Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Taxa pod " Sold peaje neexpir...

Problema stabilizator tensiune cu...

VENTILATOR

Comunicare cu animale moarte ?
 Convertit sistem de navigați...

Nu am sunet pe hdmi

Întrebare alunita

Schimbare tabla acoperis
 Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei

Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro
 Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...
 

Test de patriotism

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
131 răspunsuri în acest subiect

Sondaj: Test de patriotism (54 membri au votat)

Test de patriotism

  1. acasa lefter (33 voturi [22.92%])

    Procentaj al voturilor: 22.92%

  2. afara instarit (111 voturi [77.08%])

    Procentaj al voturilor: 77.08%

Votează Vizitatorii nu pot vota

#127
vektor12

vektor12

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.977
  • Înscris: 20.05.2004
fiecare cu norocul lui... asa este si in vest, nu iti da nimeni mura-n gura, si daca crezi (sau insinuezi) ca la noi trebuie sa muncesti mai mult, te inseli... orice inceput e greu... intr-adevar, acasa nu te avantajeaza birocratia+altele, dar si sansele de a castiga bani mai repede sunt mari...

#128
cmidp

cmidp

    medicine for the brain

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.078
  • Înscris: 02.03.2003

vektor12, pe Sep 17 2004, 22:20, a scris:

1. eu nu ma consider jalnic
2. am 3 exemple de oameni care au reusit fara pile, fara spagi si fara altele...
3. dupa cum am spus mai devreme, lucrurile nu se schimba peste noapte
4. cineva trebuie sa ramana si pe pamantul ala ;)
5. daca ai plecat, foarte bine, nu sunt in masura sa te judec; dar dati-mi voie sa judec ca fiind puerile scuzele prezentate de cmidp (daca nu ma insel), se gasesc si mai bune; tot la aceasta parte a explicatiilor, declar ca nu am sustinut ca sunt "patriot" si nici despre altii ca ar fi sau nu.

multumesc pentru timpul acordat!

<{POST_SNAPBACK}>


Eu mai cunosc 2-3. Haide ca daca-i punem toti impreuna poate ajugem la un mirific 0.1 % din populatia Republicii Mioritice Romania.

E un inceput.

P.S. tu sa inteleg ca stai in sihastrie intr-o pestera ca inca n-ai interactionat cu stresul cotidian.

Tarii cat mai multa minte odihnita.

@Danutule

Daca si americanii o duc foarte rau, si vesticii o duc din nou ingrozitor de rau, de ce ei ne ajuta pe noi si nu noi pe ei? Ei, ei, ce popor de egoisti suntem.

Mai inchide televizorul si apuca-te sa faci ceva. Pt tara evident.

#129
vektor12

vektor12

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.977
  • Înscris: 20.05.2004
si toate astea de la faptul ca tu nu ai avut destula minte in care sa te justifici cu niste argumente mature... :D :thumbup:

p.s. pe 24 august, un tip cu plete si cu cioc (bine, mai avea si skateboard, dar nu cred sa fie asta elementul definitor), a fost pus cu fara la zid, brutalizat, si a stat asa vreo jumatate de ora... controlat, pipait si-n fund (cu manusi, evident)... :coolspeak: iti dai seama cat de bine s-a simtit omul ala???  :bigwhitegrin: asa ca nu esti singurul pe lumea asta...

#130
Dan

Dan

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 988
  • Înscris: 26.08.2003
cmidp, care e problema ta? ce incerci sa demonstrezi? incerci sa ma convingi pe mine ca nu o poti duce onorabil in Romania? pai cum imi demonstrezi? cu vorbe? eu o duc bine, incearca sa il convingi pe unul care chiar are probleme, nu pe mine. a, si inca ceva.... daca nu intelegi ce vreau sa zic, intreaba, nu te arunca sa vorbesti aiurea, citeste cu atentie ce am scris, poate te prinzi ca nu am vrut sa zic ca "americanii o duc foarte rau, si vesticii o duc din nou ingrozitor de rau", era vorba de cu totul altceva... apropo,  deabia astept sa apara un film care sa ma faca sa ma simt mandru ca sunt roman. voi ati vazut "Gajo Dilo" ??

#131
Evil's Toy

Evil's Toy

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 470
  • Înscris: 10.09.2004
Patriotii sa nu mai piarda timpul pe forum si sa munceasca mai mult! :)  Unii vor sa se intoarca in Romania chiar nefiind patrioti si voi pierdeti timpul pe forum in loc sa va preocupati pentru viitorul lor.  :angry:

#132
zagon

zagon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.048
  • Înscris: 30.11.2009
ar trebui să plecăm toți,să rămâna doar imbecilii de politicieni. :thumbdown:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate