Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Are cineva idee (formular in Word Xp, 2003...)

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
mbrighiu

mbrighiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 11.10.2003
Are cineva idee cum se pot face liste derulante in Word.  Adica apesi pe sageata, se deschide lista selectezi din lista si chestia apare in document?
Am incercat cu uneltele din control toolbox dar nu reusesc sa adresez lista respectiva. Nu ma intereseaza in Excel, sau Acces
Mersi anticipat, pentru cine imi poate spune cum sa fac.

#2
mbrighiu

mbrighiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 11.10.2003
Chiar nu stie nimeni? Sau intrebarea e atat de simpla incat nu merita un raspuns?

#3
adynis

adynis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,928
  • Înscris: 28.11.2001
nu ma pricep eu prea bien la word ca sa-ti raspund, dar pe cuv. daka am intzeles ce vrei... Poate ca cei care se pricep ar intzelege, dar dak nici ei nu o fac...

#4
galex

galex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 06.07.2004
Tu nu ai incercat bine cu uneltele din control toolbox , vezi ca trebuie sa incerci cu uneltele de pe bara Forms (View/Toolbars/Forms). Pe aceasta bara ai al treilea buton (Drop Down), pe care-l poti folosi pentru lista derulanta.

Ai grija insa ca pentru ca lista derulanta sa fie activa, trebuie ca documentul sa fie protejat. Pt. protejarea documentului, ai ori ultimul buton, cel cu lacatul, de pe bara Forms, sau Tools/Protect document.

Sper sa reusesti.

#5
mbrighiu

mbrighiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 11.10.2003
Mersi mult GALEX, esti un boier. Ma chinui demult cu chestia asta, dar ai dreptate nu am cautat unde trebuie. Raman dator!

Ai idee unde gasesc documentatie despre meniul asta "forms".  Help-ul mi se pare utin incalcit :). Iar prin cartile astea de office avansat de pe la noi nu prea am gasit mare lucru

Mersi inca odata, mi-ai redat speranta :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate