Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

Football Manager 2008

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1
Tudy88

Tudy88

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,034
  • Înscris: 25.08.2007
Azi a aparut Fm 2008...ce parere aveti despre el? eu aproape am terminat un sezon...si iau titlu aproape sigur:D mi se pare ok

#2
DinuV

DinuV

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.10.2007
mie mi-a placut tot timpul fm si mi se pare si asta bunicel comparativ cu fifa manager sau lma manager,care au posibilitati super limitate.am jucat toate football managerurile,incepand cu 2005 si mi se pare ca de la an la an devin mai variate cu mai multe optiuni da mai proaste ca si grafica :)

#3
Vladimir89

Vladimir89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 17.07.2007
clar Football Manager 2008 este cel mai bun manager pana acum...desi in liga 1 sunt ceva probleme...in liga 1 toti jucatorii buni pleaca imediat in strainatate,au salariile prea mici si atunci pleaca.

#4
Vladimir89

Vladimir89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 17.07.2007
nu stie nimeni unde gasesc patch-uri cu fetele jucatorilor din Anglia,Spania,Germania,Franta si Italia? + Brazilia si Argentina

#5
Tudy88

Tudy88

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,034
  • Înscris: 25.08.2007

View PostVladimir89, on Jan 29 2008, 18:54, said:

nu stie nimeni unde gasesc patch-uri cu fetele jucatorilor din Anglia,Spania,Germania,Franta si Italia? + Brazilia si Argentina

incearca aici    www.sortitoutsi.net  dai la graphic si ar trebui sa gasesti cam tot ce vrei.

#6
nerazzurru

nerazzurru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 04.08.2007
am o problema. am ajuns in 2009 si mi-a dat o eroare. nu mai puteam continua salvarea din cauza ca imi dadea eroarea aia. am inceput jocul din nou si am ajuns iarasi in 2009 in decembrie ca data trecuta si aceeasi eroare. a mai patit cineva asa? ce trebuie sa fac sa pot juca mai departe. am atasat si un print screen cu eroarea. multumesc.

Attached Files

  • Attached File  asa.JPG   104K   140 downloads


#7
un mare dijei

un mare dijei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 28.07.2006
ai ultimul patch? 8.0.2 ? :D .. daca nu baga-l .. nu am sa iti dau link acum ..cauta pe google... si eu am avut problema asta si dupa ce am bagat patchul a mers

#8
nerazzurru

nerazzurru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 04.08.2007

View Postun mare dijei, on Mar 13 2008, 18:02, said:

ai ultimul patch? 8.0.2 ? :D .. daca nu baga-l .. nu am sa iti dau link acum ..cauta pe google... si eu am avut problema asta si dupa ce am bagat patchul a mers
ai dreptate, a mers. mersi mult  :inlove:

#9
RobyTigru

RobyTigru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.01.2008
Mi-am inceput si eu o cariera noua si sunt pe la o echipa din Turcia ... si tocmai a inceput sezonu ... si am avut primu meci ... si am dat ca sa imi fac echipa si dupa ce mi-am facuta imi zice ca "Jucatorul cutarescu ... cutarescu are ineligible for this match.The match squad must have no more than 6 foreign players (Curentlly ."Si trebuie sa bag numai jucatori de 16 ani ... si iau mereu bataie ca daca am numai jucatori de 16 ani ... si asa mi-a facut si la al 2-lea meci.Ce trebuie sa fac sa ca sa imi poate juca toti jucatorii?Doar in campionat imi zice asta...in preliminarile cupei uefa ma lasa sa joc cu toti jucatori.Pls. spuneti-mi ce trebuie sa fac.

#10
nerazzurru

nerazzurru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 04.08.2007
pai inseamna ca e regula in campionatul turciei prin care nu ai voie sa folosesti mai mult de 6 jucatori straini deodata in echipa. nu ai ce sa-i faci, asa sunt regulile campionatului turcesc.

#11
kosss

kosss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.08.2007
Am si eu o problema cu FM2008. Am un laptop Sony Vaio VGN-FZ11M si Windows Vista Home Edition ca sistem de operare pe care l-am "mostenit" de cand am cumparat laptop-u. Cand incerc sa intru in FM2008 si vreau sa creez un nou joc imi apare o eroare de genul <<array out of bounds>> sau cam asa ceva. Mai are cineva problema asta, sau a reusit cineva sa gaseasca o solutie la ea? Va multumesc.

#12
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007
La mine nu-mi mai mere sa dau load de unde am ramas. Mi-a spus cineva ca fiindca nu s-ar fi salvat cum trebuie cand am dat save. Pot rezolva cumva problema asta?

#13
nerazzurru

nerazzurru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 04.08.2007
ai bagat patchul 8.0.2 si tot asa face ?

#14
un mare dijei

un mare dijei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 28.07.2006
daca nu ai destul spatiu pe C sau mai are el diferite motive nush..nu se salveaza calumea..si nu mai merge ..dar de obicei face un back-up la salvarea dinainte .. daca se intampla asta..

#15
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007

View Postnerazzurru, on May 5 2008, 15:06, said:

ai bagat patchul 8.0.2 si tot asa face ?

Nu am bagat acest patch...ce face asta?

View Postun mare dijei, on May 5 2008, 21:06, said:

daca nu ai destul spatiu pe C sau mai are el diferite motive nush..nu se salveaza calumea..si nu mai merge ..dar de obicei face un back-up la salvarea dinainte .. daca se intampla asta..

Am peste 4 giga liber...oricum eu salvam pe partitia unde am instalat jocul sia colo am peste 50 de giga liber...cum pot sa dau de acel back-up? Mie cand am intrat in joc nu mai era disponibila optiunea load last game. :-??

#16
un mare dijei

un mare dijei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 28.07.2006
pai..cand dai load game..tre sa apara acolo..daca nu e nush.. :D
patchul 8.0.2 e un update la loturi..si rezolva multe bug-uri..baga-l :)

#17
mitzuryCSS

mitzuryCSS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.07.2008
dati-mi si mie va rog niste sugestii de echipe ...sa incep o noua cariera...k deja sunt veteran...nu mai stiu cu cine sa incep...am castigat cu Dinamo de 3 ori CL-u ...m-am pliktisit...sugestii va rog...multumesc :P

app...si mie mi se intampla chestia in care nu puteam sa joc ultima mea salvare...nu imi mergea cand faceam inkiderea fortzata a calculatorului...chiar dak salvam...dak dadeam reset...restart...sau se restarta singur ...nu mai mergeam...

#18
valixor

valixor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 368
  • Înscris: 08.05.2007

View Postun mare dijei, on May 7 2008, 20:14, said:

pai..cand dai load game..tre sa apara acolo..daca nu e nush.. :D
patchul 8.0.2 e un update la loturi..si rezolva multe bug-uri..baga-l :)

Daca bag patch-ul si am un sezon in plina desfasurare, asta inseamna ca mai schimba din jucatorii care ii am in echipa cu cei din update-ul 8.02? :rolleyes:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate