Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Faceti cunostinta cu SimOne!

- - - - -
  • Please log in to reply
89 replies to this topic

#55
madutzu_pl

madutzu_pl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 26.02.2008
Salut. Am testat versiunea 2.0 pe un Nokia N95 8GB si merge bine, se aude chiar foarte tare.
E interesanta aplicatia, sper sa o faci mai avasata.
Bafta

#56
crazy_froggy

crazy_froggy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 14.03.2007
salut...am pus aplicatia pe un samsung e250 ...rulez ok...dar de ex la numerele loto se cam grabeste si nu zice tot numarul ex: 21 zice doar 20 si....apoi trece la numarul urmator

#57
phlak

phlak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.04.2006

View Postcrazy_froggy, on Mar 4 2008, 09:37, said:

salut...am pus aplicatia pe un samsung e250 ...rulez ok...dar de ex la numerele loto se cam grabeste si nu zice tot numarul ex: 21 zice doar 20 si....apoi trece la numarul urmator
mda.. asta pentru ca exista anumite pauze de milisecunde intre pronuntari iar unele telefoane (desi n-ar trebui) le scurteaza,adica le deruleaza mai repede,si asta se petrece la anumite cuvinte mai lungi :deadtongue:  oricum,e bine ca ai amintit de bug-ul asta

#58
steelb

steelb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.09.2006
salut! am si eu o intrebare ,am un nokia 6280 pot folosi simone pe acest telefon ? daca da va rog sa ami spune-ti cum se instaleaza adik ce trebuie sa fac sa il pot pune pe tel ? o seara excelenta si astept un raspuns      SPOR!!!!!!!!! :mellow:

#59
phlak

phlak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.04.2006

View Poststeelb, on Mar 5 2008, 20:05, said:

salut! am si eu o intrebare ,am un nokia 6280 pot folosi simone pe acest telefon ? daca da va rog sa ami spune-ti cum se instaleaza adik ce trebuie sa fac sa il pot pune pe tel ? o seara excelenta si astept un raspuns      SPOR!!!!!!!!! :mellow:
Teoretic ar trebui sa mearga pe 6280. Instalarea e simpla, transferi pur si simplu fisierul .JAR pe telefon - prin infrarosu, bluetooth sau prin cablu,depinde ce ai (atentie sa schimbi extensia in .JAR in caz ca apare ca .ZIP la downloadare)

#60
k3mpo

k3mpo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 18.11.2007
am un v3x . am copiat fisierele .jad    da nu am cum sa le instalez, n-ar trebui un fisier .jar ?!? dc a mers cuiva pe v3x rog sa-mi zica cum a reusit . ms

#61
phlak

phlak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.04.2006

View Postk3mpo, on Mar 6 2008, 02:48, said:

am un v3x . am copiat fisierele .jad    da nu am cum sa le instalez, n-ar trebui un fisier .jar ?!? dc a mers cuiva pe v3x rog sa-mi zica cum a reusit . ms
Fisierul .JAR iti trebuie neaparat,el este de fapt programul in sine! Citeste bine primul post din topicul asta si o sa gasesti de unde sa il iei :peacefingers:

#62
steelb

steelb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.09.2006

View Poststeelb, on Mar 5 2008, 20:05, said:

salut! am si eu o intrebare ,am un nokia 6280 pot folosi simone pe acest telefon ? daca da va rog sa ami spune-ti cum se instaleaza adik ce trebuie sa fac sa il pot pune pe tel ? o seara excelenta si astept un raspuns      SPOR!!!!!!!!! :mellow:
ati multumesc pt raspuns ,,dar eu sunt incepator in ale calc .si  nu prea inteleg ce trebuie facut .Deci am descarcat folderul in romana care are terminatia zip.,dupa ce l-am descarcat pe desktop i-am dat rename daca am inteles eu bine si in loc de zip ,am scris .jar .asadar am incercat sa il descarc pe tel ...l-am descarcat ,,se deschide folderul dar nu este nimic de instalat ,sunt toate fisierele si pozele dar atit .In speranta cu nu te-am batut la cap ,,,ati multumesc !!!! SPOR!!!!!!

#63
k3mpo

k3mpo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 18.11.2007
am reusit  . Ms Ms

#64
phlak

phlak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.04.2006

View Poststeelb, on Mar 6 2008, 14:43, said:

... dar nu este nimic de instalat ,sunt toate fisierele si pozele dar atit ...
Pai vorbesti de folder..tu acolo trebuie sa ai o arhiva,nu despachetezi nimic! Downloadezi fisierul, daca apare ca SimOne.zip redenumesti in SimOne.jar si trimiti fisierul asta (SimOne.jar) pe telefon,asa cum e,si trebuie sa mearga. Asta e tot ce presupune 'instalarea' pe telefon. Bafta!

#65
EL_QuaZo

EL_QuaZo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 06.03.2008
Deci.... la mine Symantec gaseshte Troian....la fel si pe laptop unde am BitDefender...

#66
phlak

phlak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.04.2006

View PostEL_QuaZo, on Mar 8 2008, 19:20, said:

Deci.... la mine Symantec gaseshte Troian....la fel si pe laptop unde am BitDefender...
Mda..alarma de virus apare la cativa antivirusi, Kaspersky in special (Nod32 de exemplu nu zice nimic) care a clasificat TOATE aplicatiile dezvoltate cu un anumit compilator (cu care a fost programata si SimOne si la care nu-i dau numele ptr reclama) ca fiind infectate. Cu toate astea,nu se poate vorbi de virusi Java2 Me,datorita posibilitatilor reduse ale platformei j2me si securitatii mari (nevoia de permisiuni ale utilizatorului pentru orice operatie). Asa ca poti instala programul linistit, telefonul tau e in siguranta :P

#67
Sefu lor

Sefu lor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 15.11.2005
Am un Lg shine, merge perfect. 10x

#68
badboyallyn

badboyallyn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,875
  • Înscris: 01.05.2007
Nokia 6234,vodafone..nu merge faza cu *..localizare...aia foloseste info celula sau trebuie sa se conecteze la wap?

#69
maxxtro

maxxtro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 09.02.2007
e super tare!!!imi place. :coolspeak:

#70
maxxtro

maxxtro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 09.02.2007

View Postmaxxtro, on Mar 15 2008, 14:45, said:

e super tare!!!imi place. :coolspeak:
apropo am un SE w810i si se aude fff. bine.nu am observat nici o problema,pronuntarea este clara si completa.Totul este super.buna treaba :coolspeak:

#71
FlorinC

FlorinC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 03.01.2006
Si mie pe un k550 imi merge foarte bine. Pronunta totul corect! :coolspeak:

PS: si pe v630 merge bine!

Edited by FlorinC, 16 March 2008 - 12:20.


#72
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
nu ai putea face o aplicatie in romana pana in 300kb? Ca pe samsung e250 nu descarca java mai mult de 300kb :(

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate