Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

Sony-Ericsson K500i

- - - - -
  • Please log in to reply
1087 replies to this topic

#1063
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
intrebare:
Sunt nitel mai in urma cu vremurile, dar abia am pus opera mini 1.1 si opera mini horizontal si primesc eroarea de mai jos cand incerc sa fac browsing:
A communication error has occured. Your browsing experiece might be limited (error: 3.0.43.80/).

De mentionat ca pot vedea www.yahoo.com cu browserul telefonului.

E vreun serviciu CNX pe care nu l-am activat? De mentionat ca am activat Mobile Internet cu trafic inclus de 10 MB.
Sunt nitel mai profan in browsing-ul mobil.

Edited by danX, 01 December 2006 - 14:36.


#1064
ultras92

ultras92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 29.08.2006
care stie cum sa bag si io joace p k500i prin cablu DKU 11? plz help .... am jocuri dar nush sa le bag va rog ajutatima  :helpsmilie:

#1065
FreeMan_FX

FreeMan_FX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,387
  • Înscris: 11.09.2004
Eu folosesc programelul acesta pe care ti l-am atasat.
De asemenea poti folosi floAt's Mobile Agent ..faci tot ce vrei cu el  ^_^
Attached File  K700Dateimanagerv0.2.5.0.rar   385.44K   29 downloads

#1066
ultras92

ultras92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 29.08.2006
ms mult dar nu mai e nevoie ... :D am gasit altul  MyPhoneExplorer ... ms mult oricum ... caut si eu cateva jocuri >>> 2006 Real Fotball , nfs Carbon ... si altele misto ... dk puteti sa le atasati ....................

#1067
ultras92

ultras92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 29.08.2006
Are cineva jocu 2006RealFootball pt k500i ? va rog mult

Edited by ultras92, 07 January 2007 - 13:55.


#1068
ertep

ertep

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 22.08.2006
cred ca am gasit bluetooth in k500>:) daca apasati < *>>*>* apare meniul service. de acolo intr-un submeniu am gasit un text cu bT deci cred ca poate fi activata o optiune de undeva, ar fi super... astept un raspuns poate gasiti mai multe detalii. :peacefingers: ..

#1069
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003

View Postertep, on Jan 14 2007, 17:30, said:

cred ca am gasit bluetooth in k500>:) daca apasati < *>>*>* apare meniul service. de acolo intr-un submeniu am gasit un text cu bT deci cred ca poate fi activata o optiune de undeva, ar fi super... astept un raspuns poate gasiti mai multe detalii. :peacefingers: ..

Prin aceeasi metoda, dar tastand *><*<< , am gasit Wireless. Si sa nu uitam accelerarea hardware 3D Ati Fire GL, activata prin aceeasi metoda.
Conectand telefonul in docking station-ul sau, il puteti folosi drept subnotebook.

In alta ordine de idei, intreb si eu de joystick...ca mie imi cam moare dupa doi ani si 2 luni de folosire intensa. Stie cineva cat costa service-ul sau schimbarea lui?

#1070
ertep

ertep

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 22.08.2006
<_<  frate aveam si eu o sugestie nu iti convine nu citi ce te bagi in seama asa :nonobad:  se vede ca nu stii ce inseamna sa intrii in meniul service asa ca ciocul mic :harhar:  dar hai sa iti scriu totusi cum se face: dai de joystick in dreapta apesi * stanga stanga * stanga * si ajungi in meniul service :OK:

#1071
Bandit

Bandit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,269
  • Înscris: 09.09.2004

View Postertep, on Jan 15 2007, 18:39, said:

<_<  frate aveam si eu o sugestie nu iti convine nu citi ce te bagi in seama asa :nonobad:  se vede ca nu stii ce inseamna sa intrii in meniul service asa ca ciocul mic :harhar:  dar hai sa iti scriu totusi cum se face: dai de joystick in dreapta apesi * stanga stanga * stanga * si ajungi in meniul service :OK:

la mine intra in calculator cand fac asta :)

#1072
Edi W810i

Edi W810i

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.01.2007
Sal all, am si eu o mica intrebare daca ma poate ajuta careva, unde pot afla sau daca stie careva un display de SE K500i cat e. Ms

#1073
FreeMan_FX

FreeMan_FX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,387
  • Înscris: 11.09.2004
Si-a schimbat cineva joystick-ul ? ..daca da ..cat l-a costat ..ca al meu e terminat  :cursing:

#1074
karamele

karamele

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 09.01.2007

View PostFreeMan_FX, on Jan 20 2007, 19:05, said:

Si-a schimbat cineva joystick-ul ? ..daca da ..cat l-a costat ..ca al meu e terminat  :cursing:

chiar vreau sa stiu si eu asta. la cata lume a avut probleme cu joystick-ul ar trebui sa se faca un topic separat despre asta.

#1075
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
eu am avut mici probleme cu joystickul (nu mergea sus-jos, sau daca dadeam in jos imi intra in meniu) dar le-am rezolvat prin desfacerea telefonului si curatare ;)

#1076
FreeMan_FX

FreeMan_FX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,387
  • Înscris: 11.09.2004

View Postproxxxy, on Jan 20 2007, 22:15, said:

eu am avut mici probleme cu joystickul (nu mergea sus-jos, sau daca dadeam in jos imi intra in meniu) dar le-am rezolvat prin desfacerea telefonului si curatare ;)
La fel imi face si mie ..l-am desfacut ..dar n-am vazut ce sa curat ..ca e capsulat :confuzzled:

#1077
Ruddy 90

Ruddy 90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 18.01.2007
am si eu un driver usb care nu ma lasa sa bag aplicatii java mai mari de 256 k...exista alt driver care sa ma lase sa pun mai mari?...va rog sa imi spuneti si mie :) multumesc ...

#1078
dcsiki

dcsiki

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 29.06.2005

View Postertep, on Jan 14 2007, 17:30, said:

cred ca am gasit bluetooth in k500>:) daca apasati < *>>*>* apare meniul service. de acolo intr-un submeniu am gasit un text cu bT deci cred ca poate fi activata o optiune de undeva, ar fi super... astept un raspuns poate gasiti mai multe detalii. :peacefingers: ..


Cum se intra in acest meniu ? Te rog sa fiti mai explicizi.

Mersi

#1079
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003

View Postdcsiki, on Feb 2 2007, 14:48, said:

Cum se intra in acest meniu ? Te rog sa fiti mai explicizi.

Mersi
>*<<*<* unde </> sunt sagetile stanga/dreapta;
puteai da un search, cu siguranta s-a mai discutat despre meniul service.

#1080
FreeMan_FX

FreeMan_FX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,387
  • Înscris: 11.09.2004
Stie cineva la cat se gaseste o baterie ? Prin magazinele online am vazut la vreo 170 RON mi se pare extrem de mult ..si probabil telefonu cu totul nu face mai mult de 2.5 mil.
Bateria mea se pare ca-i farmata .. il incarc ..si se duce repede ..daca incerc sa vorbesc ..se inchide telefonu si dupa scade foarte mult nivelul bateriei.
Nu stiu daca e doar bateria ..daca e si telefonu mai bine-l arunc  :lol:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate