Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 

Orange Bruteforce?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
92 replies to this topic

#19
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
o stapanesc numai ca sunt invatat sa scriu repede si nu am mai stat sa revad mesajul desi nush unde am gresit oricum eu am terminat cu spam-ul aici si abia astept sa vad replicile desi nu am sa raspund daca vreti sa ma injurati dati pe pm nu mai scrieti aici ca sa facem offtopic thxz

Edited by sigismunt, 25 January 2008 - 15:46.


#20
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 07.03.2007

View Postsigismunt, on Jan 25 2008, 15:46, said:

o stapanesc numai ca sunt invatat sa scriu repede si nu am mai stat sa revad mesajul desi nush unde am gresit oricum eu am terminat cu spam-ul aici si abia astept sa vad replicile desi nu am sa raspund daca vreti sa ma injurati dati pe pm nu mai scrieti aici ca sa facem offtopic thxz
ai terminat cu spam-ul?
stai sa rad.:  :roflmaofast: :roflmaofast:

#21
acredus

acredus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 18.11.2004
Doamne ce m-am saturat de agramatul asta si de scuza tuturor celor care nu stiu sa scrie, ca "s-au grabit". Bai! Nu suntem tampiti ! Sunt greseli pe care le poti face din graba...dar astea se vad de la o posta. Si nu....greselile tale (ca si ale multor alti useri) nu sunt cauzate de graba. Ci pur si simplu de faptul ca ati trecut prin scoala ca niste fluturasi si nu va cunoasteti nici macar propria limba.
Nu mai vorbesc de moralitatea indoielnica ce se poate lesne observa din posturile si topic-urile acestui user, ca deja mi se face greata.

#22
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
:)) iar va luati asa de-a nush cum de mine pacat ....mare pacat ca nu va ridicati voi sigur la valoarea mea si cred ca toti stiti aceasta fraza ca de! toti le aveti cu guta , salam si care mai sunt iar la o adica toti sunteti techno trance-eri! asa ca lasati-va pe spate si trageti aer in piept! nu mai vb ,,voi cei care acum ca sa nu zic 8 ani ..... sa zic macar 1 an ......nu stiati sa miscati nici mouse-ul....pacat dar ca vb lui ala mic de respira greu ,,traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul'' asa ca nu va mai dati mari destepti ca mirositi ca vb lui The Mosh! si fraza asta nu am copiat-o ca altii de pe net sau de prin alte parti ......trebuie sa ne invatam sa fim noi insine ca daca demonstram contrariul se poate sa lasam o impresie nasoala..... <inchide-ti topicul va rog , observ ca de la o intrebare inteligenta adresata la niste oameni ...... s-a iscat atat de mult offtopic ca nu se mai termina si de acum o dam in cretinitati ca sa zic pe romaneste> ps:va rog fara alte reply-uri ,,inteligente''  mai ales din partea unor lautari daca ma pot exprima asa , desigur in cazul celor ce merita......


acredus tu vezi-ti de treaba ta ca nu vb nimeni de tine te inteleg ca ai 29 de ani si esti cam ,,nelinistit'' si tulburat de traficul din Bucuresti vezi-ti de trotinetele tale  si nu mai  fa spam! incetati sa practicati fenomenul absurd ,,de turma''

Edited by sigismunt, 26 January 2008 - 02:55.


#23
eminem4ever

eminem4ever

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 20.05.2006
Daca incerci de 3-5 ori sa introduci codul si gresesti iti dau ban temporar (cam 5min). El este criptat si metoda de criptare difera de la o serie de cartele prepatite la alta.

#24
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
da astia cum au facut pt airtel si le-a mers ,,aia periculosi'' ?

#25
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 23.11.2005
In Spania cum de merge ? sunt tragatori romani la greu pe acolo.

#26
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
merge in spania? nu am inteles la ce te referi  oricum eu am dat 30 $ la acela si pare de treaba ca putea sa zica dupa ce i-am dat ,,ce tiapa ti-ai luat....' sau pe limba engleza dar a zis ca maine il am abia astept sa vad ce face   mi-a zis ca nu crede ca voi reusi sa aflu ceva numai daca las deschiz cu zilele sau asa ceva dar totusi  si mi-a promis ca odata de doua ori deci daca las deschis o sa nimereasca ceva ceva ......m-a sfatuit sa imi iau o alta cartela tot orange si mi-a zis ca sunt milioane de posibilitati  de aflat iar daca nu merge nimic o sa imi faca alte......programe  de banii  primiti ;) :D .Il cheama GANAP si e in top 40 defaceri asta nu asa de reclama ci numai sa stie !aii de nu stiu sa deschida calculatorul cu tasta space :))  oricum acum sa vad ce se rezolva daca reuseste .....sa zicem ca da am sa bag o poza .....asa de chin :D   sau nu ;)

Edited by sigismunt, 28 January 2008 - 04:18.


#27
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postsigismunt, on Jan 25 2008, 14:56, said:

in primul rand nu ai dreptul sa ma faci prost ca nu stii cine sunt si de unde sunt esti frate cu tata sau nu am inteles
nu te-a facut nimeni prost sigismunte, ma bucur ca nu am nicio legatura de rudenie cu neamul tau
tu cam faci spam cred vrei sa ajungi la xxx posturi
da, vreau sa fiu al doilea maximus al softpediei :death:
dar mai bine go get a real job
am una hecare
ca sa iti arat ca stiu si engleza ca nu sunt ,,prost'' deci alta data mai trage aer in piept inainte sa iti revarsi tristetea din copilarie pe altii  in orice caz eu pot sa imi iau si un milion de ban ca tot degeaba  ca dau 2 butoane + proxy si revin....
esti un adevarat hecar cum spuneam, ne faci din tastatura
papa asta a fost pt ca insulti lumea aiurea .....cu parintii tai faci la fel?
doar cu oamenii de speta joasa, asa ca tine :console:

in caz ca nu ai inteles sigismunte nimeni nu are nimic cu tine ci doar cu mentalitatea de hot care incearca "sa faca bani pe spinarea altora"...asa ca mai bine lasa "ciordeala" pentru altii care se pricep si mergi pana la ITM, poate ai vreo sansa in Spania la capsuni  ^_^

#28
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
posibil numai ca daca ma duc nu la capsuni........la ,,afaceri''   :))  tu stii ce piata de desfacere e acolo? :))  ca vb aia fara 15 milioane in tara nu se merita sa muncesti acum desigur e si in fc de munca prestata  ;)

Edited by sigismunt, 28 January 2008 - 09:36.


#29
moshuroshu

moshuroshu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 01.01.2007
sa vezi ce o sa-ti creasca valoarea dupa urmatorul stagiu de 'facultate'  :thumbup:

#30
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
:boxing:  abia astept

#31
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
fac un mic 2 post ca nu se mai poate edita........  curios toti zic ca umblu numai dupa furat sau inselat dar vad ca are priza la public subiectul daca ne uitam la nr de vizualizari :)) mai trebuie sa bagam un banner mare SENZATIONAL  si suntem in top :lol: cum zicea sigismunt adica eu (sa ma dau un pic si pe proverbe inventate la secunda) ,,orice om e cumparabil si asa va fi mereu''  ca !de un ram o pl video nu strica niciodata sa nu mai zic de Malibu sau altele :D ( a sunat un pic a lucrare cu perle de la bacalaureat.....dar e reala tot opera mea ca sa fac si un mic offtopic sa spun ce am mai scris asta asa ca sa vedeti cu ce geniu aveti de a face :lol:  la subiectul 3 trebuia sa explicam fraza ,,faptele il fac pe om'' sau asa ceva   iar geniul eminescian junior a raspuns numai atat  ,,faptele nu vorbele ne fac sa fim mari'' si am luat 9 deci.......... [scz de paranteze , etc mai ales de aberatia de la final])    asa acum sa rezolvam   stie cineva daca se poate modifica cu hex editor sau altceva (daca da cu ce?) un driver de tel mobil? ......

Edited by sigismunt, 28 January 2008 - 12:38.


#32
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
sa-ti cumperi ceva alifie! :naughty:

#33
nelu97

nelu97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 854
  • Înscris: 19.11.2006

View Postsigismunt, on Jan 24 2008, 02:47, said:

Salz deci am observat pe un site de ,,hackeri'' indian
ai zis bine "hackeri"

View Postsigismunt, on Jan 24 2008, 02:47, said:

aveau un program cu care spargeau coduri de reincarcare
ma intreb cum se poate sparge un cod de reincarcare, poate se genereaza

View Postsigismunt, on Jan 24 2008, 02:47, said:

si ma gandesc de vreo saptamana :)) daca nu e si de orange ceva de genul
e bine ca te-ai gandit o saptamana, macar ai ajuns la o concluzie?

View Postsigismunt, on Jan 24 2008, 02:47, said:

am vb cu cineva si mi-a zis ca poate face o astefel de app numai ca vrea 100 $ pe paypal
eu zic sa dai ca e buna afacerea, daca stau si ma gandesc poti iti vand eu cu 90, daca vrei chiar si un program care ghiceste numerele la loto

View Postsigismunt, on Jan 24 2008, 02:47, said:

si imi face si demonstratie.....
cu un cod de reincarcare cumparat cu 5$ iti face o demonstratie si iti ia 100$, misto, eu zic sa pui botul.

#34
nelu97

nelu97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 854
  • Înscris: 19.11.2006

View Postsigismunt, on Jan 24 2008, 02:47, said:

da mi-a cerut modelul de telefon si i l-am dat asa
aici, nu stiu de ce, dar am impresia ca nu ai facut niciodata o reincarcare a unei cartele, sau esti chiar atat de.....naiv.

View Postsigismunt, on Jan 24 2008, 02:47, said:

daca stam sa ne gandim tot era imposibil pana acum chiar si internetul   :rolleyes:
Pune repede botul, nu mai astepta

#35
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
nelule.....pfffff e clar treaba cu tine ce ziceam mai sus te potrivesti exact profilului   pffff againg! pana la urma daca e cineva care se si pricepe la altceva in afara de scos aer pe gura aiurea sa imi trimita un pm ....  ps pt nelu:daca iti arat ca reusesc si nu 5 euro ce imi dai?  bine nu in reteaua orange dar daca iti arat in alta retea te tine sa imi dai valuarea care am ,,numai cu furturi si inselatorii :)) '' ca sa citez deci imi dai valuarea ,,lucrata'' ?

nota: numai cu generarea ai avut dreptate my bad dar in rest  rubbish....

Edited by sigismunt, 29 January 2008 - 01:29.


#36
netul

netul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 30.10.2005
Si ne miram de ce Romania e privita asa rau din afara .... ceva interesant despre acest mucos:
http://www.linkmania...s...t&p=2376500

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate