Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea
 Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?
 

Orange Bruteforce?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
92 replies to this topic

#55
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
Acum vom astepta sa pari macar semicoerent astfel incit sa ne facem o mica idee in legatura cu ce balmajesti tu p-acolo... :mellow:
De ce mai editezi mesajele daca tot paralel esti? :huh:

#56
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
le editez ca stau pe vreo 10 forumuri si le mai incurc.... eram pe vb voastra cei pustani ,,soto'' ca te bagi iar in seama mai ales tu :)))

ps: am mai dat acum un edit asa sa stii ;) uita-te mai jos

Edited by sigismunt, 29 January 2008 - 23:19.


#57
Radu_TGW

Radu_TGW

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 26.01.2008

View Postsigismunt, on Jan 29 2008, 23:18, said:

le editez ca stau pe vreo 10 forumuri si le mai incurc.... eram pe vb voastra cei pustani ,,soto'' ca te bagi iar in seama mai ales tu :)))

ps: am mai dat acum un edit asa sa stii ;) uita-te mai jos
mai povesteste-ne si pe topicu asta te rooog. :photo:

#58
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

View Post934, on Jan 29 2008, 23:15, said:

Acum vom astepta sa pari macar semicoerent astfel incit sa ne facem o mica idee in legatura cu ce balmajesti tu p-acolo... :mellow:
De ce mai editezi mesajele daca tot paralel esti? :huh:
Asteptam in continuare... :mellow:

Iti dai seama ca esti off topic de mult, nu?
PS: Daca le incurci inseamna ca problemele tale depasesc sfera moralitatii, a legalitatii si gramaticii. Esti caz medical deja.
Continua, te rog... esti amuzant. :D

#59
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postsigismunt, on Jan 29 2008, 16:51, said:

rid
cine vb ....analfabetu-le  paaaaaa ramaneti pe forumul asta de ..... pe care nu stiti altceva decat sa va dati mari dar nu stim pt cat timp........
[email protected]
presimt ca tu iti vei lua ceva in gura  si nu cred ca va fi placut :)))))

oooo, tuuu, mare hecar.....iertare! :wacko:

#60
genius07

genius07

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 682
  • Înscris: 06.03.2007
Auzi ba ciobene :))) hai cati vand eu un program sa-ti generezi inteligenta =))=))=))

#61
moshuroshu

moshuroshu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 01.01.2007
trimite 30 de euro pe romtelecom si-ti dau secretu'

#62
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
nu mai trebuie ca am facut deja rost acum sa mai gasesc cablu de date ca nu am ....inca acum sa vedem programul merge de minune ;) numai ca inca nush daca merge si ,,pe bune'' vad mai tz :D

#63
nelu97

nelu97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 854
  • Înscris: 19.11.2006
Revino cand ai reusit sa incarci credit, pana atunci nu mai ocupa spatiul de aici cu aberatii infantile.

#64
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
ai auzit de cuvantul sau fraza mai bine spus: Shoot yourself? eu as spune sa urmezi sfatul ;)  asa ca am reusit o faza care voi muritorii de rand habar nu aveti ce e cu voi cred ca ramaneti masca oricum.....nici nu ma astept sa intelegeti toti sunteti MARI hackeri desi nu stiti sa instalati un program nu zic ca eu sunt cine stie ce mare cracker sau altele dar totusi stiu cand sa ma laud si cand nu ;) acum sa vedem reply-urile noobilor si gata va rog cu offtopic nu mai dati reply la topicul asta ca nu mai dau nici eu ca normal sa fiu intrigat cand vad niste barbari ca se baga in seama ......normal ma referi la !ai mai mari amatori de ,,jeaga jeaga'' :)))) pfffffff

#65
acredus

acredus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 18.11.2004
Ok ! acum ia-ti pastilele si culca-te la loc !

#66
kastor

kastor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 17.12.2006

View Postsigismunt, on Feb 4 2008, 19:30, said:

ai mai mari amatori de ,,jeaga jeaga'' :)))) pfffffff
Te legi de...
DUCULEANA ????
:bandit: :bandit: :bandit:

#67
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
"Ba! Fiti fericiti, ca va ia mama dracului!" eu cred ca ai fost molestat in copilarie ......daca nu esti in continuare :))  dc te bagi in seama eu ce am vb cu voi ,,bootii''? nu inchide nimeni topicul?

#68
DanCld

DanCld

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,240
  • Înscris: 25.11.2003
Hmmm, poate voi nu stiti care e procedura standard cu aceste coduri; ideea e ca algoritmul de generare conteaza prea putin, ele sunt stocate intr-o baza de date pe server la Orange / Vodafone / (name it) impreuna cu informatiile asociate (valoare, expirare, etc). La introducerea codului in telefon se face o interogare in aceasta baza de date si in caz de positive match ti se adauga in cont (tot pe serverul operatorului) valoarea respectiva.

Brute force? Teoretic da, practic pana sa ai parte de primul "match" e foarte probabil sa incerci > 10,000 de combinatii - o situatie care va declansa sigur o verificare la provider care se va solda instant cu blocarea SIM-ului. Pe romaneste - ei au mai multi bani si mai multe resurse sa va impiedice sa ii furati decat voi disponiblitate si timp  :notangel:

#69
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
DanCld atat vroiam uite un om pe placul meu nu spameri multumesc oricum am reusit eu ceva dar cu alta retea din strainatate in fine multumesc inca odata vedeti ce inseamna sa fii un om de bun gust nu voi ceilalti era bine daca primeam un raspuns ca acesta de la inceput si offtopicul nu mai exista  :D

Edited by sigismunt, 05 February 2008 - 19:11.


#70
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
app le are cineva bine cu programarea c++ sau cu vb? dati-mi un pm ca vreau sa intreb ceva interesant.....se subintelege dc nu intreb aici  <_<   [scz de 2 post]

Edited by sigismunt, 09 February 2008 - 07:44.


#71
spe

spe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 13.02.2006
Mai, n-a mutat nimeni topicul la Fun inca ?

#72
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
nimeni nu l-a mutat :)) totusi ce am zis anterior e valabil astept pm [scz de adaugare dar aveam nevoie urgent]

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate