Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...
 Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN
 

Ce salarii sunt in Orage Shop

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Omul-Ploii

Omul-Ploii

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 02.12.2004
Sa suporti toti nespalatii care vin la tine sa-i ajuti cu : " Carteala sau Tilifonul". In rest mare branza nu este. Si sincer 40 de milioane mi se pare putin ca sa suporti 80% din timpul programului numai dobitoci.

#20
bodi

bodi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,509
  • Înscris: 09.05.2003
lasa ca altii suporta tot atatia nebuni pe bani mai putini.

#21
anca13

anca13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 03.06.2007

 bodi, on Dec 18 2007, 14:29, said:

lasa ca altii suporta tot atatia nebuni pe bani mai putini.
asa e. am parte din astia... cu nemiluita si nici macar 200 de euro nu am salarul

#22
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,284
  • Înscris: 22.07.2005

 Omul-Ploii, on Dec 18 2007, 14:10, said:

Sa suporti toti nespalatii care vin la tine sa-i ajuti cu : " Carteala sau Tilifonul". In rest mare branza nu este. Si sincer 40 de milioane mi se pare putin ca sa suporti 80% din timpul programului numai dobitoci.

Tu esti arogant nene nu gluma... Tu ai impresia ca banii miros frumos? Doamne cat as vrea sa stiu cat castigi tu intr-o luna si ce inseamna pentru tine suma asta in realitate... nu pot sa cred ca vorbesti asa.

#23
yyyxxx

yyyxxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 07.06.2007
banii astia se faceau acum 1-2 ani, nu se mai fac. Piata saturata->ab noi din ce in ce mai putine (din astea se castiga nu din loyalizari si tel la liber de care toata lumea fuge). Daca treaba merge cat de cat ok cam 25mil e media. Corect in Decembrie trece de 30 si poate si de 35 dar sunt si luni moarte precum ianuarie/noiembrie  cand de abia ies 20. Deci nu mai fabulati cu sume astronomice, doar telesales si direct sales castiga cu adevarat asemenea sume. Nu e nici putin nici mult si in nici un caz nu este un loc in care sa muncesti cu placere in uniforma ....... si sa interactionezi cu toti retarzii, in loc de un birou civilizat.

(parerea mea)

#24
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,284
  • Înscris: 22.07.2005

 yyyxxx, on Dec 21 2007, 22:20, said:

banii astia se faceau acum 1-2 ani, nu se mai fac. Piata saturata->ab noi din ce in ce mai putine (din astea se castiga nu din loyalizari si tel la liber de care toata lumea fuge). Daca treaba merge cat de cat ok cam 25mil e media. Corect in Decembrie trece de 30 si poate si de 35 dar sunt si luni moarte precum ianuarie/noiembrie  cand de abia ies 20. Deci nu mai fabulati cu sume astronomice, doar telesales si direct sales castiga cu adevarat asemenea sume. Nu e nici putin nici mult si in nici un caz nu este un loc in care sa muncesti cu placere in uniforma ....... si sa interactionezi cu toti retarzii, in loc de un birou civilizat.

(parerea mea)

Parerea ta nu e chiar valabila in toate shop-urile. Poate in orase mai mici, dar acolo unde Orange sta bine se iau bani frumosi

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate