte ca macar sa intru in militie, cu single-handed weapon: trebuie sa te situezi un pic in flancul lor, ei atunci or sa stea cu mainile in sus si incep sa se roteasca spre tine-astfel incat sa ajunga fata in fata-in acest timp, tu te rotesti in acelasi sens cu ei, avand grija sa iti menti pozitia si dai cu sabia-e o chestie de coordonare si exercitiu( singurele chestii e sa ai strength suficient ca sa faci damage)-lol la ala negru am dat cred ca vreo juma de ora


intr-adevar faza dupa palisada orcilor e bestiala

nu este nici o problema in a te axa pe single-handed weapon-eu cu paladinul asa l-am terminat si fata de merc(care l-am jucat cu double-handed), gameplay-ul a fost mai reusit. adica nu faceam damage ca taranul, dar rezistam si la 3 orci deodata, care nu se apropiau sa ma beleasca macar o data. secretul este sa nu ramai pe loc ci sa te retragi un pic si orcul vrea sa te loveasca , ridicand sabia deasupra capului, cu single handed bagam si cate 3 lovituri atunci, ulterior ma mai retrageam un pic

ah, am putut sa joc cu paladinul, mellee si ranger la maxim(aproape), adeca vreo 90% pe single si bow, ca am mai citit niste chestii cum ca in gothic nu te poti dezvolta pe 2 clase

oricum ca si rpg-este numero 1

p.s. nimeni din voi nu a jucat "dungeon lords" sa imi raspunda si mie la topicul meu

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate