Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto
 Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...
 Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...
 Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 

UNIREA Urziceni

- - - - -
  • Please log in to reply
542 replies to this topic

#91
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
A castigat deja Urziceniul campionatul si nu stiu eu :w00t: ?

#92
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005

View Postinside_spy, on May 25 2009, 14:14, said:

Bani aruncați? :huh:
fiind vorba de orasul urziceni...exact. bani aruncati. daca era vre-un oras macar de 80-100 de mii de suflete era alta treaba.
un stadion de CL in urziceni ar arata (si ar avea acelasi rost) ca o fantana artiziana intr-o garsoniera de bloc comunist.
ce draq. sunt la o ora de bucuresti. au unde sa joace in caz de nevoie. in plus chiar crezi ca o sa fie o participare constanta in CL?

#93
fabian23

fabian23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,609
  • Înscris: 06.03.2005

View Postinside_spy, on May 25 2009, 12:20, said:

Abera?ia n-am scos-o eu, a scos-o Mihai Stoica, când s-a declarat împotriva echipelor din Bucure?ti (vineri seară, în studioul GSP TV, fă ?i tu un exerci?iu de memorie te rog!). Dacă tu ?tii sigur că sunt buni prieteni, înseamnă că varianta fuziunii nu trebuie exclusă.


A?a nici Ghencea nu e stadion, e o stradă pe unde merge 385-ul, corect?
Eu intelesesem ca stadionul din Piatra Neamt nu poate gazdui partide din grupele UCL pentru ca nu are aeroport. Iar cel din Bacau este prea departe.
Este posibil totusi sa ma insel.

Edited by fabian23, 25 May 2009 - 15:24.


#94
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008

View Postfabian23, on May 25 2009, 15:19, said:

Eu intelesesem ca stadionul din Piatra Neamt nu poate gazdui partide din grupele UCL pentru ca nu are aeroport. Iar cel din Bacau este prea departe.
Este posibil totusi sa ma insel.
Nu cred ca te inseli.Tot asa stiu si eu.Piatra Neamt poate gazdui partide internationale,dar la nivel de reprezentative,nu in UCL.

#95
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Și ce îi lipsește pentru a îndeplini condițiile, admițând că nu le are? Aeroportul? :huh:

#96
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008

View Postinside_spy, on May 25 2009, 17:55, said:

Și ce îi lipsește pentru a îndeplini condițiile, admițând că nu le are? Aeroportul? :huh:
Locuri de cazare in oras,locuri suficiente de parcare la stadion,nr de locuri la masa presei,etc.Cand s-o juca un meci de UCL pe actualul stadion de la Piatra Neamt mai vorbim.Singurele din tara care indeplinesc conditiile sunt stadioanele din Ghencea si Cluj.

#97
daimon'

daimon'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 22.09.2007
Unirea Urziceni îmi amintește de frumusețea gimnasticii practicate de Nadia Comăneci & co. Fetele alea, răsărite de pe malul Trotușului, o localitate proaspătă pe hartă, au avut puterea să impresioneze Phenianul, ca să nu vorbim de Montreal, dovedind că nu locul contează, ci omul. Fotbalul modern răpise plăcerea asta. Urzicenii și echipa Craiovei, crescute acasă, ca să zic așa, au aerul fotbalului romantic.

Ceea ce nu mă împiedică să sper că vor pierde meciul următor  :lol:

#98
dmx85

dmx85

    antrenor dă jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,265
  • Înscris: 06.01.2009
adica vrei sa ia dinamo titlul?

#99
daimon'

daimon'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 22.09.2007
Adică vreau să-l ia Poli.

#100
ionutz78

ionutz78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 944
  • Înscris: 13.03.2008
Bravo Unirea! GOOOOOL 2-1 conduce pe FC Timisoara in deplasare la POli. Mare antrenor Dan Petrescu!

#101
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
La scorul asta, dinamu tre sa dea 3 goluri celor de la Brasov pentru a mai avea vreo sansa la campionat.

#102
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Felicitari echipei si staffului pentru castigarea campionatului!!! Il meritau din plin

#103
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Stai ca inca nu l-au castigat. Cert e ca dinamu e pa.

#104
k0rtezo

k0rtezo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 04.09.2006
Felicitari Urziceni !!! indiferent de punctele Timisoarei sunteti o echipa mare de toata stima. Felicitari Dan Petrescu

#105
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Felicitari noii campioane a Romaniei, Unirea Urziceni. Matematic, atunci cand ai 4 puncte avans in fata locului 2 esti campioana. Steaua, Dinamo si Rapid sa se trezeasca: Provincia invinge din nou!

#106
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Iubita mea, stiu ca ai oaresce probleme cu fotbalul, vad ca ai si cu matematica.
Mai exista o echipa, se cheama Poli Timisoara, poate ai auzit de ea, care are niste puncte luate pe nedrept de la TAS, care nu le-au fost date pana acum pentru ca se astepta sa se vada cum pot ajuta pe dinamu.
Situatia se prezinta in felul urmator: Unirea Urziceni - 69 p. Poli Timisoara - 61p + 6 = 67. 69-67 = 2p. Un meci are 3 p la victorie.
Ai priceput? Sau tre sa desenez?

In alta ordine de idei, felicitari Unirii, felicitari lui Dan Petrescu, felicitari lui MIhai Stoica.
Bravo
Bravo si TImisoarei care are puterea sa aplaude.

#107
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007
Felicitarile mele noii campioane. Sper sa se descurce in Champions League.

#108
ionutz78

ionutz78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 944
  • Înscris: 13.03.2008
Superba victorie, superb campionat pt UNIREA Urziceni , pt Dan Petrescu si pt MM Stoica!

FELICITARI! CAMPIONII!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate