Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 

Cum sunt PRETURILE la TELEFOANELE mobile in UNGARIA ? mai IEFTINE ?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
ALIN1

ALIN1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 11.06.2007
In perioada dinaintea Craciunului ajung prin Arad si as vrea sa stiu daca preturile la telefoanele mobile in Szeged sunt mai mici decat cele din Romania. Stiu ca la mancare ungurii sunt mai ieftini....dar la telefoane nu stiu daca e la fel, adica mai ieftini....?!?!  :huh:

Cine imi poate da un raspuns, il rog sa o faca (chiar si pe scurt...DA sau NU ???)...se merita sa merg pana la Szeged pentru a-mi lua un telefon ???...un SE W610 in principiu, dar poate ma hotarasc la un altul la fata locului, daca e convenabil.

Multumesc...

#2
Black Hawk

Black Hawk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 18.09.2007
Mai ai un topic idem pe Generalitati, nu ajunge ?

#3
ALIN1

ALIN1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 11.06.2007

 Black Hawk, on Dec 16 2007, 21:23, said:

Mai ai un topic idem pe Generalitati, nu ajunge ?

NU. Trebuie sa aflu urgent. Si apoi topicul meu se incadreaza perfect si aici, si pe generalitati...deci NU sunt offtopic...   :lol:

#4
Black Hawk

Black Hawk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 18.09.2007

 ALIN1, on Dec 16 2007, 19:43, said:

NU. Trebuie sa aflu urgent. Si apoi topicul meu se incadreaza perfect si aici, si pe generalitati...deci NU sunt offtopic...   :lol:


In regula,mai baga unul si la -"Terminale mobile", ca si acolo se potriveste, poate reusesti sa "sensibilizezi" vreun moz :yes:

#5
ALIN1

ALIN1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 11.06.2007

 Black Hawk, on Dec 16 2007, 22:04, said:

In regula,mai baga unul si la -"Terminale mobile", ca si acolo se potriveste, poate reusesti sa "sensibilizezi" vreun moz :yes:

Omule, ti-am remarcat intr-un final mult prea subtilul simt al umorului de care dai dovada. Insa te-as ruga ca, daca poti ajuta pe cineva, sa o faci, daca NU, incerca sa fii cat mai discret, in sensul ontologic al cuvantului.   ;)

#6
ortega

ortega

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,433
  • Înscris: 02.08.2006

 ALIN1, on Dec 16 2007, 22:43, said:

Omule, ti-am remarcat intr-un final mult prea subtilul simt al umorului de care dai dovada. Insa te-as ruga ca, daca poti ajuta pe cineva, sa o faci, daca NU, incerca sa fii cat mai discret, in sensul ontologic al cuvantului.   ;)

Preturile nu sunt nici mai ieftine, nici mai scumpe, doar mai mari sau mai mici.
Chiar veniti aici direct de pe maidan? :huh:
Vb unui coleg forumist: Ia o carte de gramatica si da-ti cu ea in cap pana nu mai poti :lol:

#7
ALIN1

ALIN1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 11.06.2007

 ortega, on Dec 17 2007, 21:24, said:

Preturile nu sunt nici mai ieftine, nici mai scumpe, doar mai mari sau mai mici.
Chiar veniti aici direct de pe maidan? :huh:
Vb unui coleg forumist: Ia o carte de gramatica si da-ti cu ea in cap pana nu mai poti :lol:

1. Domnule academician  B) , daca va spun ca problema asupra careia imi atrageti atentia o cunosc foarte bine, insa am mizat pe pe efectul psihologic, cu unicul scop de a 'sari' in ochi colegilor nostrii forumisti, al 'trilogiei' PRETURI-UNGARIA-IEFTIN, as putea intrezari la dv. vreo sansa de reabilitare ?
Banuiam ca imi voi atrage critici, dar nu ma asteptam la o replica atat de didactica, cu ghicirea originilor si cu 'sfaturi'...

2. Ca tot va/te intereseaza, tocmai am venit din oras...  ;)
3. Trebuie sa recunosc ca fratele meu mi-a dat cu o carte de gramatica in cap, pana n-a mai putut, pe la varsta de 11 anisori (eu)....si sa stii ca a avut efect...m-a durut capul trei zile :P
4. Daca s-ar mai gasi cineva care sa imi raspunda si la intrebare...as putea considera aceasta zi ca fiind perfecta.   :lol:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate