Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Vor sa ma bata

- - - - -
  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#1
m1cha3l

m1cha3l

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 17.04.2007
Pentru inceput am 14 ani. Un baiat (13 -14 ani ) a spus niste lucruri false in legatura cu mine , ca m-ar fi fugarit niste tigani si ca vroiau sa ma bata si ca eu as fi fugit ca faceam pe mine de frica , deci vroia sa ma faca de .... . Eu nu am suportat chestia asta mai ales ca era o minciuna si ca vroia sa ma faca de rahat, si ma cam facuse, asa ca eu am zis de masa niste chesti ( ca e mahalagoaica , ca e proasta etc. ), deci el a inceput cearta si eu am continuato , si el acum vrea sa isi faca dreptate. Astazi cand am plecat de la scoala ma astepta cu inca vreo 3 tigani sa puna mina pe mine. Eu am mers pe langa profesoara pana gand am reusit sa scap de ei. Am ajuns la mama la servici si ei erau la coltul strazii , si cand au vazut ca stau de vorba cu persoanele de acolo au plecat. Dupaia am venit acasa.

Daca el a fost asa de hotarat pana acum sa ma prinda inseama ca o sa vina si luni dupa mine.
Eu am mai multe solutii : Am doua rude de 21 si respectiv 24 de ani , si pot sa il prind eu pe el , sau sa il avertizez , sau as putea sa le spun sa ma astepte cand plec de la scoala.
Urmatoarea varianta ar fi profesorii , dirigintele etc.
Ar mai putea sa vorbeasca parintii mei cu ai lui.

Voi ce ziceti sa fac ? :( . Spuneti si voi ca mie imi e sa nu imi iau in gura ( de asta imi e frica cel mai tare ).
Va rog fara mistouri  :nonobad:. Multumesc anticipat :)

Ma scuzati daca nu am postat unde trebuie

#2
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
spune-i cand e la scoala ca daca e smardoi sa o dati parte in parte dupa ore
ii e frica de tine daca mai aduce inca 3-4 malaci sa te arda

#3
Loox

Loox

    obraz fin. șmirgheluit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,290
  • Înscris: 20.01.2008
Adu rudele de 21 & 24 de ani cu tine sa se ocupe de cei 3 tigani, iar tu arde-l pe cel de 14 ani care te-a suparat. Cu diriginte and shits nu rezolvi nimic, treaba testata si para-testata de mine... La prosti nu exista intelegere verbala niciodata, lor le trebuie capul spart... doar asa pricep! :)

#4
shteck2k6

shteck2k6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,566
  • Înscris: 19.10.2006

 again, on Jan 25 2008, 20:51, said:

ii e frica de tine daca mai aduce inca 3-4 malaci sa te arda

Corect!

#5
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002

 m1cha3l, on Jan 25 2008, 19:41, said:

Eu am mai multe solutii : Am doua rude de 21 si respectiv 24 de ani , si pot sa il prind eu pe el , sau sa il avertizez , sau as putea sa le spun sa ma astepte cand plec de la scoala.
Urmatoarea varianta ar fi profesorii , dirigintele etc.
Ar mai putea sa vorbeasca parintii mei cu ai lui.

Voi ce ziceti sa fac ? :( . Spuneti si voi ca mie imi e sa nu imi iau in gura ( de asta imi e frica cel mai tare ).
eram prin clasa a 9-a cand unii au avut ideea ingenioasa sa-si aduca rude/prieteni ca sa ajute la bataie. rezultatul a fost un mort si puscarie pt ceilalti. te tenteaza ?
nu e rusine sa ceri ajutor, vorbeste cu diriginta. daca nu se linistesc sa stii ca o vizita de la politie nu cred ca o sa le faca bine.

#6
m1cha3l

m1cha3l

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 17.04.2007
bun si toate ca toate , sa zicem ca luni este acolo si ma asteapta cu aia. Ii zic sa o dam parte in parte? Ca mie nu imi e teama de el , dar mie imi e teama ca vor sari aia

#7
NeUtrO

NeUtrO

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 25.12.2006
Politia de Proximitate si gata. :) Cel putin asa e la mine la liceu.  :rolleyes:

#8
marian2oo7

marian2oo7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 14.01.2008
tinand cont ca ai doar 14 ani nu e o rusine sa fugi mai rau e la astia mai mari. :peacefingers:
deci ccand ii vezi fugi sau spunele ca ai o boala si ca esti pe moarte ca mai ai 1 luna de trait si vrei sa o traiesti in liniste :naughty:

#9
m1cha3l

m1cha3l

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 17.04.2007

 marian2oo7, on Jan 25 2008, 21:11, said:

tinand cont ca ai doar 14 ani nu e o rusine sa fugi mai rau e la astia mai mari. :peacefingers:
deci ccand ii vezi fugi sau spunele ca ai o boala si ca esti pe moarte ca mai ai 1 luna de trait si vrei sa o traiesti in liniste :naughty:

daca fug o sa se repete chestia  :death:

#10
m1cha3l

m1cha3l

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 17.04.2007
Mda , sper sa nu fi spus gresit. Ma refeream la dirigintii de la ambele scoli. El e la o scoala , eu la alta.

#11
marian2oo7

marian2oo7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 14.01.2008

 m1cha3l, on Jan 25 2008, 21:18, said:

daca fug o sa se repete chestia  :death:
bha dute la politie si zile sa te bage in programul de protectie al martorilor (P.P.M) iti da o casa prin Fiji, iti schimba numele spunele sa iti insceneze si moartea si gata ai scapat.

#12
alex7905

alex7905

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,065
  • Înscris: 08.09.2005

 m1cha3l, on Jan 25 2008, 20:41, said:

Ar mai putea sa vorbeasca parintii mei cu ai lui.

De ce nu apelezi la aceasta varianta. Le povestesti parintilor tai ce s-a intamplat si ce urmeaza sa patesti luni. Trebuie sa vorbeasca cu parintii celuilalt pentru simplu fapt ca si cea mai banala bataie se poate termina tragic, omul la disperare face multe necugetate. Nu-ti garanteaza nimeni ca tiganii aia iti trag doar o palma dupa ceafa si s-a terminat problema.

#13
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007

 marian2oo7, on Jan 25 2008, 21:24, said:

bha dute la politie si zile sa te bage in programul de protectie al martorilor (P.P.M) iti da o casa prin Fiji, iti schimba numele spunele sa iti insceneze si moartea si gata ai scapat.
:thumbup:  


@m1cha3l :Dacă nu merge cu programul de protecție al martorilor, poți să faci rost de numărul lui de telefon și să-l suni și să stabiliți lucrurile: de unde a început, unde vrea el să ajungă, de ce vrea el să ajungă acolo. Trebuie să vorbești calm și să dai dovadă de diplomație.

Edited by m3th0dman, 25 January 2008 - 21:35.


#14
m1cha3l

m1cha3l

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 17.04.2007

 alex7905, on Jan 25 2008, 21:28, said:

De ce nu apelezi la aceasta varianta. Le povestesti parintilor tai ce s-a intamplat si ce urmeaza sa patesti luni. Trebuie sa vorbeasca cu parintii celuilalt pentru simplu fapt ca si cea mai banala bataie se poate termina tragic, omul la disperare face multe necugetate. Nu-ti garanteaza nimeni ca tiganii aia iti trag doar o palma dupa ceafa si s-a terminat problema.

Mama deja stie. Si a zis ca o sa ii sune.  Stiti si voi cum e sa te urmareasca tiganii :(

#15
zoro2

zoro2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,673
  • Înscris: 21.05.2006
violenta naste violenta
consider ideea lui alex7905 cea mai buna.
daca sti unde locuieste, o vorba buna schimbata-ntre parinti vostri e cel mai bun lucru altfel e indicat ca politistul de proximitate sa stie de problemele tale.


 m1cha3l, on Jan 25 2008, 21:37, said:

Mama deja stie. Si a zis ca o sa ii sune.  Stiti si voi cum e sa te urmareasca tiganii :(

nu-nteleg, tu ai probleme cu tigani sau cu un roman ?

Edited by zoro2, 25 January 2008 - 21:39.


#16
m1cha3l

m1cha3l

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 17.04.2007

 m3th0dman, on Jan 25 2008, 21:34, said:

:thumbup:  


@m1cha3l :Dacă nu merge cu programul de protecție al martorilor, poți să faci rost de numărul lui de telefon și să-l suni și să stabiliți lucrurile: de unde a început, unde vrea el să ajungă, de ce vrea el să ajungă acolo. Trebuie să vorbești calm și să dai dovadă de diplomație.

Ete scart. La politie o sa ajung numai daca ma bat aia. Asta e doar o chestie intre niste "copii" ( unul care zici ca i-ai omorat familia si mine) , si vine cu aia.

#17
m1cha3l

m1cha3l

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 17.04.2007

 zoro2, on Jan 25 2008, 21:38, said:

violenta naste violenta
consider ideea lui alex7905 cea mai buna.
daca sti unde locuieste, o vorba buna schimbata-ntre parinti vostri e cel mai bun lucru altfel e indicat ca politistul de proximitate sa stie de problemele tale.




nu-nteleg, tu ai probleme cu tigani sau cu un roman ?

Cu un roman care apeleaza la tigani

#18
zoro2

zoro2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,673
  • Înscris: 21.05.2006

 m1cha3l, on Jan 25 2008, 21:42, said:

Cu un roman care apeleaza la tigani

parinti acestui copii sunt oameni normali cu care poti discuta ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate