Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardu si bacsisu
 Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon
 installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono
 Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3
 

UNIREA Urziceni

- - - - -
  • Please log in to reply
542 replies to this topic

#109
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,813
  • Înscris: 06.09.2006
Bravo, bravo, bravo! Mare performanta, mare de tot! Mult succes in UCL, Unirea Urziceni!

#110
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006

 Goofy, on 31st May 2009, 22:29, said:

Iubita mea, stiu ca ai oaresce probleme cu fotbalul, vad ca ai si cu matematica.
Mai exista o echipa, se cheama Poli Timisoara, poate ai auzit de ea, care are niste puncte luate pe nedrept de la TAS, care nu le-au fost date pana acum pentru ca se astepta sa se vada cum pot ajuta pe dinamu.
Situatia se prezinta in felul urmator: Unirea Urziceni - 69 p. Poli Timisoara - 61p + 6 = 67. 69-67 = 2p. Un meci are 3 p la victorie.
Ai priceput? Sau tre sa desenez?
Sunt sanse extrem de mici ca CAS-TAS sa revina asupra deciziei. Si chiar daca ar face-o, Unirea are un meci extrem de usor pe teren propriu in ultima etapa, in care e extrem de greu de crezut ca nu va scoate un punct. Asta in conditiile in care Timisoara are o deplasare mult mai grea, la Brasov.

#111
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Vei ramane surprinsa de meciul ala usor ;)
Si normal ar fi ca Tas-ul sa revina asupra deciziei pentru ca punctele au fost luate aiurea rau de tot.
Oricum, si eu sunt de parere ca Unirea va fi noua campioana, chiar si cu o infrangere in ultima etapa, dar nu e jucat inca matematic.

#112
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008
Felicitari Urziceni!!!Ati aratat ca se poate si cu bani putini dar cu munca serioasa.Felicitari lui Dan Petrescu,a aratat ca e antrenor!Cati ar fi reusit cu lotul ala sa ia titlul?Felicitari Mihai Stoica!Titlul asta ii confirma calitatile de manager.Si nu in ultimul rand felicitari Dumitru Bucsaru.E un model de patron pe care al trebui sa-l studieze toti ceilalti patroni din prima liga,in special idiotii de la Steaua si Dinamo.

#113
mircea21

mircea21

    Rătăcit între viitor și trecut

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,704
  • Înscris: 19.12.2007
Pana la ora ultimei etape vom sti daca Timisoarei i se dau punctele inapoi sau nu. Pana atunci, Unirea mai are de asteptat.
Oricum, felicitari pentru Urziceni, si eu cred ca este echipa care merita sa castige anul acesta si sa merga in CL.

#114
danbubba

danbubba

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 15.05.2007
Felicitari Urziceniului pentru munca depusa si pentru castigarea meciului de asta seara!  :first:

#115
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

 mircea21, on 31st May 2009, 21:41, said:

Pana la ora ultimei etape vom sti daca Timisoarei i se dau punctele inapoi sau nu. Pana atunci, Unirea mai are de asteptat.
Oricum, felicitari pentru Urziceni, si eu cred ca este echipa care merita sa castige anul acesta si sa merga in CL.
Este posibil totusi sa nu le ia daca ma gandesc mai bine, pentru ca ar avea mari sanse sa lase dinamu pe 3.

#116
danbubba

danbubba

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 15.05.2007

 Goofy, on 31st May 2009, 22:45, said:

.. ar avea mari sanse sa lase dinamu pe 3.
si sa moara Borcea de oftica  :lol:

#117
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Pai porcea si muc cel mic sunt deja cu ghiara in beregata rau de tot. Chiar daca termina pe 2, la ce echipa au acum, nu au sanse sa treaca mai departe in UCL, pentru ca acolo nu merge cu umblat la arbitrii si comisii.

#118
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Felicitari noii campioane!! :)

Poate pare ca multi se bucura aici pentru ca sunt stelisti/rapidisti, dar nu cred ca poate contesta cineva faptul ca Unirea merita titlul pentru ceea ce a jucat in teren! Dinamo a pierdut 6 puncte in ultimele 2 meciuri si cred ca problema e la ei pe undeva..

#119
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

 SoR!n, on 31st May 2009, 21:48, said:

Dinamo a pierdut 6 puncte in ultimele 2 meciuri si cred ca problema e la ei pe undeva..
Zici? Noooo, eu cred ca au fost furati mititeii...

#120
danbubba

danbubba

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 15.05.2007

 Goofy, on 31st May 2009, 22:51, said:

Zici? Noooo, eu cred ca au fost furati mititeii...
Au fost astrele impotriva lor..  :lol:

#121
-Zamolx-

-Zamolx-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 01.05.2009
:clapping: :clapping: :clapping:    :first:  :clapping: :clapping: :clapping:  
Felicitari din Banat...

#122
Ultras89

Ultras89

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 609
  • Înscris: 30.10.2007
Unirea Campioana  ... Bravo ... ati aratat lumii ca se poate si fara valize!

#123
raul07

raul07

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,336
  • Înscris: 15.07.2007
BRAvo, nu ma asteptam! :OK:

Edited by raul07, 31 May 2009 - 22:25.


#124
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Urziceniul trebuie să fie corectă până la capăt și să ajute Brașovul să meargă în Europa League. Pentru asta, trebuie să bată pe Steaua, iar Rapidul și Vasluiul să nu bată pe Iași și pe Craiova. Bineînțeles, și Brașovul trebuie să câștige acasă cu Timișoara. Ar fi un final frumos. :coolspeak:

#125
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007
Legat de faza cu aplauzele de la sfarsit...a fost tare ca astia de la Urziceni au inceput sa aplaude publicu' timisorean si apoi si-au amintit ca au si ei galerie (20 de oameni) si s-au dus si la a lor intr-un final.
E frumos ca s-au bucurat si ei de aplauzele a 15.000 de spectaori, mai ales ca probabil sunt noii campioni ai Romaniei. Cand au semnat cu Urziceniu' nu cred ca se gandea careva din ei ca vor fi aplaudati vreodata de 15.000 de spectatori.

#126
Turcu6206

Turcu6206

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 255
  • Înscris: 24.07.2007
eu am deschis topicul, uitasem de el. Pot spune ca aseara dupa meci s-a sarbatorit in Urziceni pana dupa 12:00 (impreuna cu politie, ambulanta s-a blocat tot DN-ul)

Felicitari echipei si staff-ului.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate