Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

city

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Hypnose

Hypnose

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 15.09.2007
As dori si eu un joc in care sa ma plimb prin oras ....gen GTA ....cine ma poate ajuta ? Astept idei :D

#2
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007
RPG - Vampire The Masquerade: Bloodlines, numai că ai libertate mai puțină și nu poțî conduce mașina, dar este RPG (mai complex) si are o grafica mai buna decat orice GTA.

Edited by m3th0dman, 21 November 2007 - 21:17.


#3
kastor

kastor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 17.12.2006
Cauta pe Google GTA clones si o sa ai de unde alege. ;)

#4
FireLord

FireLord

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 16.04.2007
Overdose
The Mafia

#5
floky91

floky91

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 30.09.2007
Just Cause ( dupa parerea mea cel mai frumos joc )

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fRxDKPehFO0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
ollama

ollama

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 16.09.2007
ce ai dat tu acolo [filmulet ce Just Cause] e verssiunea pe xbox 360 care se vede de 100x mai misto ca pe PC. Nu mi se pare un joc extraordinar dar fiecare cu gusturile lui :) Overdose e o porcarie MARE. Eu zic sa joci GTA San Andreas in multiplayer. E super tare si e distractiv rau...te busesti cu masini, sari pe rampe etc. Era un server in care singura harta era un aeroport din San Andreas. Si erau multe, multe rampe si foarte mult loc. Si prindeai viteza mare [aveai si NOs] si sareai pe rampele alea, te buseai cu altii pana explodau...era misto :) Ma rog, eu am luat patch-ul de multiplayer de pe un site din Romania si nu mai stiu cum ii spune...dar am gasit alt site unde e si un tutorial http://www.sanandreasro.co.nr/. Din pacate nu poti cobori din masina. Esti doare cu masina. Am auzit ca este si un patch [ am vazut si filmulete pe YouTube] in care iti alegi unul din modelele de oameni din GTA [o babuta, politist, tarfa, CJ, Big Smoke etc.] Si te impuscai cu alti jucatori. Oricum, nu am avut rabdarea sa il caut....Sper ca ti-am fost de ajutor.   Larevederci !

#7
pruny26

pruny26

    Oltean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 18.08.2007
Scarface: The World is Yours       :bandit:    

http://www.gametrail...ayer/14035.html

Mai e si Driver: Parallel Lines pe PC.

http://www.gametrail...layer/9858.html

Edited by pruny26, 28 November 2007 - 14:46.


#8
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006
Deoarece ai cerut un rpg singurul cel mai aporpiat cred ca e Vampire The Masquerade: Bloodliness.Actiunea se desfasoara in LA dar ai grija e rpg deci mai complicat decat GTA si se bazeaza pe indeplinirea questurilor.
P.S: nu te poti plimba cu masina....in rest sper sa fie bun...enjoy

#9
tha_smokke

tha_smokke

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 06.01.2008
poti sa te gandesti si la Fable: The Lost Chapters. E excelent gandit atat din pdv grafic cat si al story-ului

#10
FIlipq

FIlipq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 31.12.2007
Total Overdose........ii sooper :coolspeak:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate