Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Robotul martian european, revigor...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...
 Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 Smart Switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 

masina de spalat GORENJE WA 402

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
struggleisgod

struggleisgod

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 18.04.2007
va-s ruga sa ma luminati si pe mine de unde pot descarca si eu un manual de utilizare.
va multumesc

#2
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,897
  • Înscris: 06.10.2003

View Poststruggleisgod, on Dec 28 2007, 12:23, said:

va-s ruga sa ma luminati si pe mine de unde pot descarca si eu un manual de utilizare.
va multumesc

De pe-aici. Dar esti sigur ca asta e seria masinii? Pentru ca nu exista nici pe siteul Gorenje si nici Google nu stie de ea... :huh:

#3
struggleisgod

struggleisgod

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 18.04.2007

View Postshiva, on Dec 28 2007, 14:54, said:

De pe-aici. Dar esti sigur ca asta e seria masinii? Pentru ca nu exista nici pe siteul Gorenje si nici Google nu stie de ea... :huh:

cautasem deja pe acolo momentul in care am postat. oricum, nici pentru modelele afisate pe site-ul gorenje nu se pot descarca manualele astea ale utilizatorului. am vazut ca pentru electrolux se pot descarca, si  m-am gandit ca acelasi lucru trebuie s fie valabil si pentru gorenje, insa se pare ca nu este asa. eu stau in chirie la cineva care are o masina de spalat gorenje wa 402. asta scrie pe ea, nimic altceva. si as vrea sa invat sa o utilizez, pentru ca am niste haine mai pretentioase, pe care imi e frica sa le pun la programul pe care il folosesc pentru hainele obisnuite. am scris un mesaj la [email protected] in care le-am cerut manualul asta, insa nu am primit nici un mesaj.

#4
Neohori

Neohori

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,977
  • Înscris: 19.08.2007
Singura solutie daca cei de la reprezentanta nu-ti raspund este sa mergi la service . Sunt posesor de gorenje wa 50120 si negasind clar niste specificatii in cartea tehnica m-am dus la service si am primit toate informatile necesare , si crede-ma ei stiu cel mai bine cum functioneaza masina , nu cei care stau la un birou si cauta intr-o baza de date lesinata , pentru ca nu totdeauna practica este intocmai cu teoria .
numai bine

Edited by Neohori, 29 December 2007 - 13:01.


#5
struggleisgod

struggleisgod

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 18.04.2007

View PostNeohori, on Dec 29 2007, 13:00, said:

Singura solutie daca cei de la reprezentanta nu-ti raspund este sa mergi la service . Sunt posesor de gorenje wa 50120 si negasind clar niste specificatii in cartea tehnica m-am dus la service si am primit toate informatile necesare , si crede-ma ei stiu cel mai bine cum functioneaza masina , nu cei care stau la un birou si cauta intr-o baza de date lesinata , pentru ca nu totdeauna practica este intocmai cu teoria .
numai bine

merci pentru pont. daca nu gasesc nimic asa voi face.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate